Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hol van már az első évad feelingje?! :P

Gondolom az első évadban :P

Én azért nem igazán örülnék, ha a sorozat még mindig az első évadnál járna, azaz, ha semmit sem fejlődött volna semerre (hogy ez előnyére vagy kárára vált, az már szubjektív).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom az első évadban :P

Én azért nem igazán örülnék, ha a sorozat még mindig az első évadnál járna, azaz, ha semmit sem fejlődött volna semerre (hogy ez előnyére vagy kárára vált, az már szubjektív).

Fejlődni fejlődjön persze, de azért talán nem kéne ennyire erőltetni ezt a Bibliai dolgot, meg a "szeressük egymást gyerekek" ( kinyírlakBaltardeaztánmégsem) elgondolást. Nekem ezekből már kicsit sok, ahhoz képest, hogy végtére is sci-firől van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fejlődni fejlődjön persze, de azért talán nem kéne ennyire erőltetni ezt a Bibliai dolgot, meg a "szeressük egymást gyerekek" ( kinyírlakBaltardeaztánmégsem) elgondolást. Nekem ezekből már kicsit sok, ahhoz képest, hogy végtére is sci-firől van szó.

De a bibliai dolgok már az első évadban is ott voltak (nem is kevés, rengetegszer utalnak olyasmire, aminek csak most, a negyedik évadban lett értelme... sőt, szerintem már az első évadban kimondták az utolsó cylon nevét), csak eddigre bontották ki őket. Már ott lehetett látni, hogy fontos szerepe lesz.

Ám ez már egyéni megítélés kérdése. Nekem kifejezetten tetszik a vallási része.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

 

Nah, tipikus, hogy "csesszük el kezdeti hangulatot" befejezés(?) . Az első fél órát élveztem, aztán némi Mátrix világbéke vs. Majmok bolygója finis. Grat hozzá. :S

Vajon mi lesz az útcsó tizenvalahány részben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

A sorozat történetének legjobb epizódja!

 

Oldie. Én már vártam, hogy valami gigszer legyen. Sok rész van még hátra. A vége álom jó volt, ahogy az emberek és a Cylonok csalódottan néznek az atomtámadás utáni földi tájra.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

A sorozat történetének legjobb epizódja!

Oldie. Én már vártam, hogy valami gigszer legyen. Sok rész van még hátra. A vége álom jó volt, ahogy az emberek és a Cylonok csalódottan néznek az atomtámadás utáni földi tájra.

Az első fél óráig én is azt mondtam mit te. Eddigi legjobb rész. Olyan feszültség volt egészen addig mint még soha a sorozat történetében. De aztán.....

Na pufff.

A Mátrixnál még megértettem a fordulatot. De itt!? :-S Na ne!

A vége meg kiszámítható volt amint mutatták a Geiger-Müller számlálót.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, nagyon jó rész volt, imádtam :clap:

Azért sejteni lehetett már az elején, hogy ilyen egyszerű nem lesz. No meg van nekünk egy operás álmunk, amit jó lenne végre megfejteni, meg más apróságok. Ezek legalább régóta fennálló megoldandó cuccok, és ehhez most hozzájött, hogy mi lett a Földdel. És Athena meg mikor jött ki a börtönből? Na de ki törődik kicsit az UTOLSÓ cylonnal????? Hé, ez mindenkinek kiment a fejéből, vagy mi? Szóval lesz még bonyodalom a végére.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még a film szereplői valahogy nem igazán foglalkoztak ezzel. Oké, megvan az Utolsó Ötből a négy, viszont senkit egy percig sem érdekelt az utolsó.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én is megnéztem most egy slukra az utolsó hármat. BAROMI JÓ VOLT!!!

 

Az utolsó rész meg best of. Legalább olyan jól kavart az érzelmekkel és a feszültséggel, mint mikor a második évadban megjelent a Pegazus. És a végén a csattanó... hát már akkor tudni lehetett, hogy itt valami nem kerek, mikor az epizód számláló még csak a 4x10-et jelezte, aztán meg most pletykálnak arról, hogy nem 20, hanem 23 epizódból fog állni az évad, mert az uccsó rész 3 órás lesz. Plusz még követni fogja három tv-film. Ezek után valaki is gondolta, hogy a Földön minden rendben lesz? (Meg, ahogy az öreg cylon-hibrid mondta: "minden már megtörtént, és újra... és újra... és újra...", valami oka volt a törzseknek, hogy otthagyták a Földet.)

 

Oldi: a gejger számlálótól kezdve kiszámítható volt a vége? Egek, gondolom nem is azért mutatták, hogy az utolsó képsorokig rejtve maradjon a Föld pusztulása - pláne, hogy még a csalódott arcokon is végigvonult a kamera.

Meg aztán, az, hogy D'Anna azt mondta, hogy az ötödik nem a flottában van, az nem jelenti azt, hogy a csillagon volt. Egyrészt, ez alapján akár Helo is lehetne, de akár Redband is. Másrészt, D'Anna amint szabadon odafordulhatott az elveszett báránykákhoz, pl. Tory-hoz, máris megtette. Gondolod, hogy az ötödikhez nem lép oda, míg arra várt a flottában, hogy a másik négy előjöjjön? Elvégre, csak Adama lépett le a túszok közül, és hát, Adama pont nem volt a csillagon, amikor kijelentette.

 

Az utolsó cylon ügyében kicsit fejtegetnék. Mit mondot Leoben az első évad közepe táján Roslinnak, mielőtt kivágták az űrbe? "Adama is cylon." És Adama admirális valami rejtélyes formában már a miniben megtudta azt, hogy csak 12 cylon modell van. De ki küldte ezt az üzenetet? Ki hagyta az admirális lakosztályában a cetlit? Mivel addig az emberek azt sem tudták, hogy vannak bőrgépek, kétlem, hogy a hírszerzéstől jött. Vagyis talán az utolsó bárány írta meg. Aki szabadon ki-be járkálhat az Öreg kabinjában. És ha Lioben igazat mondott Roslinnak, akkor már - talán, esetleg - tudhatjuk, hogy ki az ötödik. Adama... Lee Adama. Na persze, ez csak találgatás, és arra épül, hogy ad1) Lioben igazat mondott, ad2) valahonnét tudhatja, ki az ötödik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt. Ebben a sorozatban már túl sok mindent kéne megmagyarázni. :D Érzésem szerint kissé túlkomplikálták a fordulatokat.

Per pillanat, látva a sori eddigi végét, kérdem én, miért nem mennek vissza ebben a nagy békességben Capricára? Háttérsugárzás ott is van.

ésatöbbi, ésatöbbi....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnét tudod, hogy nem mennek, és kezdődik előlről megint? Mint írtam, messze nincs még vége a sorozatnak. Még több van hátra az évadból, mint amennyi lement, hogy a három filmről már ne is beszéljek. Szerinted azokat mire tartják fenn? Merő passzióból? Vagy te már a sorozat közepére vártad a választ mindenre, mert akkor nem csodálom, hogy nem tetszik, a második évad vége jó régen volt :D

 

Per pillanat, látva a sori eddigi végét

Huh, te már láttad? Akkor bocsi, én még csak a 4x10-nél járok. De átpasszolnád a végét, nem akarok 2009 tavaszáig várni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, minimum ne fordítsd félre amit írtam. :D

 

Nálam a 4x10 a sori EDDIGI vége. :P Tudom, hogy lesz még tovább is. :D Sőt, képzeld van fogalmam arról is, hogy még a történet is alakulhat másfelé. :P CSAK NEKEM már túlkomplikáltnak tűnik az egész, ami kezdi elveszíteni az értelmét. Vili? :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos öcsém elcse**te az inchben is mérő vonalzóm :D

Egyébként tényleg jó kép :D

Arról már volt szó, hogy ősszel elvileg kijön a Caprica pilot? Vagy rossz dátumot tudok? Legalább addig is lesz egy kis "BSG" :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról már volt szó, hogy ősszel elvileg kijön a Caprica pilot? Vagy rossz dátumot tudok? Legalább addig is lesz egy kis "BSG" :D

Jól tudod, sőt, még jön pár webisode is, melyek összekötik a két évadfelet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Saturn díj győztesek:

 

Legjobb tévésorozat - országos adón: Lost

Legjobb tévésorozat - független/kábel csatornán: Dexter

Legjobb tévés produkció: Family Guy: Blue Harvest

Legjobb tévés színész: Matthew Fox (Lost)

Legjobb tévés színésznő: Jennifer Love Hewitt (Ghost Whisperer)

Legjobb tévés férfi mellékszereplő: Michael Emerson (Lost)

Legjobb tévés női mellékszereplő: Summer Glau (Terminator: The Sarah Connor Chronicles) és Elizabeth Mitchell (Lost)

Legjobb retro sorozat DVD-kiadás: Twin Peaks (Definitive Gold Box Ed.)

Legjobb sorozatos DVD-kiadás: Heroes (Season 1)

 

Öt díjból négyet a Lost nyert.Abszolút tarolás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.