Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én meg megnéztem az Atlantis hatodik részét. McKay forever. :)

Amúgy a Destiny legénysége csak jól járna vele :D Nem is értem, hogy miért hanyagolják...persze lehet, hogy az Atlantis ötödik évadának soron részeiből kiderül, hogy miért nincs képben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért hanyagolják, mert neki más a dolga. Úgysem tehetne semmit sok milliárd fényév távlatából. Még ha bele is bújuk egy másik ember testébe (ami amúgy érdekes lenne :) ), akkor sincsenek hozzá eszközei (ahogy elnéztem, a Destiny-n lévőknek még egy nyamvadt PDA-juk sincs, a legfejlettebb cuccuk Eli mobiltelefonja). Annyit meg Rush is tud, amennyit McKay. Nem utolsó sorban, ő az Atlantisz idejei ősi dolgokra szakosodott, nem az évmilliókkal korábbi technológiára (a Destiny mintha egy ismeretlen faj járműve lenne, nem azoké, akik Atlantiszt építették).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És McKaynek eddig mi jelentett akadályt? :D Az ős tudást se a születése pillanatában itta magába :D Arról meg ugye nem is beszélve, hogy Eli egy számítógépes játékból informálódott. :D

Szóval Rodney MacKayt nem leírni :)

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy jött ide Eli? Ő csak egy mezei matboy, labdába sem rúg a nagyok mellett (még) :D

Nem írom le McKay-t (hova gondolsz, teeeee :D ), de akármit is oldott meg, a bűvös laptopja mindig kéznél volt. Figyeld csak meg, még a kádba is magával cígöli :)

Az meg, hogy nem születésétől itta magába? Ezt a gyalázatot! Ő így született, a Föld legokosabb embereként, sőt, még annál is okosabban. Carternek tanulnia kellet, neki nem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eljutottam a Defying Gravity 12. részének végéig. K*rva jó mostmár és megint meg tudják lepni az embert a visszaemlékezésekkel. :lol: A rész vége meg ott van a topon. :D Nem tudom mi lesz az utolsó epizódban, de tuti, hogy keserű lesz a vége, már ha nem folytatják tovább majd valamikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eljutottam a Defying Gravity 12. részének végéig. K*rva jó mostmár és megint meg tudják lepni az embert a visszaemlékezésekkel. :lol: A rész vége meg ott van a topon. :D Nem tudom mi lesz az utolsó epizódban, de tuti, hogy keserű lesz a vége, már ha nem folytatják tovább majd valamikor.

Elkészült a felirat a 11-12. részhez? Mi lelte ezeket? :D Na akkor este én is DG-zek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkészült a felirat a 11-12. részhez? Mi lelte ezeket? :lol: Na akkor este én is DG-zek.
Engem is meglepett, mert alig két nap különbséggel rakták fel. Már épp elindítottam a 12. részt, amikor rájöttem, hogy az előző kimaradt :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó volt megint a Dexter. :D

Már alig várom, hogy lássam.

Azt tudta valaki, hogy a Dexet játszó színész elvettem feleségül a Debrát játszó színésznőt? Bocsi, hogy így írom őket, de egyszerűbb :lol: Ma olvastam, bár lehet, hogy volt róla szó, csak én nem emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tyű nagyon király volt ez a Dexi, de ezt már mondták előttem is. Hát ez az évad tényleg simán veri az előző kettőt, és szinte még a felénél se vagyunk. Ahogy nézem a köv rész bemutatóját, most kezdenek majd csak felpörögni az események!! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13-as dokinénike

Marha jó képek :lol:

 

Dexter remek volt

Spoiler:

Lundy :D Csak kinyírták, most oda a kedvenc párosom. Szegény Deb, jól kiborult, őt megértem. A Hármas meg jól átvert mindenkit. Vajon ezek után mi fog még kiderülni róla??

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Claire unalmas picit, mármint Hősök-mércével mérve. Sylar mindig jó, az ő szála szinte mindig nagyon jó. Én egy kicsit sajnáltam Jeremyt is, Bennettet is. Szegény fickót folyton kudarcélmények érik, lehetne már valami sikere is. Aminek külön örülök, hogy megemlítették Mohindert, aki ezek szerint kutatgat.

 

Dexterből talán nekem is az első volt a legjobb, nem felejtem el, hogy egymás után néztem végig a felétől az összes részt. No mondjuk, mire én elkezdtem nézni, lement az egész évad, így könnyű volt :) De ez a negyedik is baromi jó eddig :lol:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.