Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Miről van szó? :lol:

A Stargate Atlantis legutolsó két részéről (évad és sorozat tekintetében is utolsók). Csak január 2-án és 9-én lesz a bemutatójuk, de kiszivárgott a netre egy-egy félig kész verzió.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Stargate Atlantis legutolsó két részéről (évad és sorozat tekintetében is utolsók). Csak január 2-án és 9-én lesz a bemutatójuk, de kiszivárgott a netre egy-egy félig kész verzió.

Köszi. Azt hittem a BSG -ről van szó. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves barátaim azt kell mondjam a Dexter 10. része után, hogy ez az abszolút TOP sorozat. :D

 

Spoiler:

Lelki szemeim előtt már látom Miguel Pradot kibelezve. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves barátaim azt kell mondjam a Dexter 10. része után, hogy ez az abszolút TOP sorozat. :D

 

 

Lelki szemeim előtt már látom Miguel Pradot kibelezve. :evil:

 

 

 

Oh, Organa papa azt kapja amit megérdemel. :D Nem lövöm le a póént :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szökés

 

 

No immár újra volt szívleállás. :) Szerencsére sikerült úgy továbbvinni, hogy nem lett erőltetett. :evil: Fene a szünetbe ami most jön. :D

Megnéztem én is. Szerintem kezdik már kicsit túlbonyolítani...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, ha nem bonyolítanák tovább, mert már csak 6 vagy 6+2 rész van hátra, ha még él az infó, le kéne inkább szépen majd mindent zárni. Bár lehet, hogy afelé mennek már.

 

Off

Na ** megettem vagy 10 db szaloncukrot :evil: Azt hiszem, abba kéne hagyni a karácsonyi za**lást :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bírtam ki, megnéztem a Stargate Atlantis utolsó két részét. Mindkettő úgy teljesített, ahogy előre vártam. A Vegas (CSI Atlantis :evil: ) nem jött be igazán, az Enemy at the Gate viszont megvett kilóra (pedig kész sincs :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig még felirat sincs ahogy nézem.

Bakker és pont a 100. résznél hagyják abba. Még nem néztem meg, de tuti összeszorult szívvel fogom végignézni, utálom az utolsó részeket... :evil: Főleg akkor a jó, és hát azért "eltöltöttünk" pár évet atlantiszon.

Én asszem még megvárom a feliratot és meglesem. Azt hittem az utolsó duplarész lesz. Mondjuk nem értem miért tettek egy ien vegas-os rész utolsó előttinek... :) Nem láttom csak olvastam róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt én sem, de azért hajszálakkal kapcsolódik egymáshoz a két epizód. Viszont van az utolsó részben egy beszélgetés, amitől kis híján könnybe lábadt a szemem.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most láttam a House 11-est, az ötödik évadból...

 

Spoiler:

Basszus! Ez nagyon durva volt, az egész rész alatt bennem volt ez a "valami történni fog" érzés, de hogy pont ez...?! Ráadásul House is mit képviselt a rész során végig, a szűznemzéssel és a kedvességgel együtt... hát ez az egyik kedvenc részemmé nőtte ki magát. 13-as és Foreman szálát pedig alaposan tovább szőtték, bár ahogy nézem, a Cuddy-House dolog lezárásra került...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Ezért írtam lentebb, hogy muszáj lesz megnézni még egyszer magyar felirattal, mert marha jó rész volt, esemény esemény hátán :lol: Nem biztos, hogy vége a House-Cuddy szálnak, csak a dokinak meg kell barátkoznia a szobacirkáló méretű emberkékkel :lol: Már látom is magam előtt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt én sem, de azért hajszálakkal kapcsolódik egymáshoz a két epizód. Viszont van az utolsó részben egy beszélgetés, amitől kis híján könnybe lábadt a szemem.

 

Hát végre ma volt időm megnézni az utsó 2 részt.

Nekem tetszett a 99. is. :P

Spoiler:

Igazad van, h muszáj volt betenni azt a részt és nekem tetszett is. Ötletes volt h egyszer egy full más helyen játszódjon. És durva volt John holtan látni.

És hát a vége. Nagyon izgi. Ronon meghalt, úú nagyon összeszorult a szívem. John önfeláldozása. De hát amikor megjelent atlantis és beúszott a lidérc hajó elé...ááá az nagyon szép jelenet volt. AZért ezt a részt tényleg jó effektekkel kell majd még megnézni, biztos irtó látványos lesz az utóCGIal. És az utolsó jelenettől simán kicsordult a könnyem. Annyira jó kis csapat volt, és nem hittem volna, de Woolsey lett talán a kedvenc atlantis parancsnokom. Wiert utáltam, Samantha oan semmilyen volt. Szal jó kis befejezés volt. Sajnálom h vége.REmélem lesz ien jó a köv sori!

 

Dzséjt mondd h még lesz atlantis film!!! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még lesz Atlantis film :P Nyáron kezdik forgatni (se az Atlantisz, se a Csillagkapu Parancsnokság díszletet nem bontották le, sőt, a 304-es díszleteket is csak áthelyezték, szóval ezekre biztos számíthatunk még az SGU-ban és a filmekben), elvileg párhuzamban az új SG-1 filmmel. Egyben nyáron kijön az újravágott SG-1 bevezető film, a Children of the Gods, és ugye elvben az SGU-t is egy filmmel akarják megnyitni (vagy kezdő triplarésszel, e körül még van néhány kavarc, de az 1x01 címe Air lesz). Ja, és persze, nyáron jön alapból az Universe.

 

Spoiler:

Kíváncsi leszek, ha Cartert most kinevezték a General Hammond élére, akkor hogyan áll majd össze újra az SG-1. Oké, nem nagy gond űrhajós filmet készíteni. Amúgy, ez a General Hammond mekkora tisztelgés már Don S. Davis előtt.

Aztán, eredendően úgy tervezték, hogy Ronon végleg kipurcan az epizódban, csak meggondolták magukat, hogy nehogy megint cserélni kelljen, mert eddig minden új idényben volt egy csere. 1-ben az eredeti csapat, 2.-ban Fordot->Ronon, 3.-ban Beckett->Keller, 4.-ben Weir->Carter, 5.-ben Carter->Woolsey, így meg a filmben kellett volna cserélni.

És még egy apró érdekesség. Rajongói spekulációk szerint az Odyssey titkos küldetése, amiért nem volt ott az Apolloval és a Sun Tzuval a két galaxis között, utalás az SGU-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen láttem, és eleddig abban a hittben éltem, hogy írtam is róla.

Na, szóval, nekem nagyon tetszett, különösen a vége, az már egy ideje lógott a levegőben.

Spoiler:

Körülbelül azóta sejtettem, hogy ezek ketten összejönnek, hogy Formen a gondjaiba vette 13 sorsát. Sosem volt rá jellemző ez a fajta pátyolgatás. A House-Cuddy szál is érdekesen alakul, mert vajon House doki felveszi-e a versenyt a kis gügyögővel. Minden esetre annak örültem, hogy Cuddy-nak összejött a gyerek, főleg a múltkori után. A beteg meg elnyerte méltó bűntetését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Nem, nem írtál róla, direkt visszanéztem minden hozzászólást :P

 

Nos, ami a történetet illeti, nekem valahogy nem lógott a levegőben, annyira Cuddyra és House-ra összpontosítottam, hogy totálisan meglepődtem a csókon...

 

Azért a halál nem volt méltó büntetés...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is utánna jártam, és meglepve eszméltem rá, hogy nem írtam... csak akkor az a kérdés, hogy hová írtam, mert arra határozottan emlékszem, hogy írtam :?

Spoiler:

Én sem a halálra gondoltam, hanem arra, ahogy meghal: a tudattal, hogy majdnem megölte a gyerekét saját ostobasága miatt, és ugyanez az ostobaság okozza a saját halálát is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is utánna jártam, és meglepve eszméltem rá, hogy nem írtam... csak akkor az a kérdés, hogy hová írtam, mert arra határozottan emlékszem, hogy írtam :?

Lehet, hogy eltűnt. Mostanába kétszer jártam így, hogy beírtam valamit, de nem ment át/egyből törlődött. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.