Ugrás a kommentre

Trailer


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Iqvi írta:

A nyelv az lényegtelen, a szándék a fontos.:P

True. :D

 

1 perccel korábban, Iqvi írta:

árós mindenképpen a sorozat. Az a gyerek meg fura. Miért van a Kamino-n és honnan tud a Bad Batch-ről? És miérz védik? Csak nem egy új DNS mintaegyed mint Jango volt?

Lehet, ha jól láttam, akkor egy olyan nyila van, amit az éjnővérek használnak. Lehet ő is egy túlélő Dathomirról? :hmm:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Rex és Saw feltünése meg még inkább várttá teszi számomra a sorozatot. Így már esélyes, hogy Gregort és Wolffe-ot is látni fogjuk, és megtudjuk, hogy hogyan kerültek a Rebels-es bolygóra. 

Szinte biztos, hogy látni fogjuk a chipek eltávolítását. A KRT szerint Rex és Ahsoka benne lesz limitált ideig, előbbit az előzetes megmutatta, utóbbi akkor gondolom jön magától. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Lehet, ha jól láttam, akkor egy olyan nyila van, amit az éjnővérek használnak. Lehet ő is egy túlélő Dathomirról? :hmm:

Nem hiszem, a Dathomiriaknak sokkal fehérebb, sápadtabb a bőrszine. Plusz neve is van Omega. Nem valami tradicionális Dathomiri név.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Iqvi írta:

Nem hiszem, a Dathomiriaknak sokkal fehérebb, sápadtabb a bőrszine. Plusz neve is van Omega. Nem valami tradicionális Dathomiri név.:D

Meglátjuk. Kitudja, lehet hogy egy klón. :P

 

10 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Amibe beleállítják a kést robot csak nekem tűnt egy korai Death Trooper típusnak?

Szerintem azok is. Most nem tudom, de hasonlóakat láttunk a Rebelsben is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Iqvi Te hol látod Rexet az előzetesben? :hmm:

 

Amúgy ezek szerint később játszódik a sorozat lényegi része, mint eredetileg gondoltam, legalábbis Tarkin meglehetősen sokat öregedett. Ha közvetlen a 66-os parancs után játszódna, akkor neki szinte teljesen ugyanúgy kéne kinéznie, mint a TCW-ben. viszont akkor az meg azért érdekes, mert a klónokat ezek szerint jóval tovább használta a birodalom, mint eddig hittem.

 

Ugyanakkor a korábbi előzetesből tudjuk, hogy azt is látni fogjuk, mi történik a 66-os parancs után közvetlenül. Szóval szerintem az első pár rész, még ott fog játszódni, aztán pedig lesz egy 5-10 éves időugrás. De lehet már az első rész közepén meglesz az időugrás, és csak az első 10 perc fog közvetlenül a 66-os parancs után játszódni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Yoda József írta:

De lehet már az első rész közepén meglesz az időugrás, és csak az első 10 perc fog közvetlenül a 66-os parancs után játszódni.

 

Így, hogy 70 perces lesz az első rész, egész biztos vagyok benne, hogy valami ilyesmi lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

 

Így, hogy 70 perces lesz az első rész, egész biztos vagyok benne, hogy valami ilyesmi lesz.

70 perc? Az igen! Én amúgy nem tartom Tarkint annyira öregnek a trailerben. Lehet csak az animáció stílusa miatt néz ki annak. 

 

12 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szerintem azok is. Most nem tudom, de hasonlóakat láttunk a Rebelsben is. :)

A Rebelsben biztonsági droidokat használt a Birodalom, ezek nekem eddig sima kiképző droidoknak tűnnek. De aztán simán meglehet, hogy ebből a tipusbók fejlődött ki mind a Rebels-ben látott biztonsági droid és a Dark Trooper is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Yoda József írta:

Amúgy ezek szerint később játszódik a sorozat lényegi része, mint eredetileg gondoltam, legalábbis Tarkin meglehetősen sokat öregedett. Ha közvetlen a 66-os parancs után játszódna, akkor neki szinte teljesen ugyanúgy kéne kinéznie, mint a TCW-ben. viszont akkor az meg azért érdekes, mert a klónokat ezek szerint jóval tovább használta a birodalom, mint eddig hittem.

Tarkint nem láttuk az új évadban és volt egy modell váltás - ugye Anakin és Obi-wan is már az EpIII -as külsejüket kapták meg az utolsó évadban - szóval valószínűleg Tarkin is így kap egy új külsőt. Szerintem nem öreg, persze lehet, hogy lesz egy időugrás, elképzelhetőnek tartom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Oszt' ugye hogy igazam lett? :D 

Igen, igazad lett... bizonyos szemszögből nézve. :D

 

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Nekem ne mesélje be senki, hogy csak 1 év különbség van a két fotó között ;) 

Könnyen lehet, hogy még 1 év se. Az Ahsoka történetszál 19BBY -ben játszódik. A sorozat az EpIII alatt kezdődik. De könnyen lehet animációs stílus is. De az is előfordulhat, hogy valóban lesz egy pár éves időugrás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

 

Könnyen lehet, hogy még 1 év se. Az Ahsoka történetszál 19BBY -ben játszódik. A sorozat az EpIII alatt kezdődik. De könnyen lehet animációs stílus is. De az is előfordulhat, hogy valóban lesz egy pár éves időugrás. :)

 

Há' alapból a haja is elkezdett Miki-egeresedni már a második képen, úgyhogy egyértelműen időugrás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Yoda József írta:

Milyen érdekes amúgy, a Gina Carano-os trollok egy ilyen előzetes alatt sehol sincsenek :hmm:

El fognak tűnni idővel. De addig, türelemmel kell várnunk, viszont amikor eljön a pillanat újra a Sithek fognak uralkodni a fandomban, és akkor beköszönt az áldott béke.:palpatine:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Milyen érdekes amúgy, a Gina Carano-os trollok egy ilyen előzetes alatt sehol sincsenek :hmm:

Most nem küldték rá az előzetesre a botokat. 

 

Egyébként jó kis kedvcsináló. Számomra legnagyobb meglepetés az volt, hogy ki akarják iktatni őket. Pont az ellenkezőjét vártam. Saw és Rex csak hab a tortán, de főleg Saw, aki még hasonlít TCW-s önmagára. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon felcsigázott ez az előzetes, még jobban várom a májust! Tekintve a csapat kívülállóságát ez egy érdekes perspektíva lesz az új érában is, amikor ráadásul még a "sajátjaik" is ellenük fordulnak. Ami nagyon furcsa volt nekem az ez a gyerek/ek. Lehet csak a szinkront hallottam félre, de az elején teljesen olyannak tűnt, mintha egy lány hangja lenne (mikor megismeri a tagokat a Kaminón), majd később mikor Hunter megkérdezi, hogy velük tart e, akkor aki válaszol annak tök más a hangja, mintha egy fiú lenne - és az a diadém, vagy ékszer sincs mindig a fején. Itt nem tudom, hogy most egy gyerek van (fiú, lány, esetleg mindkettő egy személyben), vagy kettő és akár ikrek is lehetnek. Ennyiből nehéz összerakni, az előzetes megtévesztő is lehet, de mintha kimenekítenék a Kaminóról a gyereket és később is velük van, ők vigyáznak rá, ez egy érdekes dinamikát adhat a sorozatnak, kíváncsi leszek, hogy építik ezt fel. Nekem elsősorban hajszínről egyből Satine vagy Vizsla ugrott be, hogy lehet Mandalorehoz van köze a gyereknek, de a szem színe ebből a szempontból nem stimmel. Annak is örülnék, ha nem valami ismert szereplőhöz kötődne, hanem csak egy klón lenne, de szerintem lesz még itt valami érdekesség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Most nem küldték rá az előzetesre a botokat. 

 

Egyébként jó kis kedvcsináló. Számomra legnagyobb meglepetés az volt, hogy ki akarják iktatni őket. Pont az ellenkezőjét vártam. Saw és Rex csak hab a tortán, de főleg Saw, aki még hasonlít TCW-s önmagára. 

Én amióta láttam az első trailert, így képzeltem el. Arra tippelek, hogy szépen egyesével elhullanak, az utolsó tagot (Hunter?) pedig maga Vader likvidálja. Van benne drámai potenciál bőven!

Az új előzetes meg wow :clap:

Obistache.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, misafeco írta:

Arra tippelek, hogy szépen egyesével elhullanak, az utolsó tagot (Hunter?) pedig maga Vader likvidálja.

Igen csak darkos lenne, de maga a kor is dakos, szóval megeshet. Én nagyon szeretném ha Vader ebben az animációs stílusban is megjelenne. Már a TCW fináléjában is nagyon de nagyon tetszett azzal a stílussal. Jó kérdés, hogy Omega-nak mi lesz a szerepe a sorozatban. De gondolom a végén ő se éli túl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izgalmas trailer, bár most pillanatnyilag az Obi-Wan Kenobiért jobban lelkesedem a tegnapi hírek miatt, de tuti, hogy ez is be fog rántani. Már csak azért is, mert úgy néz ki, ez megint az epikusabb irányt képviseli, nagyobb perspektívával, mint a PT és a TCW. Ami nagyon tetszik, az Saw Gerrera hibrid megjelenése. Ahsokával és Bo-Katannal ellentétben nála még mindig kicsit úgy érzem, hogy az RO-s/rebelses Saw és a TCW-s Saw csak, jobb kifejezés híján, "nevükben egyeznek", mert nagyon markáns a megjelenésbeli különbség köztük. De úgy érzem, hogy a TBB-beli szereplés el fogja mosni ezt az éles határvonalat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Crosshair csak nem inkább a Birodalmat fogja választani? Amikor a Kaminoi folyosón elindulnak a gyerekkel, csak 4 tagot látni, Crosshair nincs köztük. Rexnél is Crosshair hiányzik. :hmm:

 

Ez egy nagyon érdekes felvetés és van is benne valami. Amikor a feltehetően a Kaminoról való menekülést látjuk ott odaszól Hunter Crosshairnek, hogy mennünk kell, ott egy pillanatra látszik, ahogy Hunter ránéz az olyan mintha valami nézeteltérést zárna le, persze itt is lehet az előzetes megtévesztő (meg lehet ezt csak én látom bele és Hunter mindig így néz), de a későbbi jelenetekben Crosshair gyanúsan nincs ott a többiekkel. Ami érdekes, hogy látjuk az elején a B1-esekkel harcoló klónokat még a háború legvégén, aztán valószínű visszatérnek a Kaminora, ott valahogy elválnak az útjaik (esetleg Crosshair meghal, bár ezt kéltem), elviszik a gyereket (ez lesz a 70 perces szezonnyitóba) és a Saw-s, meg Rex-es jelenetek már az évad későbbi részeiből vannak.

 

53 perccel korábban, Iqvi írta:

Bár a hangja az az elején tényleg elég lányos. 

 

Szerintem inkább lány, mint fiú, de majd meglátjuk. Ami érdekes még a gyerek kapcsán, hogy abban a jelenetben, mikor Fennec ráesik a taxira, előtte mintha üldözné Huntert. Ott ül a motoron Hunter előtt Omega is, lehet, hogy Fennec rá vadászik és akkor mégis csak egy értékesebb személy lehet? :hmm:
Olvastam egy olyan vad teóriát, hogy lehetne Palpatine klónja is, de ez mindenképpen baromság, mert a szeme egyáltalán nem ilyen Palpatinennak, pedig egy klónnak minden szempontból megegyezőnek kellene lennie. A legjobban annak örülnek, ha nem kötődne senkihez, de még csak klón sem lenne, hanem teszem azt egy ott dolgozónak, vagy egy random embernek a gyereke.

 

35 perccel korábban, misafeco írta:

Arra tippelek, hogy szépen egyesével elhullanak, az utolsó tagot (Hunter?) pedig maga Vader likvidálja.

 

Azt nagyon adnám, ha látnánk lezárulni a sorsukat a soroazton belül és adott esetben lenne merszük megölni őket, de ahhoz olyan irányba kellene elvinni a csapat körül kialakult konfliktust, hogy indokoltnak tűnjön Vader feltűnése, akit egy renegát klón osztag után küldenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Wilde írta:

Ez egy nagyon érdekes felvetés és van is benne valami. Amikor a feltehetően a Kaminoról való menekülést látjuk ott odaszól Hunter Crosshairnek, hogy mennünk kell, ott egy pillanatra látszik, ahogy Hunter ránéz az olyan mintha valami nézeteltérést zárna le, persze itt is lehet az előzetes megtévesztő (meg lehet ezt csak én látom bele és Hunter mindig így néz), de a későbbi jelenetekben Crosshair gyanúsan nincs ott a többiekkel. Ami érdekes, hogy látjuk az elején a B1-esekkel harcoló klónokat még a háború legvégén, aztán valószínű visszatérnek a Kaminora, ott valahogy elválnak az útjaik (esetleg Crosshair meghal, bár ezt kéltem), elviszik a gyereket (ez lesz a 70 perces szezonnyitóba) és a Saw-s, meg Rex-es jelenetek már az évad későbbi részeiből vannak.

Ha jól megfigyeled a decemberi előzetest, ott látni egy elit klónosztagot. A vezérük sisakja nagyon-nagyon hasonló Crosshairéhez. Szerintem nem véletlen. Tarkin parancsba adja, hogy likvidálják a Bad Batch csapatát és valószínűleg Crosshair fogja ezt az elit osztagot vezényelni. Így máris van egy személyes kapcsolat a főhősök és az egyik ellenség között. :)

21 perccel korábban, Wilde írta:

Szerintem inkább lány, mint fiú, de majd meglátjuk. Ami érdekes még a gyerek kapcsán, hogy abban a jelenetben, mikor Fennec ráesik a taxira, előtte mintha üldözné Huntert. Ott ül a motoron Hunter előtt Omega is, lehet, hogy Fennec rá vadászik és akkor mégis csak egy értékesebb személy lehet? :hmm:
Olvastam egy olyan vad teóriát, hogy lehetne Palpatine klónja is, de ez mindenképpen baromság, mert a szeme egyáltalán nem ilyen Palpatinennak, pedig egy klónnak minden szempontból megegyezőnek kellene lennie. A legjobban annak örülnek, ha nem kötődne senkihez, de még csak klón sem lenne, hanem teszem azt egy ott dolgozónak, vagy egy random embernek a gyereke.

Az utolsó mondata mélyebb, szerintem ez okozhatja azt, hogy félreérthető a gyermek neme. Én is azt erősítem, hogy a kicsi egy leányzó. Olvastam én is a teóriát, miszerint Omega Palpi klónja - a teória onnan jött, hogy összehasonlították Palpi és Omega haját :D - de nem hinném, örülnék, ha nem lenne mindenki mindenkivel kapcsolatban. A neve valószínűleg arra utalhat, hogy ő az utolsó klón, akit a kaminoiak legyártottak. Így érdekes lenne látni a lány útját. Bár az is érdekes, hogy ebben az esetben a kaminoiak megpróbálkoztak egy ellenkező nemmel? :hmm: Ha jól tudom, a BFIII -ban akartak egy női klónt használni, lehet újrahasznosították az ötletet.

1 órával korábban, Iqvi írta:

Jó kérdés, hogy Omega-nak mi lesz a szerepe a sorozatban. De gondolom a végén ő se éli túl.

Valóban jó kérdés. Az előzetesben úgy tűnik, hogy együtt lesz a kiscsapattal, könnyen elképzelhető, hogy az egész sorozat alatt közösen utazzák majd a Galaxist, de könnyen lehet, hogy húznak egy Mandisat és a gyermeket lepasszolják az évad végén.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Én is azt erősítem, hogy a kicsi egy leányzó.

Úgy olvastam, hogy a trailer különböző nyelvű verzióiban lányként hivatkoztak Omegára, szóval nagyon esélyes, hogy egy női klón. Ez még több kérdést is felvet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.