Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody, bocs, nekem nem volt egyértelmű, hogy miért sajnálod Benettet ;)

 

Kudar BSG

Ellen halála szeritem az egyik legszívszorítóbb jelenet volt az egész BSG alatt, akkor is, ha nem bírtam/bírtuk a csajt. Végül is ők szerették egymást, és Tigh-nak meg kellett őt ölnie. Nagyon sajnáltam. Hát ez az, Baltar onnantól, hogy megszállták őket, már csak eszköz volt, semmi más. Lee-t és a bébi dolgot meg majd meglátod :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG - 3x04 Exodus II

Szerintem a legszívszorítóbb a Pegasus pusztulása. Remek hajó volt, és még halálában is magával vitt két báziscsillagot. Egyben az egész tök fölösleges is volt. Nehogy már a 20 évvel öregebb, és már amúgy is szétlőtt Galactica hosszú-hosszú percekig bírta 4 báziscsillag tüzét, erre fel a modernebb, erősebb és nagyobb, ráadásul kevesebb kárt szenvedett Pegasus meg menthetlenül károsodik 3 tüze alatt. Na neeee... szóval tök fölösleges volt elpusztítani azt a hajót. FTL meghatás, aztán továbbra is bóklászhatott volna két Battlestar a flottában. És akkor nem lett volna az sem gond, hogy Apollot visszafokozzák parancsnokból őrnaggyá (vagy százados?), és a többi tiszt össze-vissza pakolás.

Mondjuk alapból az történt szerintem, hogy az írók átgondolatlanul bevették a Pegasust a sztoriba, hogy az jaj milyen jó, ha két Battlestarunk van, csak aztán nem tudtak vele mit kezdeni. Így hát jobb ötlet híján, ilyen faramuszi módon vonták ki a forgalomból. De legalább szép pusztulása volt.

 

Viszont az Öreg trükkje a BSG-vel, hogy egyenesen a légkörbe ugrat, az király volt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG S03E16-20 előzetes képek

Meg vannak régebbi részekből is képek.

Hm... ez egy jó kép :):

s640x480.jpg

 

A 3x16-hoz már van felirat:

Battlestar Galactica - 2x16 - Dirty Hands.srt

 

Este lesz mit nézni, bár lehet, megvárom még az SG-1 feliratát, és egybe lenyomom az egészet (sajna a héten House nincsen ;)).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak úgy a BSG szereplőkről

Egyre változóbbak az érzéseim a szereplőkkel kapcsolatban. Karat már kifejezetten nem bírom, viszont Zareket meg kezdem megkedvelni. Gaeta /nem hiszem h jól írtam/ örülök hogy megmenekült, és a Főnököt is nagyon bírom. Laurat meg azért nem bírom annyira, mert mindenkire csak mosolyog ezzel elhitetve bizonyos dolgokat, és simán hátba tudja szúrni a embert. Szerencsére Amamaval már jóban van, de azért ellene is elkövetett pár dolgot. Érdekes.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos itt szenvedek még a melóhelyen, ki kell várnom, amíg hazaérek ;) Köszi az infót.

Nálam most a börtönös Baltar van kint háttérnek :)

 

BSG szereplők

Karát a kezdetben nagyon bírtam, kedvencem volt, mert végre egy jó kis tökös csajt írtak sorozatba. És a 3. évadban totál elromlott a karaktere, mostanság nem a szívem csücske. Zarekkel is hasonlóan voltam, mint te, Kudar. A Főnököt csak a kezdetben bírtam, Gaetát meg mindig. Laurával kapcsolatban meg vegyesek az érzelmeim.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG 3/16

Jó volt a mostani rész. Lehet, hogy "mindössze" azon kellett izgulni, hogy mikor fogja a Főnök beszüntetni a melót, de valamiért izgalmasabbnak találtam, mint a kettővel ezelőtti részt. Adama viselkedése most nem tetszett annyira. Igaz, hogy a végére megjött a vezetőség esze, de akkor is. Minek megmenekülni és túlélni az embereknek, ha csak rabszolga munka a jutalom, és nem érzik a valódi tétet odalent?? Kicsit fura volt Baltarnak ez a társadalmi megosztottság dumája, de legalább jót ért el vele ;) Azért egy picit nem látom teljesen kiforrottnak ezt a témát, amiről most szó volt. Nem mintha ezt szeretném nézni részeken keresztül, csak éppen nem volt előjele a fizikai dolgozók ilyen fokú elégedetlenségének. Talán egy-két utalás kellett volna már előbb is. És jó volt látni megint a tökös Karát, még ha csak néhány mondat erejéig :) És igen, ahol a túlélés a cél, ott mindenki vegye ki a részét tisztességgel a melóból!! Akárhova is tartozik. Szerintetek Baltar igazat mondott? Fene, őt még jobb volt látni megint. Nem viszik túlzásba a szerepeltetését, de hát az ő fő sztoriszálára még két részt várni kell.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor kezdjek el BSG-t nézni? :)  :D

Kezd! :D Én sem bántam meg.

 

Valaki tudna nekem ajánlani egy jó kis BSGs oldalt, ahonnan háttérképeket tudnék letölteni? ;) Köszi

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tudna nekem ajánlani egy jó kis BSGs oldalt, ahonnan háttérképeket tudnék letölteni? ;) Köszi

Személyes kedvencem, nagyszerű háttérképek (és smile-k, avatarok, fontok, képek, interjúk) vannak itt BSG, Star Wars, Star Trek, Firefly/Serenity, Farscape és Stargate (ez utóbbi a fő profilja az oldalnak) témában: The Sci-fi Worl

 

A sci-fi.com BSG-s része, talán itt is van valami, de ezt a helyet már rég nem néztem: Sci-fi.com BSG aloldal

 

Ez is egy jó oldal: Dektop Starship

Innét van az egyik kedvenc BSG-s hátterem:

 

bg_cylon_toaster.jpg

 

Obi1: naná, hogy kezd el nézni :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megnéztem az új BSG-t. Tetszett.

Az elején azt hittem, a végére utálni fogom ezt a Roslint. Letartóztat valakit, mert olvasott egy könyvet. Iiiigeeeeeen... csoda, hogy elvesztette a választást? Aztán meg nagy kényelmében egyre hülyébb dolgokat sorakoztatott fel, hogy miért is jó a finomítóban az embereknek. És Adama is csatlakozott hozzá. Nagy jelenet volt, amikor a Főnök beszámolt nekik a finomítón lévő nyomorról, Adama és Roslin meg csak fél füllel hallgatták a kényelmes admirálisi szálláson, bort kortyolgatva, tisztán. Nagon ütős volt és remekül kiélezte a lényeget.

A Főnök meg ott baszta el, hogy az egészet átvitta a BSG-re. Nem ezért, vagy azért, de gondolhatott volna arra, hogy a hadseregben a sztárjk a lázadás egyik definíciója, és azért bezony halál jár. Ha nem terjeszti ki a BSG-re, nem lett volna hol megfogni. Persze, maga a sztrájk így is elérte a célját, reformálva lesz a kis flotta. Megint meg kell dícsérnem Adama-t, mert egyrészt, a lázadás lefújása után nemhogy továbbra is börtönbe tarthatta volna Tyrolt, de nyugodtan kivégeztethette volna lázítás vádjával. Erre ő elengedte, hogy beszéljen a madam presidenttel. És hála az égnek, Roslin kinyitotta a fülét, vagyis valszeg az elharapódzni látszódó szitu nyitotta meg.

És hát itt van még nekünk Baltar... könyvet ír a kis okos. A végén még lesz támogatója a tárgyalásán. Mellesleg, ezt a tárgyalást minek húzzák? Még négy rész van hátra, azt csókolom. Ne halogassák már, így csak időt adnak annak a féregnek, hogy ilyesmiket csináljon, akár igaz, amit ír a könyvében (szerintem kivételesen igaz, vagy baromi jó színész... ami nem is lenne túlzás, hiszen hazudozónak első osztályú), akár nem. Bonyolítsák le, a végén meg lőjék agyon, vagy vágják ki a zsilipen.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Én azt várom, hogy valahogy megússza majd, mint mindig ;) Különben meg mikor Roslin amnesztiát hirdetett, nem volt a kitételek között, hogy kivéve GB. Akkor rá miért nem vonatkozik?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reggel én is megnéztem. Hihetetlen, hogy még mindig tele van feszültséggel! A legjobb sorozat!!

 

Kíváncsi vagyok Mahone mikor fog megtérni. Látszik rajta, hogy már nem sokáig bírja a gyűrődést. Remélem Kim szörnyű kínok között fog megdögleni. ;) A kérdések pedig: Paul megöli a ribancot? Mi lesz Mahone vs. Burrows meccsben? Meghal Franklin (remélem nem)? ÁÁÁÁÁÁ várom az újabb részt.

 

Én láttam, és baromira megéri nézni az eheti PB-t. Jó rész volt nagyon, tele izgalmakkal :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Ugyan most se haladt előre egy tapottadt sem a történet, de ez most elég érdekes rész volt. De azért elég már az időhúzásból. ;)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a LOST is. Mekkora poén rész volt már. ;)

 

De a legjobb az volt, amikor Sawyer beszól Charlie-ra: "Trufát miért hoztad magaddal?" :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Karrde. Nagyon jó hír.

Holnap 18.rész! Ha marad ez a szint, nagyonjó rész lesz. Aztán szünet. :( Vááá

 

2. évad. - Hiro ránkszabadítja a Dinókat. :D

Szívesen :)

Jó hír, hogy nem akarják húzni ugyanazt a sztorit, mint a rétes tésztát, ugyanakkor úgy megszerettem a mostaniakat, hogy tartok az új szereplőktől, na de reméljük a legjobbakat :)

Ne riogass a szünettel, egy csöppet sem várom :D Láttam már az nbc-n egy előzetes-félét, hát lesznek ám történések a 18-asban is rendesen. Legalább is úgy tűnik, de inkább nem írom le, hogy .... :D Még spoilerbe se :D

Hehe, Hiro meg a kitömött dínók :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, Amerika legnézettebb sorozata?Benne sincs az első 10-ben.

Írnak itt mindenfélét, a többség úgysem néz utána a valóságnak :(

A múlt héten benne volt az első 10 sorozatban. A 18-49 korosztályban meg harmadik, csak a Grace Klinika meg a Helyszínelők előzték be.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.