Ugrás a kommentre

Trailer


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

8 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Pont ezért érdekes ez a mid-season cim, mert még van egy pár jelent, amit nem láttunk, az eddigi részek során. 

Ebből lehetséges következtetés, hogy a holnapi rész után érünk el a feléhez.  Lehet hogy kapunk egy nagyobb csattanó jelenetet, vagy a történet szempontjából elérünk egy olyan pontra, ahol névileg, itt lesz az első évad fele.  :)  

Az előző résszel értünk az évad feléhez. 16 részes az első évad. :)

 

Amúgy én simán eltudom képzelni, hogy húznak egy Mandisat és nem lesz előzetes. Ott is volt 1 előzetes, amely az évad első felét tartalmazta, egy jelenet se volt az Ahsokás vagy éppen a Mayfeldes epizódból. Hasonló lehet itt is, pláne, hogy egyes cameókra még számítani kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az előző résszel értünk az évad feléhez. 16 részes az első évad. :)

 

Amúgy én simán eltudom képzelni, hogy húznak egy Mandisat és nem lesz előzetes. Ott is volt 1 előzetes, amely az évad első felét tartalmazta, egy jelenet se volt az Ahsokás vagy éppen a Mayfeldes epizódból. Hasonló lehet itt is, pláne, hogy egyes cameókra még számítani kell.

 

Nem epizód szerinti fél évadra gondoltam, hanem egy bizonyos momentum fog történni, és ez lesz a történet szempontjából lezárása az első felének.

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.