Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Beírhatnám a saját fénykard készítési technikámat? Szerintem egész szép eredményt lehet elérni vele...

 

JÖHET! -és a villámok is tetszettek a képeiden azt is leírhatnád.

 

Köszi Obi majd mindjárt ki is próbálom! :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, akkor...

 

>Van egy olyan cuccunk hogy "Line Tool" (az ikonok között, a T betű alatt, ha lenyitod a cuccost ott lesz)! Szóval ha kiválasztottad, fölül a menüsorban lesz olyan hogy "Weight", na itt beállíthtsz bármilyen értéket, kép méretétől függően, a lényeg hogy ezt az értéket jegyezd meg! Én 6 px-es értékkel fogok most dolgozni! Szal, ahova tervezed a sugárpalost, behúzod a vonalat...

 

>Filter/Blur/Blur More/a felnyíló ablakot leokkolod

 

>Ezután jobb klikk az alapértelmezett "Shape1" layeren és "Duplicate Layer"! Ezt eljátszod még 2x, tehát összesen 4 Shape layered lesz, de szigorúan mindig az alapot, tehát a "Shape1" layert duplikálod, majd ha megvagy akkor az alap layer a lista legtetejére húzod!

 

>Ha ezzel megvagy, klikk a legfelsőre és Filter/Blur/Gaussian Blur, értéknek adj meg annyit amilyen értékkel a Line Toolnál dolgoztál, én jelen esetben 6-ot adok meg! Ezután katt az alatta lévőre, és megint Filter/Blur/Gaussian Blur, az eddigi értékhez pedig adj hozzá annyit amennyivel a Line Toolnál dolgoztál, szal nálam már 12! Ezután az alatta lévővel is eljátszod, a hozzáadósdit is de ha az utolsónál már nagyon homályos lenne fénykard belseje akkor ott már nem szoktam értéket megadni...

 

>Ezután megint a legfelsőre kattintasz és a Shapeket összevonod (Ctrl+E)

 

>Ezután a layerek alatt lévő kis f betűre kattintasz és outer glow!

 

>A zöld szín jó értékét tudom, mindig ezt használom, 00ff00... ha megadtad neki, ok! Itt lehet még tulajdonságokat változtatni, ezekre nem térnék ki!

 

>Majd Image/Adjusment/Color Balance... katt a Higlights gombra és húzd ki abba az irányba a cuccost amilyen színű a fénykardod!

 

>És asszem készen vagyunk...:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priem, nem tudnál valami olyan "effektelen" képet küldeni ahol olyan nemes lovagok csapnak össz mint ti, és tudnék effektet tolni rá, tudod ilyen fénykard villódzást meg mittudomain...köszi :D

 

Ha fenn vagy MSNen akkor szólj és küldök! :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Valaki nem lenne esetleg olyan nagyon kedves és művészi rajztehetségű, hogy összedobjon pár képet a szereplőimről? Egy xexto Jedi-mester kéne lila szemekkel, köztük átlósan egy fehér sebhellyel, és jópár rövid, zöldpengés fénykarddal (ezeket néha össze is illeszti, és akkor duplás... összesen hat fénykard, de lehet szimplán összecsukva is egy vékony sötétszürke rúd a hátán) meg egy zabrak padawan barna hajjal, a tincsét a szarvai közé tekerve, kék fénykarddal és parázsbarna szemmel, plusz néhány (max tíz) klónkatona. Ők a "kemény mag", nem kell mindegyikük, de örülnék ha legalább néhányan rajta lennének...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyílvánvalóan Coruscant-tól távol teljesített küldetést :)

 

Donát.

 

Én is mentem a hajón Palihoz, de mikor megtudtam hogy hova, miért és kihez ("Egy Sith Nagyúr?") megyünk, akkor az ajtó előtt visszafordultam és stoppoltam kifelé a bolygóról egészen a Földig. :):P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.