Ugrás a kommentre

Filmkvíz


kudar

Ajánlott hozzászólás

Beértem vón annyival, hogy F-22 Raptor ;)

 

Gratulálok mindenkinek aki játszott! Holnap lesz a film a TV2 -n, nézzétek majd meg. Én meg írok egy új kvízt. Már megvan, hogy melyik filmből, de azt nem mondom meg, mert túl egyszerű lenne. Kérdés: jövő héten mikor legyen a kvíz belőle?

Azt, hogy melyik filmről van szó, fél órával az első kérdés előtt fogom elárulni, de szerintem még így is sokat könnyítek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beértem vón annyival, hogy F-22 Raptor ;)

 

Gratulálok mindenkinek aki játszott! Holnap lesz a film a TV2 -n, nézzétek majd meg. Én meg írok egy új kvízt. Már megvan, hogy melyik filmből, de azt nem mondom meg, mert túl egyszerű lenne. Kérdés: jövő héten mikor legyen a kvíz belőle?

Azt, hogy melyik filmről van szó, fél órával az első kérdés előtt fogom elárulni, de szerintem még így is sokat könnyítek.

 

Hmm, én jövőhéten kedden és szerdán nem nagyon vagyok itthon. A többi napon bárhogy nekem! :) (egyenlőre)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csütörtök este 8? És előtte lesz fél órája mindenkinek megkeresni a filmet, és nagyjából átfutni. :D

Remélem a Gyűrűk Ura: A király visszatér lesz. Már az maga egy kvízfeladat lehetne, hogy fél óra alatt fussuk át :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem a Gyűrűk Ura: A király visszatér lesz. Már az maga egy kvízfeladat lehetne, hogy fél óra alatt fussuk át :)

Nem is rossz ötlet :D

 

Na de a Bővített változat legyen akkor a Király visszatérből :D

Bár akkor Karrde eléggé megszívná, lévén nálam van a DVD :P

Sebaj, úgysem állnék neki végigtekerni, ahhoz lusta vagyok, és bízom abban, hogy emlékszem nagyrészt a filmre :P Amúgy szimpla verzióm nincs is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kaccc.

Megírtam a kvízt, aztán utólag rájöttem: van egy olyan kérdés, amit a film ismerete nélkül is meg lehet válaszolni. Úgyhogy holnap este felteszem azt a kérdést bemelegítés gyanánt, a pont pedig ugyanúgy fog számítani, mint a többi :)

 

Egyébként gyanítom, hogy ismered a filmet. Sőt, szerintem minden fórumozó látta. Úgyhogy ez senkit ne tartson vissza!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

van egy olyan kérdés, amit a film ismerete nélkül is meg lehet válaszolni. Úg

 

Egyébként gyanítom, hogy ismered a filmet. Sőt, szerintem minden fórumozó látta.

Remélem, a kérdésből lehet majd következtetni a filmre :D

 

Meglátjuk, mi lesz a film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.