Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na ma szépen összetegeződtem a Pro Videós csajjal :)

"Kedves Csaba!

Javaslom hogy tegeződjük ha nem jelent problémát. Az Odaát című sorozat megjelenése bizonytalan. Még nem tudunk mondani semmi biztosat, amint lesz információm megírom!"

 

Hm... mind a TCW, mind az Odaát bizonytalan... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24: húgom is elkezdte nézni, meglátjuk, hogy tetszik neki :D

Spoiler:

Szerintem nem volt egyértelmű, hogy Logan meghalt-e. Ugyanis nem említik meg sehol, hogy halott. Egyedül Martharól tesznek említést a 7. évadban, mikor Taylor lánya mondja Pierce-nek, hogy sajnálja, ami vele történt. Vajon lecsukták gyilkossági kísérletért? No meg ami nekem hiányzik, az az, hogy nem tudjuk, mi van Wayne Palmerrel. Oké, hogy összeesett, de életben maradt, vagy mi történt aztán? Szerintem azért hagynak ilyen kiskapukat nyitva, hogy esetleg később elő lehessen venni a karaktereket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, itt is üzenném mindenkinek, hogy nézzétek az "Így jártam anyátokkal"-t, mert amellett, hogy eszeveszett kúúúúl tele van rakva Star warsos utalásokkal, méghozzá nem is akárhogy. Komolyan, erre már én rásütném a friss és ropogós (SW) "rajongóknak kötelező!" feliratot.

 

bscap001x.jpg

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írtam is valamikor szerintem az utalások topicba róla.

 

Az első két évadot néztem belőle(és tetszett is valamennyire), de azért irtó gyenge tudott lenni néha. Volt hogy öt részen keresztül csak az xy szerelmi ügyeivel foglalkoztak, brr.. És állítólag az első két évad volt az abszolút etalon belőle, utána hatalmasat esett a színvonal. És amúgy Ted elnyerte nálam a legsemmitmondóbb főszereplő díját, szegény elől mindig ellopják a show-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig csak a szinkronos részeket láttam azaz első 3 évadot, de már annyira nézném tovább, hogy lehet nem várok tovább a CC-ra és meglesem! Amúgy tényleg nagyon jó, néha úgy éreztem vetekszik a Jóbarátokkal...! De azért nem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig csak a szinkronos részeket láttam azaz első 3 évadot, de már annyira nézném tovább, hogy lehet nem várok tovább a CC-ra és meglesem! Amúgy tényleg nagyon jó, néha úgy éreztem vetekszik a Jóbarátokkal...! De azért nem. :)
Ha egy top3-at kéne mondani, én ezekkel jönnék:

1. Jóbarátok

Szintén kedvenc. Lehet hogy nem épp a legegyedibb szitkom, de szerintem felülmúlhatatlan.

2. Felhőtlen Philadelphia

Na ez a kommerszség teljes ellentéte. Egy jelzőt szoktak rá mindig mondani: politikailag inkorrekt. Ennél többet nem is nagyon kell mondani.. Megkapja minden etnikum a magáét. Ez is néhány barátról szól, de szakít a tipikus Jóbarátok-klón sémákkal. Itt minden karakter egoista, önző, gonosz és szánalmas. Az már csak a jéghegy csúcsa hogy Danny DeVito az egyik főszereplő.

3. Scrubs

Vicces és kedves sorozat. A karaktereket tényleg meglehet szeretni a 8 évad alatt (nem úgy mint a Philly-nél). És amellett hogy elborult humora van, nagyon erős drámában is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én gyűlölöm a jóbarátokat. Annál bugyutább amerikai sorozatot nem hordott még hátán a föld. A HIMYM egyedi, szórakozató, nem tartom bugyutának és a karakterei is élnek.
A jóbarátokat én sem szerettem. Nem találtam benne sok vicceset.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én gyűlölöm a jóbarátokat. Annál bugyutább amerikai sorozatot nem hordott még hátán a föld. A HIMYM egyedi, szórakozató, nem tartom bugyutának és a karakterei is élnek.
Hát azért valljuk be, a HIMYM is eléggé a Jóbarátokra épít. És ha nem számítjuk az elvileg flashbackes szerkezetet(ami a sztori 0,01%-át teszi ki), akkor ugyan annyira kommersz mint a Jóbarátok. Összejönnek-szakítanak, összejönnek-szakítanak..
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bugyutaság hangsúlyos. Nálam a HIMYM sokkal szerethetőbb és értelmesebb, a karakterek pedig kevésbé... nos valljuk be: h*lyék.

Hülyéknek hülyék, de ez a karakterük lényege. De azért azt is valljuk be hogy a HIMYM-ben se épp 100-as némely karakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak néha napján néztem a HIMYM-et, de most a tanácsodra leszedtem az első évad és az első 2 rész után feküdtem a földön a röhögéstől :)

Amúgy én szeretem a Jóbarátokat, kár, hogy akkor van, amikor a Bűbájos Boszorkák, mert egyszerre a kettőt nem tudom nézni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért valljuk be, a HIMYM is eléggé a Jóbarátokra épít. És ha nem számítjuk az elvileg flashbackes szerkezetet(ami a sztori 0,01%-át teszi ki), akkor ugyan annyira kommersz mint a Jóbarátok. Összejönnek-szakítanak, összejönnek-szakítanak..

 

Így van, bármennyire is szeretem a HIMYMet egy az egyben jóbarátok koppintás.

És míg a Jóbarátok 10 évadot élt meg, lehet a HIMYM már a 6.at se fogja, ami persze nagyon sajnálnék de ahogy hallom egyre gyengébbek a részek és a nézettsége is.

 

 

Obi: scrubs-ot én is imádom. Nagyon egyedi, nagyon szerethető!

Még csak 6 évadot láttam, de pótlom majd a többit is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ühüm, méghozzá állítólag nem akármilyen.

 

Kudar: Akkor a Scrubs sorozatzáróját imádni fogod, tényleg nagyon megható lett.

 

Tudom, vagyis hallottam hogy még a kőszívűeket is megríkatta, engem nem lesz nehéz mert már sok részt megkönnyeztem eddig is. Nagyon fura, hogy egyik pillanatban még marháskodás megy, aztán valaki meghal és kész...de mégis el tudják találni a megfelelő adagolást.

 

Dex: bár mindig este szoktam megnézni, lehet már délelőtt nekiesek. Lesz itt nemulass!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TV.com-on ahol fent vagyok és olvasok utána az összes sorozatnak, meg részeknek, a Dex évadzáró 9,8 ponton áll 100 szavazatból, szóval azt hiszem érdemes lesz rá várni. :clap:
Nekem meg egy nyomoronc ellőte a végét, mert sok h*lyegyereknek az a szórakozása hogy a letöltőoldalakra beszúrja caps lock-al a végkifejletet. :yes:

 

Kudar, amúgy az előző rész is 9.8-on áll, ami meg egy hete ilyen 9.9 volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.