Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

A Windows Media Player egy nagy rakás lócitrom.Csak egy maszlag ami azt álcázza hogy egy lejátszó..Tessék normális playert használni:

Media Player Classic.BSPlayer.MicroDVD.stb...

Ja és kell egy codec pack is, K-lite vagy Ace Mega.

Én is Classic MP használok, de a WMP10 alapban tartalmaz egy rakás codecet amit használ a többi is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Windows Media Player egy nagy rakás lócitrom.Csak egy maszlag ami azt álcázza hogy egy lejátszó..Tessék normális playert használni:

Media Player Classic.BSPlayer.MicroDVD.stb...

Ja és kell egy codec pack is, K-lite vagy Ace Mega.

Én is rühelem a Win Media Play-t, a RealOne-t meg a BSPlayert támogatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondjuk legtöbször aszt használom.Aszt könyebben tudom használni.A RealPlayer nincs meg nem tudom leszedni és felinstallálni.A win Media Classik meg a Real fájlokat viszi.Én csak aszt a 2-t használom a leginkább.Olykor olykor becsúszik még a Div-x lejátszó is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A winamp lejátszotta a videódat. :lol: Jó volt.

Akkor jó :lol:

 

Forceuser: megsasoltam a videjódat. Jó volt, főleg, mikor a képpel machináltál. Mivel vágtad? Amúgy, nem is szaggatott vészesen, először észre sem vettem.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két dolog:

- Bocs hogy ide linkelem be, ha megmondjátok hova, akkor oda teszem.

- Ha meg sok lesz már a rajzaimból akkor szóljatok

Mert megint rajzolgattam és gondoltam megosztom! :D

Megáll az ész... :)

Gondoltál már arra, hogy Star Wars-posztert rajzolj? És hogy állsz a festéssel? Vagy rajzolni jobban szeretsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Ha meg sok lesz már a rajzaimból akkor szóljatok

Mert megint rajzolgattam és gondoltam megosztom! :D

Olyan jól rajzolsz, hogy kár lenne nem megosztani :D

Nem hiszem, hogy egyhamar megunnám (csak a magam nevében írok :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megáll az ész... :)

Gondoltál már arra, hogy Star Wars-posztert rajzolj? És hogy állsz a festéssel? Vagy rajzolni jobban szeretsz?

Köszi szépen! Hát SWos képeket már rajzoltam, de még nem gondolkoztam poszterben. De jó az ötlet. Sajnos festeni egyáltalán nem tudok... :D

De majd ha lesz időm megpróbálkozom vmi nagyobb dologgal is -persze SWal- mint ezek a kis lények. :D

 

Olyan jól rajzolsz, hogy kár lenne nem megosztani 

Nem hiszem, hogy egyhamar megunnám (csak a magam nevében írok  )

 

THX! Jólesik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendbe, ha elöbb megnézed a moviemat :) :)  :(

Nah, nemvagyok ilyen, hova küldhetem majd a cracket?

A videódat már korábban megnéztem, és szerintem jó feelinges :|

Én is összehoztam egyet pár hónapja, a húgom elsírta magát rajta :o

 

http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...2AEEF3B4EBF1582

 

Ha nem nagy a crack, akkor a schmutte@shotgun.hu-ra jöhet :)

Szerkesztve: - Schmutte
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett, nagyon jó a zene is hozzá (újra is fogom nézni) :) A végén miért azok a jelenetek vannak, amik vannak? Ha szabad ilyet kérdezni. Nem érzem teljesen belevalónak Luke jelenlétét, mert csak abban az egy jelenetben láthatjuk. Így picit kilóg a képből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan hatást szerettem volna, mintha Luke vizuálisan 'lesajnálná' az apját (a filmek kronológiájától eltekintve). De ezek szerint ez csak az én fejemben van így  :)

Szerintem nem csak a Te fejedben. :) Nekem, ha nem is lesajnálás jutott az eszembe, de valami hasonló. :o Jó lett. :|

 

A zene mi hozzá? Mert igen jó.

 

EDIT: Most kihasználom az alkalmat, hogy suliban vagyok, és van egy kis időm. :)

 

Dzséjt! Jó a falconos klipped! Amit kissé szokatlannak találok benne, hogy a HCS felrobbanása alatt szól a leghalkabb zene. Bár gondolom, nem véletlenül igazítottad így. :(

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Schmutte: nagyon jó a videód. Nekem az az érzésem volt, mintha Luke "valahogy mindig is tudta" volna az igazat és most ez játszódik le benne.

 

SimonZ: Tényleg nem. Eredendően a végére a Falcon belsejében játszódó nyugodt jeleneteket akartam (Luke oktatása, szerelmi pillanatok), csak aztán kifutottam az időből és a zenéből. Hosszab zenét meg nem akartam, így úgy gondoltam, a II. Halálcsillagban történő vesszőfutása is jó lesz a nyugodt részre (mert azt egyáltalán nem akartam kihagyni), mint a Falcon ismert utolsó dicső tette, mellyel végül is megbuktatta a Birodalmat, és amiben először igazán megsérül.

 

És íme az új klippem, amit egy igen rendhagyó zene ihletett. Sajnos kicsit összehúzta a képet, mert ez már az eredeti letömörítése, az 130 MB-ot nyomott így nem tettem fel, ez már csak 24 MB, de azért jó minőségű. Figyelmeztetés: nem túl komoly.

 

Macirevü

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.