Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Frenkie

 

Spoiler:

Hát én ezen fogtam a leginkább a fejem, hogy hogy lehetett megint ekkora klisét beletenni. Komolyan ahányszor beépített ember volt a CTU annyiszor lenne 100ft...már sok pénzem lenne. ;) De amúgy tényleg meglepő volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OZ, negyedik évad vége. Totál lehidalás. De magától az egész sorozattól. ;) Egész egyszerűen nem találok benne kivetnivalót, hiába érződik rajta a minimalizmus, az egyes történeti szálak ismétlődése, egész egyszerűen a karakterek olyan brutálisak és kidolgozottak, hogy kis híján kezdi beelőzni nálam a Spartacust :) Hátra van még két évad, de ha továbbra is hozza a formáját, trónbitorló lesz nálam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar: ;)

 

Sajnálom, hogy vége lett. Szerettem a történetet, és nem érdekelt, hogy hány "klisés" fordulat van benne. Imádtam a politikai szálakat, Bauer karakterét, Chloe-t, ebben az utolsóban Cole-t, és az épp aktuális elnököket. Szerettem az egészet úgy, ahogy volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar: :)

 

Sajnálom, hogy vége lett. Szerettem a történetet, és nem érdekelt, hogy hány "klisés" fordulat van benne. Imádtam a politikai szálakat, Bauer karakterét, Chloe-t, ebben az utolsóban Cole-t, és az épp aktuális elnököket. Szerettem az egészet úgy, ahogy volt.

Nah ennyi kellett a kis szívemnek hogy megnyugodjak. ;) Kellett egy kis búcsú a sorozattól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe kíváncsi leszek mit fogsz írni utána. :D

Szerintem itt mindenki kíváncsi :)

 

Kicsit talán off, de a sagaposzterem alapján valaki elkészítette a LOST-sagaposztert:

Nagyon jó ez a poszter, köszi a linket ;)

 

Szerettem az egészet úgy, ahogy volt.

Én is, kár, hogy nem az elejétől követtem, csak bekapcsolódtam közben, de így is jó volt látni. Kár, hogy vége :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a poszter nem is hasonlítható Zoliéhoz. Helyenként iszonyúan gáz.
Nem rossz, de nem igazán látom a koncepciót. A közepe még talán rendben van, de a többi... Ráadásul nyúlás, ami sokat levesz az értékéből.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24

 

Spoiler:

Persze klissé. DE. Olyan jól csinálták, hogy Danára nem is gyanakodtam. A zseniális húzás az volt, benne hogy Danának adtak egy okot amiért azt csinálta amit mégpedig a múltja miatt. Azaz holt nem volt megéepő, hogy megölte a rendört mert már engem is kezdett idegesíteni nagyon. Kit éredekele egy olyan szemétláda mint Kevin? Szegény Danát még sajnáltam is.

Most viszont már nem. Most került Jackhez a tetves Tarin telója, remélem a következő részben rájönnek hogy Dana árulta el őket. És akkor Bauer bemegy. És akkor azt várrom, hogy üsse, vágja le egyenként az ujjait. De nagyon rosszat sejtek. Mivel utolsó évad és írtátok hogy az utolsó részekben Jack nagyon bedurvul. Ez akkor lehetséges ha valamelyik szerettét megölik. Arra gyanakszom, hogy Dana megöli Chloe-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bepótoltam a Fringe legutóbbi részeit, a finálé asszem az eddigi legjobb epizód volt, csak borzasztóan kiszámítható volt sok minden.

Spoiler:

Pl már az évad felénél lehetett sejteni hogy Walternatív áll a dolgok mögött, és az egész úgy fejeződött be ahogy gondoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már be van hűtve a söröd az Öregharcos féle "showra", mi? :D Lesz itt olyan elemzés, hogy agyad dobod :)

Sajna még nincs fent ahonnét le szoktam szedni, de ami késik nem múlik.

A rekeszizmaimat készítem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24. Na most már értem miért durvul be Jack. Rendesen remeg a gyomrom ami történt.

 

Spoiler:

Szegény ember. Teri , AÍudrey most meg Renee. Nagyon remmélem, hogy most bemegy danához(szándékosan kisbetű, ez a k**va már nem ember. Aztán levágja az egyik mellét, ,ajd a másikat, amíg nem beszél. Ha megtette akkor otthagyni megdögleni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

YESSSSSS. Bauer végre megteszi

 

Spoiler:

Végre kinyírta az a ****************************** k***vát. Csak egyet sajnáltam hogy nem borzalmas kínhalállal. De így is jó. Ennyire alattomos aljas nőt ritkán látni. Nemhogy örülne hogy elengedik amit a bankban tett az nagyon durva volt. Jacknak igaza volt. Már gyerekorában agyon kellett volna lőni ezt a csajt. Remélem a többi is így végzi, de most már az elnök asszonnynak is jár egy golyó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.