Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ekkor még nem volt nagyon űrutazás, battlestarok meg annál inkább. :D Más a háttér.

Cobol 12 kolóniája már megvolt, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem gyalog jártak egyik bolygóról a másikra (ekkoriban ráadásul nem volt még olyan gyors az űrutazás, így többszőr használták az FTL hajtóműveket, amik végül a BSG-re kikoptak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cobol 12 kolóniája már megvolt, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem gyalog jártak egyik bolygóról a másikra (ekkoriban ráadásul nem volt még olyan gyors az űrutazás, így többszőr használták az FTL hajtóműveket, amik végül a BSG-re kikoptak).

 

Nem azt mondtam, hogy nem létezett, hanem nem volt elterjed. De meglehet, hogy csupán a sorozatban nem fogunk látni csillaghajókat. Tenel Ka tesója nagyon jó cikket írt amúgy a spinoffról. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondtam, hogy nem létezett, hanem nem volt elterjed. De meglehet, hogy csupán a sorozatban nem fogunk látni csillaghajókat. Tenel Ka tesója nagyon jó cikket írt amúgy a spinoffról. :D

Amennyiben erre a cikkre gondolsz, azt én is olvastam:

http://www.sfportal.hu/content/view/2893/320/

 

Innét szedem, hogy nem igazán tetszik az alapötlet sem.

Viszont, ha már megvan a 12 kolónia, akkor legalább annyira elterjedtnek kéne lennie az űrutazásnak, mint a BSG idején (ott sem volt minden háztartásban űrhajó, szóval nem volt egy Star Wars felállás, de azért na, a trailer alapján ez akár a Cukorbáró egy spin offja is lehetne). Persze, Battlestarokat nem várok, azokról tudom, hogy csak a cylon háborúban készültek el. Na de majd elválik a sorozatban, lehet, hogy aztán ott olyan látképek lesznek, mint a miniben, mikor Caprikát mutatták. De az alapötlet egyelőre nem tetszik, és a trailer sem növelte az optimizmusom.

 

Mondjuk, igazság szerint kezd elegem lenni az olyan sci-fikből, amikben "emberek mászkálnak a "Földön"". Jó lenne újra olyan szériát látni, amiben nem minden bolygó Föld, és nem minden élőlény ember. Magyarul szeretném viszontlátni a boldog '90-es éveket, amikor tombolt a Star Trek, a Babylon 5, az Andromeda, a Farscape, a Stargate (fénykora, bár talán az Atlantis ebben az évadban visszatalál a régi irányba, de erősen szkeptikus vagyok, plusz sose volt a fő erőssége a sok-sok maszk).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dexter mögött meghúzódó marketinggépezet komolysága már-már hasonlít a TDK-éhoz. Gondolok a szökőkutas fő attrakciójukra. Micsoda promoképek! A PB-nél jelentett még az nagy csalódást, hogy annál pedig meglehetősen silányra sikeredett nemrég az a csoport promo kép...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.