Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

BSG

Én is láttam. Szenvedés...már nemtudnak mit kitalálni, és erre pont úgy ölik meg Kara-t, hogy lehessen agyalni rajta, hogy hátha nem is halt meg mert cylon, vagy ilyesmi... A vége lekötött, az addig eltelt idő viszont erős közepes. Szerintem nem kellene már erölteni ezt a sorozatot. Egyértelműen ez a leggyengébb évad.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Szerintem is, a 2. évad volt a legjobb, azt nem is lehetett volna már nagyon űberelni, de ez most az első évadot sem éri el. Ráadásul nagy baj, hogy Baltar tárgyalását is húzzák, de még csak utalás sincs rá, hogy erre mi okuk van. A bíró megvan, eskütcéget marha nehéz lehet válogatni, biztonsági intézkedéseket meg még nehezebb lehet hozni egy pár hajót számláló flottában. Arról nem is beszélve, hogy mintha az írók Baltar történetét tekintenék már főszálnak, holott a Föld keresése kéne, hogy legyen, arról viszont már egy ideje kussolnak, de nagyon mélyen.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Igen. Se föld se cylonok. Baltar és a flotta mindennapjai engem már nem tudnak érdekelni. Ezen a sorozaton látszik a legjobban az időhúzás a negyedik évadra.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

A cylonok piszkosul hiányoznak nekem is, ezért volt, jó többek között, az évad első fele. Sajna az évad két fele nincs arányban.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna az évad két fele nincs arányban.

Ez most valahogy annyira jellemző a Sci-fi chanell által készítetett sorozatokra. Az idei SG-k is így mentek, az Atlantisnál az első fél remek volt, a második már kevésb, SG-1-nél fordítva, itt a BSG is, ami ugyan így fele-fele. Igaz, ez csak három, de ez a három volt a zászlóshajója a csatornának... a 4400-ról nem tok mondjuk nyilatkozni, amiről még tudom, hogy a Sci-fin fut.

De azt hiszem, ez is jelzi, hogy a csatornával komoly bajok vannak...

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorozat nézettség - 03.05-11

 

Valaki nagyon elrontott valamit a TV2-nél, a Heroes nézettsége már 1 millió alatt van, pedig csak a 3. adásról van szó.Még mindig nem értem a Cobra 11 és a Walker nézettségét, bár az is számít hogy hétvége délután megy, amikor mindenki otthon van.

Adhatnának valami igényesebb sorozatot ebben az időben, ha már akciósorozat akkor adják a Jack "Több élete van mint egy macskának" Bauer kalandjait.

 

Én az ilyen Monk tipusú gagyikat ne erőltessék már ennyire, adhatnák helyette a Columbo-t vagy a Sherlock sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki nagyon elrontott valamit a TV2-nél, a Heroes nézettsége már 1 millió alatt van, pedig csak a 3. adásról van szó.

Pl. barátnőm elfelejtette nézni, mert nem szóltam neki. Szerintem később több nézője lesz. Na meg ugye ott volt a Fábry is :) Ilyen lájtos, nyavalyás műsort előbb megnéznek az emberek, mint egy agyalós sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl. barátnőm elfelejtette nézni, mert nem szóltam neki. Szerintem később több nézője lesz. Na meg ugye ott volt a Fábry is :) Ilyen lájtos, nyavalyás műsort előbb megnéznek az emberek, mint egy agyalós sorozatot.

Na igen. Kár volt egy időpontra tenni a Fábryval. Én is szentségelek emiatt, mert szeretem nézni azt a majmot is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ki nem állhatom a Fábry buzi fejét, én már akkor is Hősöket néznék, ha nem tetszett volna a sorozat :)

Mondjuk, kicsi a valószínűsége, hogy túl sok részt fogok látni TV-n, mert hát isten kezdetben megteremtette a videót, és látván, hogy ez jó, de nem eléggé, megteremtette az internetet és hozzá a feltöltőket, és látván, hogy ez jó, megteremtette a sorozatok szélesvásznú, HD minőségű relase-eit, és látván, hogy ez jó, megteremtette a bittorrentet, aztán a 7. napon megpihent, beindította a klienst, hátradőlt és szélessávú netelérésének hála már délutánra nézhette a Hősök legújabb részét akár eredeti nyelven is. És isten látta, hogy ez k*rva jó.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Fábry téren, őt hajítanám ki az első kukába a magyar tévé"sztárok" közül.

 

Gondolom nem véletlenül lesz Heroes hétvége a TV2-n, ahol leadják az első három részt.Így aki elmúlasztotta megnézni csütörtökön(mint ahogy nekem is kiment a fejemből) az most majd láthatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Fábry téren, őt hajítanám ki az első kukába a magyar tévé"sztárok" közül.

 

Gondolom nem véletlenül lesz Heroes hétvége a TV2-n, ahol leadják az első három részt.Így aki elmúlasztotta megnézni csütörtökön(mint ahogy nekem is kiment a fejemből) az most majd láthatja.

Hát én Fábry helyet inkább Mónikát b*ssznám ki a tv-ből, de minimum azt a szerkesztőt aki ilyen műsorokat kitalál.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én Fábry helyet inkább Mónikát b*ssznám ki a tv-ből, de minimum azt a szerkesztőt aki ilyen műsorokat kitalál.

Jaj, ne is mondd, már hallgatni is rossz a kolléganőket a műsorról :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi mit szólsz az új LOST epizódhoz?

 

Érdekes rész volt, tele meglepetésekkel. Claire Jack tesója. :) De a vége a legjobb! Annyira tudtam, hogy Jack jól érzi velük magát. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó rész volt, azon kívül hogy unalmas volt a Claire szál.Főleg a flashback.
Lehet hogy Jack agyát is kimosták mint Carl-ét, nem illik a büszke jelleméhez hogy elkezd jópofizni az Others-ökkel.
A következő rész nagyon jónak ígérkezik, megtudjuk benne hogy miét került Locke tolószékbe, és Otherville(ahol laknak a többiek)-ben fog játszódni.


Obi mit szólsz az új LOST epizódhoz?

Érdekes rész volt, tele meglepetésekkel. Claire Jack tesója. :) De a vége a legjobb! Annyira tudtam, hogy Jack jól érzi velük magát. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

De lehet, hogy csak megtudta az igazat, és beállt közéjük (amit persze nem hiszek).

A következő epizódról nincs előzetes valahol?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is. Azért lehet rajta jókat agyalni. Kire hogy hat a másik képessége. Ki kivel van most. Stb stb... :) :)

Hát a Heroes fórumán aztán mennek az agyalások, olvastam a napokban egy-két érdekességet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.dailymotion.com/video/x1g5gh_th...-tallahassee-us

 

http://www.dailymotion.com/video/x1g5a2_th...tallahassee-cdn

 

Nekem eddig a 3. évad nagyon tetszik, de érdekes módon páran nagyon lehúzzák az évadot.Egy csomó minden kiderült már..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.