Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Lok, köszi szépen a dícséretet, és ha már ennyire tetszett érdmes lesz valami pörgős SW-re is klippet vágni... :D:D:D

 

De ez hihetetlen, az atw másodjára törölte az oldalam, de nem tudom miért... :D Ez miért van és mit tudok ilyenkor csinálni, mert az ok hogy újra beregsiztrálok de 2 nap múlva már az az oldal sem lenne sehol... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forceuser: lokatelli már mindent leírt, szóval csak annyit mondok, hogy nagyon jó.

 

Ami az atw-t illeti, legtöbbszőr azért törölnek szólás nélkül, ha van olyan linked, ami nem az atw valamelyik oldalára mutat. Akkor azonnal lezúzzák, szó nélkül (még a warezeket sem törlik ilyen lendülettel...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm neked is Dzséjt, nagyon jólesik! :D

Ody, de te még letöltötted, ugye? :D Ha mégsem, akkor már átmentem .uw-re, nemsokára fölmegy a fájl és akkor majd akit érdekel az letöltheti (csak hát az .uw-s 200MB engem nagyon zavar az .atw-s 500MB-tal szemben). Én mostanság kezdtem el foglalkozni a webszerkesztéssel, és hát nem tudom hogy lehetséges-e olyan link írása, ahol az .uw-s oldalról az .atw-s ftp-re hivatkozok, vagyis onnan akarom hogy letöltse a moviet, míg ugye az .uw-s tárhelyet nem veszem igénybe... Próbálkoztam vele, de eddig nem nagyon sikerült :D Nagyon örülnék ha ebben valaki tudna segíteni... Előre is THX mindent!

Szerkesztve: - Forceuser
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, a http://4thclan.uw.hu oldalon, megtaláljátok a videót, és ha tényleg tetszett Lok és Dzséjt, akkor feltölthetek még néhány moviet, bár nem SW zenére vágtam őket, azért ha érdekel benneteket, szóljatok... (A Letöltések menüponton, jobb klikk és letöltés)

Szerkesztve: - Forceuser
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Amíg nem volt netem, támadt egy-két morbid ötletem és elkezdtem alkotni. Az első sw klippem a Girls Aloud - Jump számára, szerintem nem lett rossz: sw jump

meg még egy ilyet sikerült, ez Photoshop kreálmány: választás 2006

Szerkesztve: - Schmutte
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Tiszteletem, Mesterek...

Néhány hete csináltam egy Anakin Skywalker tragédiáját bemutató 3 részes videoklippet, aminek most szeretném közzétenni a sztem legsikerültebb, AotC-ból készült részét. Midnenkinek köszönöm aki letölti :)

 

http://swvid.uw.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tiszteletem, Mesterek...

Néhány hete csináltam egy Anakin Skywalker tragédiáját bemutató 3 részes videoklippet, aminek most szeretném közzétenni a sztem legsikerültebb, AotC-ból készült részét. Midnenkinek köszönöm aki letölti :)

 

http://swvid.uw.hu

Köszi forceuser, megsasolom!

 

OFF

írtam neked mailt. Megkaptad?

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.