Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Okézsoké :D

 

Más, tud már valaki valamit a Castle feliratáról? Itt a 13. rész, és még a 12. sincs kész, pedig már az újhoz is van angol felirat. Már azt fontolgatom, hogy én ülök neki...

 

Amúgy ezen mát én is gondolkoztam. Csak sajna nincs rá annyi időm, és HPra úgysem tehetném fel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ezen mát én is gondolkoztam. Csak sajna nincs rá annyi időm, és HPra úgysem tehetném fel...

Kár, hogy nincs rá időd, mert különben feltölteni máshova is lehetne :D

Off

Frenkie, azért Te magad is egyedül élsz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mindenható Lalee üzeni: Heroes fordítás holnap esedékes. Köszönöm a türelmet.

Én viszont nem voltam türelmes, és megnéztem egy gagyibb felirattal, ami ugyan nem olyan minőségi, mint Lalee munkái, de így is érthető volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont nem voltam türelmes, és megnéztem egy gagyibb felirattal, ami ugyan nem olyan minőségi, mint Lalee munkái, de így is érthető volt.
Én is tűkön ülök, de egyszerűen nincs időm még gagyibbal sem megnézni :D

Na majd holnap Heroes és SupNat. Jó napnak ígérkezik :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is tűkön ülök, de egyszerűen nincs időm még gagyibbal sem megnézni :)

Na majd holnap Heroes és SupNat. Jó napnak ígérkezik ;)

 

Ezazzz!!! ;)

Bár eléggé filler rész lesz, de nagyon várós már, hiányzott a sorozat. És valszeg csak szombaton tudom megnézni, de akkor aztán 24, TCW és Supnat is lesz! ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

Végre! Már nagyon vártam az új részt :)

Sajnos nem főszálas, de izgalmas és néhol vicces rész volt, bár nagyon hasonlít a 2. évad 19. részére a börtönösre, de mivel az régen volt, így nem is annyira bosszantó ez. Wendy meg hát... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani Frindzs nagyon ütős. A Dexis rendőrfőnököt játszó ipse hasonló figura képében jelenik meg mint amabban. Wal frankón a képébe vágja azt amit Batistának és Laguertának kellett volna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Noh kérem...jó lesz ez, jó lesz ez. Akinek a gyomra bevette a 300 által képviselt látványorgiáját, annak főleg. Ja és annak is aki a vért és a kechupot ugyanannak képzeli :oops: Jókat röhögtem olykor, hogy pont a vér látványának megoldásán spórolotak, amiből van pár hektóliternyi a filmben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Noh kérem...jó lesz ez, jó lesz ez. Akinek a gyomra bevette a 300 által képviselt látványorgiáját, annak főleg. Ja és annak is aki a vért és a kechupot ugyanannak képzeli :oops: Jókat röhögtem olykor, hogy pont a vér látványának megoldásán spórolotak, amiből van pár hektóliternyi a filmben :)

 

Pont most akartam kérdezni h megnézte e valaki a Spartacust erre tessék. Gondolom szép 720ban nézed Oldie. Én most azt szedem és este bepróbálom. Én bírtam naon a 300 látványát és harcait, és ha ötvözik a Róma sorozattal akkor nem lehet rossz. Meglátjuk.

Jó estém lesz, 24, SupNat, Spart, és ha kijön a HD TCW!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont most akartam kérdezni h megnézte e valaki a Spartacust erre tessék. Gondolom szép 720ban nézed Oldie. Én most azt szedem és este bepróbálom. Én bírtam naon a 300 látványát és harcait, és ha ötvözik a Róma sorozattal akkor nem lehet rossz. Meglátjuk.

Jó estém lesz, 24, SupNat, Spart, és ha kijön a HD TCW!!

Élvezni fogod az biztos akkor :) Igen, a 720p-t szedtem le. Kicsit az elején a hang csúszik pár ezredmásodpercet, de aztán ezt se lehet már észrevenni :oops:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Nekem felemás rész volt. Hiro szála nem tetszett, bár Adam behozása jó volt. A Claire-Sylar kettős viszont remek volt, anyám nem jött rá, hogy Claire valójában Sylarrel beszélget a sötétben, de a dumájából annyira egyértelmű volt, hogy csak na. Tetszene nekem ez a jó útra tért Sylar, mert nagyon bírom a figurát, és úgy is komálnám, ha nem ölne meg senkit :oops: Csak a beszólógatós stílusát tartsa meg :) Egyébként meg muszáj valamit kitalálni vele, mivel nem lehet megölni, ezer és egy képessége van, így aztán nem lehet folyton ellene hadakozni. Nagy marhaság lenne másfelé elvinni a karakterét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Úgymond hozta a kötelezőt, de ez nem jelenti azt, hogy élvezi is az ember. Sajna ezek a töltelékrészek egy foknyival se viszi előrébb magát a főszálat. :)

Walteren megint zsakadtam, főleg az elején amikor tanítja a gyerekeket :oops: A végén a csattanó is jó volt, de messze nem olyan rendhagyó, mint az első évadban lévők, melyeknek a végkicsengése mindeddig elmaradt. Smith, a klónok, Bell körüli dolgok főleg amit Walterrel tett.....szóval tessen már végre a készítőknek összeszedniük megukat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Hu-hú! Kedvenc szereplőm visszatért :D Kár, hogy csak erre az 1 részre, de jó volt újra látni :D

Sylar elég magányos lehet, már kedzem sajnálni, rá jár a rúd mostanában :)

Hironak örülök, hogy meggyógyult és biztos lesz valami jelentősége még ennek a tárgyalásnak, mert most még nem sokra mentünk vele.

Samuel pedig egy őrült, bár most is a nő volt a hibás. A férfiakat ők teszik tönkre :P

 

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat 5x11

 

Nagyon jó rész volt. Sokkal jobban tetszett, mint amire számítottam. Voltak benne poénok, és tényleg végre vadásztak egyet, és ahogy nézem a köv részben is ez lesz. NEm volt fölösleges érzelgősség, amire fura is volt hisz most haltak meg a csajok, de gondolom visszatérünk majd arra is. A lény is jó volt ami ellen harcoltak, szal jó lesz ha Kripke összeszedi magát és elkezdi írni a 6. évadot!

 

 

24 8x3

 

Hát mit is mondhatnék, amint vége lett a résznek, már éreztem hogy tovább kéne nézném és hogy rohadjanak meg a készítők, de erős voltam. Nagyon ki tudják centizni ezeket a pillanatokat.

A bérgyilkos csávó nagyon jó, eddig az összeesküvés is, és már kerítik a mellékszálakat is. Jack megverése kemény volt, mondjuk azt hittem, hogy a kosár pályán is leoszt pár gyereket. És hát mint a sorozattól megszokható, mindenkinek meg kell halnia, akinek azt mondják, hogy "nem foglak bántani" :) Holnap v utána megnézem a 4. részt is végre.

 

 

Spartacus 1x1:

Hát Oldie, ez egy nagyon érdekes sorozat, még nem döntöttem el hogy mi legyen vele, de szerintem dara lesz.

Tényleg akinek tetszett a 300, az evvel a sorozattal megkapjatja a kicsit lebutított változatát.

Iszonyatos nyírások, sok sooook CGI vér, és még több cici. :D Ha tudják tartani a részenkénti 20 meztelen nőt akkor itt nem lesz hiba. :D

Néha én is jót nevettem a háttéren, vagy a véren, meg azok a hirtelen lassítások...de megszokja az ember és már fel sem tűnik.

A történettel nagyon nem kell foglalkozni, szóval kellemes kis kikapcsolódós sorozat.

Nem tudom lesz e időm rá, de darára mindenképpen jó lesz. Jövő héten elválik. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, jut fejembe, aztán a Spartacusnál az xxx-es +++18-as jeleneteket nem ám ötször visszatekerni! :)

 

Amúgy azon meglepődtem, hogy mennyire trágárul beszélnek :S

 

Most csakazért is visszanézem azt a jelenetet amikor elkapja a szöszit a sárotban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.