Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na ugye. :D És még ennél sokkal jobb lesz Jake!

Na igen! Nem tudom mennyire emlékeztek az első évadra (most jártok a hetedik résznél)

De kb az évad felénél már teljes mértékben gyanakodott az ember az

Spoiler:

a művégtag készítő orvosra, hogy ő a hűtőkocsis gyilkos...

 

Nyugtassatok meg a következő évadokban nem lesz ennyire egyértelmű, hogy ki a gyilkos :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De kb az évad felénél már teljes mértékben gyanakodott az ember az

Én is rájöttem már előbb, hogy ő lesz a mi emberünk, annyira adta magát. Már mint nekem egyértelmű megérzés volt :D

Ugye mondtuk, hogy jó sorozat :D

 

Dexter huga elég deszka, meg olyan érdekes feje van...

Női szemmel nézve százszor inkább lennék Debra, mint a másik csaj :lol:

Egyébiránt a húgi a való életben Dexi hites felesége :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ízlések és pofonok, de abban a lófejű Debrában semmi szépség nincs. :lol:
Kicsit ufo feje van, de van egy kisugárzása szvsz ami vonzó.

Szóval inkább Deb. :D

 

Jó volt a legutóbbi Dexter, de azért még mindig mérföldekre van szerintem az eddigi évadvégi izgalmaktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ízlések és pofonok, de abban a lófejű Debrában semmi szépség nincs. :D

Ajaj, ha a szépségen múlna minden, hová lenne a világ? :D Amúgy meg nem a külsejére gondoltam, az egész csajra mindenestől, ahogy van :D

Látod, amit Obi1 mond, az egy jó hozzáállás :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajaj, ha a szépségen múlna minden, hová lenne a világ? :D Amúgy meg nem a külsejére gondoltam, az egész csajra mindenestől, ahogy van :D
De nekem nem jön be amúgy se. :D Mint egy férfi...nem látok benne semmi nőiest. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh, kár volt lelőni a poént a V-nél. :lol:
Én nem találtam benne semmit amit le lehetett volna lőni.

Spoiler:

Ha arra gondolsz hogy a csaj álmodott. Én onnantól hogy a gyerek feje mállani kezdett egyfolytában a csajszi felébredését vártam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem a Dexter Első Évaddal!!!

 

Zseniális a sorozat, elképesztő jó!

 

Az évad legjobb beszólása Ritáé: "Szörnyű lehet egy sorozatgyilkossal járni " - Dexike meg megszeppent képpel néz rá :)

 

Az évad "fenékfeje", hogy finoman fejezzem ki magam , nem más mint James Doakes őrmester. Ritka barom, pocsék csapatjátékos, valamint hirtelen haragú...Dexter se kedveli, én sem

 

erik-king.jpg

 

 

Az évad tenyérbemászó libája. Igazi törtető, az évad közepééig egy borzasztó idegesítő nő, az évad végére valamelyest jellemfejlődést mutat be, de még bizonyítania kell...

dexter-velez21.jpg

 

 

Az évad perverz állatja Masuka technikus. A nők terén is az extrém stílust részesíti előnyben. Komolyan, azt hinné az ember, hogy inkább ő egy sorozatgyilkos. Gyermeki örömmel munkálkodik a vér áztatta helyszínen, és a leghülyébb helyzetekben képes viccelődni.

masuka-cs_lee.jpg

 

 

Az évad legrendesebb zsaruja Batista nyomozó. Egy latin amerikai alkoholista, aki él hal a hivatásáért, hihetetlen eszes. önzetlen, lelkiismeretes, rendes barát. Nagyon szimpatikus arc!

dexter-david-zayas56.jpg

 

Az évad naív hölgye, Rita, Dexter barátnője. Lelki gondokkal küzdő, szeretethiányos hölgy, igazi pozitív figura, akit lehet kedvelni, szeretni, rendes nagyon. Dexter szerintem jól választott, pont összeillenek.

Julie-Benz.jpg

 

Az évad nagy vesztese Debra hadnagy. Hogy miért? Az utolsó pár részből kiderül. Ezek mellett jó csapatjátékos, kiváló testvér.

TTT5.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Doakes hatalmas arc volt :) Mondjuk az emlékek már halványultak, de róla mindig el tudtam képzelni, hogy puszta kézzel is szétszedne bárkit.

 

Arra a szépségre meg nem is emlékeztem, hogy már az első évadban is benne volt :) Ez a kosztüm valahogy nem állt jól neki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.