Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ilyen számokra csak bemászik a borotvahab mellé a hajlakk. :D Nem jó :D

Jaj ne legyél már ilyen "kemény". Azok a régi rock számok amiket hallgatsz, csak arra jók, hogy az emberből kihozzák a zöld trutyit...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj ne legyél már ilyen "kemény". Azok a régi rock számok amiket hallgatsz, csak arra jók, hogy az emberből kihozzák a zöld trutyit...

Nem tudom mi az a zöld trutyi, de legalább nem röhögöm magam agyon :P:D Nekem ezek a pop ízék már akkor se jöttek be, sorry. :) Csajok hallgatták őket inkább, bár szerintem ők is viccesnek találták ezeket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mi az a zöld trutyi, de legalább nem röhögöm magam agyon :P:D Nekem ezek a pop ízék már akkor se jöttek be, sorry. :) Csajok hallgatták őket inkább, bár szerintem ők is viccesnek találták ezeket.

Ez kb. 8 évesek hozzáállása. :D Erre hallgatsz ilyen fél-buzi régi "rock" -ot. :lol: A gitárt is simogatták csak. Erre ne keménykedj szerintem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek mind jó számok, stílustól függetlenül, a Kokomo meg tiszta Coctail-érzés. :P

Hawaii -on a tengerparton, szalmakalap, napszemüveg és koktél. Háttérben meg szól a Kokomo. Na jó, belelógott a bilibe a kezem. :D:cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kemping a strand mellet valahol, büféből csórt asztali napernyő fölöttünk, Kőbányai sör, nyugágy, kissé jobbra meg rotyog a bográcsban a marhapörkölt főtt krumplival. :D A magyar hawaii. :lol:

Ez pedig kihallatszik a fullra nyitott Zsiguli 1200-es utasteréből, mellyel leparkoltunk pár méterrel odébb. :rock:

 

http://www.youtube.com/watch?v=o_gyFB2NcIk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.