Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

TSSC

 

Hát elég érdekes volt tényleg ez a rész. Ez az első rész ami nem tetszett. Nem értem, hogy jött elő hirtelen az emlék és miért nem emlékezett először Johnra, majd újból emlékezett.

 

 

Heroes

 

Na ez bezzeg tetszett, nagyon jó, bár ez a túl sok kombinálás kicsit sok. A Sylar-es csavar kicsit megviselt :D és Hiro-ék is pórult jártak :) Bár szerintem hamar el tudnak tűnni majd onnan.

 

 

House

 

Na ezt még nem láttam, mivel nincs felirat :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is megfordult a fejemben, hogy hazudott.

 

Hm... ha lehet hinni az öreg motorosoknak, kb 28 éve is ezt találgatták, csak más volt a témakör. :)

kb. 3 évre rá pedig kiderült, hogy nem hazudott, így szerintem most se hazudott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 0104

 

Azanyját!!! Keresem az állam, keresem...:) Asszem immár nem csak a Szökéshez kell szívgyógyszer ahogy Ody mondaná. Nagyon kész volt ennek a résznek is a vége. Beszarás mi lesz még itt. :) Az öreg Bishop meg micsoda méregzsák tud lenni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hasta la vista, Baby?

http://www.sg.hu/cikkek/63073/annyi_a_terminator_sorozatnak

 

Mivel Fox, már keresztet is vethetünk és áshatjuk a sírt.

Ez csak bla-bla. Ha mégis megtörténne nem mogyorót fognak a rajongók a székház elé szórni mint a Jericho esetében, hanem valszeg csavart és csavaranyát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak bla-bla.

A Foxról beszélünk. Tudod, ez az a társaság, amely alibinek használta a Firefly-t, kiherélte az Alient, és anno a Star Wars megrontásával is próbálkozott (és ez csak a töredéke a bűnlajstromnak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Foxról beszélünk. Tudod, ez az a társaság, amely alibinek használta a Firefly-t, kiherélte az Alient, és anno a Star Wars megrontásával is próbálkozott (és ez csak a töredéke a bűnlajstromnak).

Ez a társaság már szerintem kimerítette az önostorozás fogalmát a Watchman-el, Wolverine-al ésatöbbi. De ha ő dobja a sorit akkor állítólag más tv-társaság átvenné.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis adalék a Fringehez, annak aki követi a sorozatot. No szóval ugye van ez a kopasz, sehajaseszemöldöke ürge. No ő állítólag amolyan Ester Egg-ként már feltűnt a korábbi részekben is. ;)

No itt van néhány igen érdekes dolog róla. A képen az első két részből lett kiollózva a jelenet ahol felbukkant. A videón pedig a harmadik részben jelenik meg egy pillanatra. ;)

 

 

 

observerclue.jpg

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

 

Marha jó rész volt. Jó volt ez a jövőbelis rész. Ezek mindig tetszenek, főleg h most már tényleg történik is valami. Suresh úgy látom átmegy gyíkba. Sz*r neki. Peter csak nem megy majd át gonoszba. Az szívás lenne, de az bejött h Sylar mien kis önnyugtató életmódot élt, miközben mint láthattuk, az ő kezében van a legnagyobb erő. Nagyon jó eddig az évad, és úgy látom nem akar csökkenni a színvonal.

 

 

PB

 

Hát ez is állati egy rész volt. Végre megtudtuk mi is ez a GATE. Aztán amin nagyon röhögtem az Sucre mázlija volt, de a kis ázsiait jól pofán lehete vágni már végre. Self nagyon kemény, reméltem h nem nyírják méééég ki. Óóó és külön öröm volt Saraht kis fürdőrucian látni. ;) Ez az évad is marha jó, csak lassan megszerzik a kártyákat, és akkor kíváncsi leszek mivel töltik ki a maradék sok részt.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter 3x02

 

Spoiler:

Hát azt hiszem ez az évad nagyon ütni fog. A rész végén azt hittem sokkot, kapok. amikor megjelent az államügyész, és majdnem rajta kapta dextert. Mondjuk szerintem az sokkal érdekesebb lett volna, mint most h várhatjuk mikor derült ki. De dextert idén is megszorongatják ahogy elnézem. a gyerek szállal még nem tudok mit kezdeni, remélem nem cseszik el vele, mindenesetre jó volt Harryt látni. A bemutató alapján a kövi rész is jó lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

 

Juj, ez nagyon odatett. A vége főleg, hogy tetszett, mi lesz még itt? :)

Sylar (avagy már Gabriel) atombomba képessége nem új keletű, ettől robbant fel NY is az első évadban.

De b*sszus az előző 2 évadot is csak akkor néztem meg, mikor már megvolt az összes és úgy egyben. Itt nem akartam ezt, hát most szívhatok, mert tükön ülve várom a folytatást :)

 

 

TSCC

 

Nekem egyre jobban nem jön be. Az első évadban sokkal többet foglalkoztak, hogy hogyan jöttek létre a robotok, az izgalmasabb volt számomra, mint ez a sok akció :)

Mindenesetre végignézem, nem állok le, mint a PB-nél :)

 

 

House miért nincs ezen a héten? :)

Na mindegy, holnap Supernatural, holnapután Star Wars :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most piszok nehezen boldogulok a sorozatokkal, tanulni is kell, holnap vizsga, nemsokára angolból is írunk némi házi felmérőt az eddig tanultakból, szóval a héten csak PB meg Heroes nézés volt, a többi sorit elrakom karácsonyra (Dex, House, SCC), vagy valamelyik hétvégén nekiülök :)

Heroes

Spoiler:

Én nagyon csípem ezt a sorozatot, de most valahogy nem látom, hova akarnak kilyukadni, és ez zavar. Mintha minden kezdené elveszíteni a talajt, és nem látom a rendszert benne.

Végül is House nincs a héten, így azt talán be lehet majd hozni, jövő héten meg úgyis szünetel több sorozat is :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter 3*03

Spoiler:

Bár ebben a részben azért annyi nem történt, én úgy látom h nagyon jó évad és itt még lesznek csúnya dolgok. Valahogy egyre gyanúsabb Dex új pajtása. Szerintem ez a barátság át fog majd menni valami másba. De jó a hangulat, főleg most ez az apaoroszlán, hogy bárki aki ránéz a családra, kinyírja. Dex jóóóóó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rég volt alkalmam megnézni a 2x05-ös TSCC-t. A sztori jó volt, de ritka nagy baromság volt. Szerintem eddig ez volt a legrosszabb rész.

Spoiler:

Derek és John besétál egy olyan katonai akadémiára, amiről azt se tudni, melyik fegyvernemhez tartozik, és mindkettőt felveszik csak úgy. Johnt év közben bevágják, ráadásul csak próbaidőre - a katonai sulikban is évnyitóval kezdődik a suli, és évzáróval kezdődik, és ott sem vesznek fel senkit, aki év közben minden nélkül bejön - ha tetszik marad, ha nem, nem alapon. Ráadásul azonnal éles fegyvert nyomnak a kezébe, semmi különbözeti... áááá... Derek meg még nagyobb hülyeség volt. Egyből hadnagy, se áthelyezési parancs, se az, hogy hol szolgál jelenleg, vagy ki a parancsnoka. Csak úgy, felveszi a tábornok úr. És a végén a kadétokat kiképző nélkül küldik terepgyakorlatra... lol...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.