Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dexter: :D

 

Spoiler:

Hát azt hiszem, ez az egyik legdurvább rész volt ever! De hát a cliffhanger...és annyira tudtam...csak nem akartam hogy tényleg ez legyen, még az is jobb lett volna ha valaki rájön kicsoda Dex. Amire most már elég sok esély van, főleg így hogy Debra tudja az igazság nagy részét...OMG OMG még mindig sokkolva vagyok a vége miatt. Ezt most hogy lehet majd folytatni??? Mocskos Arthur...legalább csúnya halála volt, de ha Dex tudta volna, akkor mégcsúnyább!!! És pont rita, akit annyit dícsértünk hogy milyen gyönyörűű...*sírok*

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Fringe már rég cancelt kapott.
Én nem canceloztam csak nincs kedvem hozzájuk. Minden nap tervezem hogy megnézek valamelyikből egy részt de nem jön össze.

Múlt hétfő óta Szomszédokat se nézek. Asszem ideje dokihoz mennem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb részek előtt hagytad abba a Dexter? :D azt a maradék 3at igazán "végigszenvedhetted" volna. :D
Fogalmazzunk úgy hogy határozatlan időre szüneteltetem a sorinézést. A 4x10-es Dexi és az 1x10-es FF egy nappal az adásba kerülés után a gépemre került és azóta várja mindkettő hogy megnézzem őket. Holnap talán megnézem őket. Nagyon ideje már. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam valahogy nem akarja a feliratot a filmhez rendelni. Minden más sorozatnál műxik a progi pedig :S

 

Oks ezt már írta valaki...de nézz fel magosra, a kommentek közt ott kell lennie a rendes feliratnak. (ha ez tényleg nem műxik... ;) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oks ezt már írta valaki...de nézz fel magosra, a kommentek közt ott kell lennie a rendes feliratnak. (ha ez tényleg nem műxik... ;) )
Köszi szépen az infót, de félek, hogy valami spoilerbe ütköznék ott. Nemsokára minden esetre megpróbálom mégegyszer leszedni a szokásos Dexteres oldalról a feliratot, mert úgyis a magos gyerek csinálja, és gondolom oda is felrakta. :)

 

Szerk: Amint nézzem valami gond van a magos oldallal. Nem volt este óta változás, sőt a hzs-ek is eltűntek. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

;) Aztaörömlány!

 

Spoiler:

Bazz, itt legyen a vége, nehogy folytassák. Így üt a legjobban az egész. Dexter megkapta amit "érdemelt". R*hadt jó volt, persze nagyon sajnálom Ritát. :) De ez így volt helyén Dexter részére. Ő is egy gyilkos volt, "megérdemelte". A legjobb évad volt, a legjobb befejezéssel. Szuper. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie:

 

Azért nem baj, hogy folytatódik. :) Bár kicsit félek mert az évad Showrunner-je elment és vitte az írókat is azt hiszem. De azért várós a köv évadot, nagy kihívás lesz!

 

 

Ennél itt volt a csúcspont!!! Dexter nem kerül börtönbe viszont elvszíti ugymond az "életét". Tökéletes zárás. Innan csak magyarázkodás jönne ezerrel, hiszen szerintem nem sok, de Deb rájön, hogy valami tényleg nem kóser Dexterrel. Ennyire egy nyomozó nem lehet hülye, mégha eddig az is volt és átsiklott egy csomó nyilvánvaló dolgon. Dexter már számtalan hülyeséget kezdett csinálni ami lebuktathatja. Most ezzel a véggel egy olyan tökéletes zárást csináltak, hogy ha nem is az egész sorozat, de ez az évad messze az összes sori fölé emelkedik.

Persze lesz folyzazás, mert olvastam volna. Rissz döntés lenne. Viszont au alternatív vége is jó lett volna, de annál is azt mondanám, hogy ennyi és nem több. ;)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.