Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Lucas a ROTS DVDjéről:

 

"A munka már javában folyik.Az utómunkálatokkor nem volt idő komolyabban megcsinálni a kép minőségét, most kapott egy kis színt.Sokan mondták hogy nagyon tetszett nekik Felucia színvilága, ezért alakítottunk egy kicsit rajta.Nem észrevehető, csak a szemfülesek veszik észre a különbséget.Azthiszem hogy ezzelis közelebb hoztam a két trilogia látványvilágát."

 

http://img149.imageshack.us/img149/6974/ep...247delta1cy.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas bővebben a Saga edition-ről:

 

"A filmek készítésénél nem volt elég pénz, és nem volt elég idő kivitelezni a filmeket.De most, az ILMes fiúk nagyon precíz munkát végeztek.Végre összehozhatom vele a két trilogiát, és így egy nagy részt alkot.

Csináltam 1-2 módosítást, hogy MÉGJOBBAN összehozzám a két trilogiát.

-A Hoth-i csatából számoma mindigis hiányzott valami.Rick felhívta a figyelmemet a hibára.Nincsen a csatában egy poén sem, ami összehozzá a két trilogiát.Ezért bátorkodtam beletenni a Hoth-i csatába JarJart, hogy ezzelis összehozzam a két trilogiát.Véletlenül elkeveredik a galaxisban, és hopp, a Hothi csatában találja magát.Felmászik a birodalmi lépegetőre, és elkezd rajta alukálni.De csak most veszi észre, hogy ő egy csatában van.Mondhatom, hogy ezzelis nagyot alkottam.Összehoztam a két trilogia látványvilágát.

-Észrevettem hogy valami hiányzik a régi filmekből.De Trisha, a ruhatervezőm felhívta rá a figyelmemet.A prequelben sokan finganak, de a régi trilogiában egyszer sem.Pedig én mindigis szerettem megfingatni a szereplőket.Hogy ezzelis összehozzam a két trilogiát, hogy egy nagy egészt alkosson.Mostantól Palpi a villámzásnál pukizni fog.Hogy ezzelis összehozzam a két trilogia látványvilágát.

-Valamit hiányoltam a 4. részben.De Hayden felhívta rá a figyelmem.Amikor a halálcsillagon egy rohamosztaos beveri a fejét, nem történik semmi különös.Ezért alkottam valamit, hogy összehozzam a két trilogia látványvilágát.Mostantól a feje is leesik, és emiatt a mellette lévő elesik a hullájába, és emiatt a mögötte lévőis elesik.Mondhatom, ezzelis összehoztama két trilogia látványvilágát.77'ben nem volt meg a mostani technika.

-Valahogy nagyon lyukasnak éreztem a filmeket.De szerencsére a 2 éves fiam felhívta rá a figyelmem.A baj az, hogy Han Solot ember játsza.Én mindigis számítógéppel kreált lényt akartam Solo szerepébe.Belegondoltam, hogy milyen jó lenne hogyha Watto és Soló figuráját felcserélném.Leia az okból kifolyólag nehezebben fog beleszeretni Solóba, és ezért bonyodalmak születtek.Mondhatom hogy ezzelis összehoztam a két trilogiát.

 

Ugye nemrég azt nyilatkoztam hogy nem lesz több SW film.Bevallom ,vicceltem.Jövőhéten kezdem el forgatni a -17. epizódók, a még baljósabb árnyakat.Utána a 32. részt, a Jedi újra visszatért.Eredelieg ez volt az eredeti elképzelésem, mindigis így akartam leforgatni a részeket.Én már 74'ben is tudtam, hogy ez lesz a történet.

Most, hogy előrendeltétek már a Saga Editiont, pár hét múlva megjelentetem az Ultimate more Special Star Wars saga editiont.És így tovább, fél évenként megjelentetek egy változatot.Ezzelis össze fogom hozni a filmeket, hog egy nagy egészt alkosson."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1! Ha minden igaz, hamarosan bekopog hozzád három kabátárus. Ilyen hátulgombolós dzsekit, úgynevezet "muszálykabátot" fognak neked felajánlani. Fogad el jó? És menj velük önként, akkor nem lesz fennakadás. Ezután bemutatnak egy kedves fehérköppenyes bácsinak vagy néninek. Ők majd befogadnak egy házba, ahol külön szobád lesz és ott teljes biztonságban leszel pár évig. Jól fogod magad érezni, ne félj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1! Ha minden igaz, hamarosan bekopog hozzád három kabátárus. Ilyen hátulgombolós dzsekit, úgynevezet "muszálykabátot" fognak neked felajánlani. Fogad el jó? És menj velük önként, akkor nem lesz fennakadás. Ezután bemutatnak egy kedves fehérköppenyes bácsinak vagy néninek. Ők majd befogadnak egy házba, ahol külön szobád lesz és ott teljes biztonságban leszel pár évig. Jól fogod magad érezni, ne félj.

 

Ja azok a bácsik "azok" a bácsik voltak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.