Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nálam eddig a f*roklevágós jelenet viszi a pálmát. :P Az még nekem is kicsit sok volt elsőre. :D

:o bazze, pont most néztem bele a köv. részbe, hogy érdemes-e még ma megnézni, és pont a végén szerepel ez :lol:

Na de majd holnap nézem meg, a sorozat meg kezd végre beindulni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt hittem csak elírtad, mert momentán Liciniára nem emlékszem :)

Ő Marcus Crassus unokahuga, a kis szöszi, akit Spartacusnak kellett volna megf*, de helyette Illithyát f* + :D

Ő az: http://spartacus.wikia.com/wiki/Licinia

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, én is megnéztem a két új Spartacus epizódot. Jó kis előtörténet ez. A szereplők még máshogy viszonyulnak egymáshoz (mondjuk van néhány erőltetett kikacsintás a későbbi eseményekre), vannak mások is a játszótéren, akiket Spartacus idejére már elfelejtenek. És hát hozza a szintet. Batiatus meg még mindig nagy arc. Kíváncsi vagyok, hogyan bánik el ezúttal a riválisokkal :evil:

Apropó, Temuerra Morrisont fel nem ismertem volna, ha nem tudom, hogy ki játssza a Doctorét. Baromira megváltozott az ep3 óta. Enyhén szólva kinőtte Jango Fett és a klónok páncélját :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben végeztem a Spartacusszal. Röviden és tömören: le a kalappal! :clap:

 

Batiatus és Ashur terve Solonius ellen hatalmas, kegyetlenül ravasz volt, Palpatine tényleg elbújhat a tag mögött. Varro halála legalább olyan drámai volt, mint Suráé, de ami elszomorító, hogy lényegében a semmiért halt meg. Az utolsó 20 perc pedig nagyon ütős lett, amikor fellázadtak a fiúk. Jó, hogy Oenomaus és Crixus is Spartával tart (most már tényleg érdekelne a valódni neve), mert 2 remek karakter.

 

A következő évadról mit lehet tudni? Nem az előzménysorozatra célzok, hanem az 1. évad folytatására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

Darába lement az utsó pár rész. Ezt nem hittem volna...

 

Azt tudtam, hogy fel fog lázadni, de már az első évad végén?

Mindenesetre megérdemelték amit kaptak, ártatlan emberek megölését szórakozásnak venni nem lehet.

Ez olyan, mintha kinyitnám a TV-t és nézném, ahogy az utca emberei ölik egymást.

Szánalmas volt az a kor, és ez a sorozat megerősített benne, hogy miért is utálom ezen primitív korszakát a történelemnek.

Mira :love:

 

 

Holnap House, TCW, Fringe, CSI és....

Igen, Supernatural :rock: lesz, tehát majd később tudom folytatni a 0. évaddal, de kíváncsi leszek az előzményre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő évadról mit lehet tudni? Nem az előzménysorozatra célzok, hanem az 1. évad folytatására.

Ami a tartalmát illeti, Spartacus diplomáciai, vagy jobban mondva meggyőző, tárgyalóképes mivolta lesz előtérben amikor más iskolák fellázadt gladiátorait kell egy csapat alá hoznia. De persze emellett lesznek komoly csaták is, legalábbis remélem. Pénz most már van a csatornának. Tavasszal kezdődik a forgatás, bemutató (sajnos) csak jövőre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami a tartalmát illeti, Spartacus diplomáciai, vagy jobban mondva meggyőző, tárgyalóképes mivolta lesz előtérben amikor más iskolák fellázadt gladiátorait kell egy csapat alá hoznia. De persze emellett lesznek komoly csaták is, legalábbis remélem. Pénz most már van a csatornának. Tavasszal kezdődik a forgatás, bemutató (sajnos) csak jövőre.

Nem gyógyult meg az eredeti Spartacus?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami a tartalmát illeti, Spartacus diplomáciai, vagy jobban mondva meggyőző, tárgyalóképes mivolta lesz előtérben amikor más iskolák fellázadt gladiátorait kell egy csapat alá hoznia. De persze emellett lesznek komoly csaták is, legalábbis remélem. Pénz most már van a csatornának. Tavasszal kezdődik a forgatás, bemutató (sajnos) csak jövőre.

Nem úgy volt, hogy a színész már felgyógyult a rákból és képes lesz forgatni?

 

Sky, te is most nézted végig? :D

Igen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.