Ugrás a kommentre

Trailer


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

13 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Úgy olvastam, hogy a trailer különböző nyelvű verzióiban lányként hivatkoztak Omegára, szóval nagyon esélyes, hogy egy női klón. Ez még több kérdést is felvet. 

De kinek a klónja lehet? Ez egy kellően misztikus elem.

 

10 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Remélem a 20 körüli rész/évad arányt célozták meg.

Annak én is örülnék. Főleg ilyen 70 perces pilot rész után. Látszik, hogy van sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem 12-16 rész körül leszünk. Streamingre jön és nem olcsó a sorozat.

 

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De kinek a klónja lehet? Ez egy kellően misztikus elem.

Valóban. Esélyes, hogy Jango mintájának utolsó klónja - ezért nevezik Omegának, amely ugye magyarul valaminek a végét jelenti - és a kaminoiak felcseréltek egy X meg egy Y kromoszómát, ezáltal létrehozva egy női egyedet. Aztán lehet, hogy sötétben tapogatózok. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

a kaminoiak felcseréltek egy X meg egy Y kromoszómát, ezáltal létrehozva egy női egyedet.

Profi klónozók és ilyeb hibát vétenek? Pfhej:P. Mondjuk szerintem Omega inkább a kamino-i klónprogram végét jelentheti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Profi klónozók és ilyeb hibát vétenek? Pfhej:P

Lehet nem véletlen. :)

 

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Mondjuk szerintem Omega inkább a kamino-i klónprogram végét jelentheti.

Igen, ezt is jelentheti. Nagyon érdekes lesz látni, hogy mi történik a klónokkal és a kaminoiakkal. Remélem erre rendesen ráfekszenek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
9 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerintem emiatt nem muszáj töröltetni, egy fan trailert berakni nem bűn. Amúgy láttad már a pilotot?:)

Számomra voltak új képsorok benne, lehet ez zavart meg(vagy az inhibitor chip maradványa, ami a fejemben van :P ). 
Utána elolvastam a leirást, és tényleg fan made, viszont, amik benne vannak, azt az eredeti forrásokból vágta össze. :) 

Még nem néztem meg a részt, megvárom a pénteket, és egyszerre nézem az első kettőt majd. Úgy már tényleg egész estés lesz, a közel 100 percnyi játékidővel, amit a 2 rész összesen ad. 
Viszont holnap beleolvasok abba a bizonyos képregénybe, és utána nézem majd meg a részeket, pénteken, estefele. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tegnap már én is láttam ezt az előzetest. Nincs benne új jelenet, az eddigi tv-spotokból van összevágva. :)

 

(Amúgy érdekes, hogy kedd van és még semmit se tudni, hogy mi a 4. rész címe. Lehet itt is követik a Mandi példáját? :hmm:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nyilván nem hivatalos, de nekem voltak benne eddig nem látott jelenetek.

 

Egy darabig nem lesz új trailer szerintem. Ha mindent lelőnének, akkor nem lenne akkora hype a sorozat körül, és nem várnák olyan lelkesen a fanok a heti epizódot. :) De persze ez megint csak az én véleményem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kicsit csalódás, mert ez inkább volt visszatekintés, mint előzetes. 

Talán a holnapi rész után, kapunk egy normálisabb trailert, nem egy 90%-ban visszatekintést.

Szerintem a holnapi résszel le fognak lőni mindent, amit eddig láttunk, az előzetesekben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ennek az elnevezése is "mid-season trailer" így sajnos kötve hiszem, hogy kapunk másikat belőle. :( 

 

Pont ezért érdekes ez a mid-season cim, mert még van egy pár jelent, amit nem láttunk, az eddigi részek során. 

Ebből lehetséges következtetés, hogy a holnapi rész után érünk el a feléhez.  Lehet hogy kapunk egy nagyobb csattanó jelenetet, vagy a történet szempontjából elérünk egy olyan pontra, ahol névileg, itt lesz az első évad fele.  :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.