Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody! 24 összes évadát innen javaslom letölteni.

 

Spoiler:

 

 

Ezen a honlapon még rengeteg (szó szerint rengeteg) más sorozatot lehet letölteni, régebbieket és legújabbakat egyaránt. Semmi regisztráció. Az összes letöltés mediafire -es. Gyors, megbízható. Ha még nem szinronozták le, amit le akarsz tölteni, a feliratot automatikusan hozzácsatolják a feltöltők, nem kell külöm letölteni. Egy szóval nagyon tuti kis oldal ez, mindenkinek csak ajánlani tudom.

 

 

Ha a fent említett oldal böngészése közben "critical error."... stb felirat jelenne meg a lap betöltése helyett, csak frissítést kell nyomni, (néha többször is) ez a szerver hibája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó oldal, de marha időigényes külön-külön töltögetni a rar fileokat.

 

 

Hát igen, ez sajnos így van, bár egy jó letöltőprogram némileg ellensúlyozza. Én Free Download Managert használok. Ezt az oldal főoldaláról le is lehet tölteni. A letöltő linkeket bemásolni és már tölti is sorban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Örülök, hogy bejött neked a 24.Én nem vagyok egy sorozatrajongó de ez valami baromi jó.Olyan szinten keltik a feszültséget, hogy azt hiszed már nem lehet fokozni, de aztán mégis lehet.

 

A többiek nem tették hozzá, hogy igaz, hogy vége van egy évadnak, de sok utalás van az elöző évadokra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Örülök, hogy bejött neked a 24.Én nem vagyok egy sorozatrajongó de ez valami baromi jó.Olyan szinten keltik a feszültséget, hogy azt hiszed már nem lehet fokozni, de aztán mégis lehet.
Ezt aláírom. :D És ez a Jack egy nagyon-nagyon-nagyon rossz kisfiú. 42.gif
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, behoztam három hetes lemaradásom Spartacusban. Hát nem semmi az irányvonal. Végre elhiszem hősünkről, hogy majd egy egész lázadás élére áll. Szép.

Spoiler:

De az a szerencsétlen gall a végén. Háááát... brrr...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sparta

Spoiler:

Nem mintha neki drukkoltam volna, de kicsit elsiette a dolgot. Biztos lett volna még egy rakás alkalma rá, hogy végezzen SPartaval. :D:)

Jó arc volt a gall, kíváncsi leszek mihez kezdenek a germán tesókkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Spoiler:

Én eleinte meg is lepődtem, hogy a gall ilyet tesz, de ahogy szépen felépítették a párhuzamot Sparta első napjaival, ki lehetett következtetni, hogy a gall milyen lépéseket tervez, bár ilyen durvára nem számítottam. Így legalább most közelebb hozták Spartát és Crixust. Innentől tuti, hogy ővék lesz "csak" a főszerep a lázadáshoz. Varro még kétséges, bár szerintem életben marad addig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

Spoiler:

Hát, két fontosabb szereplő még hiányzik a játéktérről. Oniomaios, aki szintén gall és Crixus mellett a másik alvezére lesz Spartacusnak, és Jaunus Maximus, aki pedig a barátja volt (talán ő lesz/őt helyettesíti Varro?).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Spoiler:

Nem tudom, hogy mennyire lesz történelemhű, de Crassus tuti lesz majd. :D És képbe kell, hogy kerüljön még egy csaj is. Bár azt nem tudom, hogy a Kirk Douglas féle verzió mennyire vette figyelembe a valódi Spartacus életét, de ha jól tudom, elég keveset tudunk róla, főleg az előéletéről. Minden esetre bárhogy is legyen, ha ezen a színvonalon marad egész végig, már jól jártunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hős alakulat

 

 

Ajaj. Ez így elsőre egy erős so-so. A felvezetést elégé elkapkodottnak vélem, szinte alig ismerjük meg a karaktereket, így csupán nem többek mind hús a darálóba. A harcok, beszólások jók......és persze jelen van a szokásos pátosz, meg a többi sablon. El lehet mondani nyugodtan, hogy már láttunk ilyet, de attól függetlenül a II. VH b*ziknak kötelező. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húsz rész alatt majd megismered őket. :D
Nehéz, mert sokan vannak és nyakig sárban. Még a szinkronhangok is majdnem ugyanazt a hangtónust használják. Aztán lehet, hogy ahogy ritkulnak, könnyebb lesz a dolog :D Amúgy meg csak tíz részes ha jól tudom :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A második talán még az elsőnél is jobb. Sőt most hogy megtörtént aminek meg kellett az első évad végén olyan WTF pillanatok lesznek hogy csak nézel majd. :roll:

Örülök, hogy bejött a sorozat Ody. Jobb mint a PB elsője? :roll:

Ja és emlékezz mit írtál pár kommentel visszamenőleg. :D

Spoiler:

"Amúgy nem hiszem, hogy Nina lenne az áruló. Túl egyszerű." XD

Azért a végén Jack eléggé odab-szott amikor bement a dokkhoz és mindenkit kinyírt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, személy szerint a 3. és 4. évadok a kedvenceim, de nagyon ott van a 2. és az 5. is.

A mostani biztos nem lesz top3-as.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8/12

Legjobb rész az évadból, olyan igazi 24-es befejezéssel :roll: Ha tudnák most már ezt tartani, akkor az első pár résztől eltekintve nem lenne panaszom az évadra

Spoiler:

Tetszett, hogy így kiiktatták a CTU-t, bár nem példa nélküli a sorozat történetébenl. Máskor is volt már ge*asz náluk. Annak örülök, hogy elvileg szegény Kaylának nem lett baja, már ha elég messze tudtak menni az autótól. Nem kell mindig az ártatlanoknak meghalniuk. Danának viszont piszok jól jött ez az EMP-támadás :roll: Legalább nem tudja kiadni a kamerás felvételeket annak az idegesítő, de nem is olyan hülye rendőrnek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8/12

Legjobb rész az évadból, olyan igazi 24-es befejezéssel :roll: Ha tudnák most már ezt tartani, akkor az első pár résztől eltekintve nem lenne panaszom az évadra

Hát Te sem könnyítetted meg a várakozásom a részre... :roll: Lehet majd előrébb hozom ha ennyira jó volt bár a bemutató alapján tényleg ütős lehetett...ááááááá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.