Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ennyire hamar behoztad a lemaradásodat? :)

Annyira hamar, hogy a hétfői rész előtt tuti befejezem másodjára is a sorozatot :D

 

Ez a szőkeség a Chuck -ban levett a lábamról. :love: :love:

Engem is. :love: Meg Chuckot is :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

Valami örömlányosan jó volt talán még a 1x13-nál is ütősebb. Oldi ha a korábbiak tetszettek akkor ettől eldobod az agyad. Még mindig borsódzik a hátam. Már nagyon várom a jövőhetit :clap:

Áh, ki van zárva. Utálom az egészet ahogy van :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 2x18ig

Hát azt hiszem megnéztem az egyik legjobb részt:

 

Ez a rész, amikor Peter Weller időutazik, hogy megmentse a barátnőjét, valami hihetetlenül jó volt. Nem tudom eldönteni, hogy most meg akarta e menteni, vagy inkább hallgatott waltra, és még utoljára látni akarta, kibékülni vele, anélkül hogy bárkit megölt volna, vagy létrehozott volna egy új idővonalat. Persze azért így is sikerült neki. Na mind1. Szóval oltári jó volt. Amúgy az évadról. Nagyon tetszik ez az összeolvadás, kíváncsi vagyok mi lesz itt még. Voltak nagyon jó részek, és csak egy kettő, ami kicsit filler volt, bár volt egy igazi filler is ami az első évadból maradt ránk. :D Charliet elég hamar kiiktatták, de igazából annyira nem hiányzik. A figyelős részek is nagyon ütöttek, ahogy a visszaemlékezős rész is az egyik legjobb volt. Úgy érzem csúnya dolgok lesznek itt még főleg mivel Newton még szabadlábon van. :) Lehet egyből nekikezdek a 3.nak is, és akkor a szombatom sorozatok tekintetékben nagyon eldurvul.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 2x18ig

Hát azt hiszem megnéztem az egyik legjobb részt:

 

Ez a rész, amikor Peter Weller időutazik, hogy megmentse a barátnőjét, valami hihetetlenül jó volt. Nem tudom eldönteni, hogy most meg akarta e menteni, vagy inkább hallgatott waltra, és még utoljára látni akarta, kibékülni vele, anélkül hogy bárkit megölt volna, vagy létrehozott volna egy új idővonalat. Persze azért így is sikerült neki. Na mind1. Szóval oltári jó volt. Amúgy az évadról. Nagyon tetszik ez az összeolvadás, kíváncsi vagyok mi lesz itt még. Voltak nagyon jó részek, és csak egy kettő, ami kicsit filler volt, bár volt egy igazi filler is ami az első évadból maradt ránk. :D Charliet elég hamar kiiktatták, de igazából annyira nem hiányzik. A figyelős részek is nagyon ütöttek, ahogy a visszaemlékezős rész is az egyik legjobb volt. Úgy érzem csúnya dolgok lesznek itt még főleg mivel Newton még szabadlábon van. :) Lehet egyből nekikezdek a 3.nak is, és akkor a szombatom sorozatok tekintetékben nagyon eldurvul.

 

A robotzsarunk

 

 

Meghalni ment vissza :) Nem akart több áldozatot.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naevia mint jó nő? :roll:

Inkább Melitta :D Naeviát bottal se :D

Ízlések és pofonok. Nekünk jó az ízlésünk, te meg kapsz egy pofont :P Mikor a Chuck múltkori részében kolumbiai női-hadsereggel felvértezett diktátort alakított, azért elfogadtam volna (hadseregestül :lol: ). Bár teszem hozzá, nem ismertem fel elsőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Aréna Istenei V.

 

Hű de rezget a léc. Hű de rezget....

 

 

Pedig totál rákészültem, de ezek a faramuci készítők direkte a határeseten mozgatták a szálakat, hogy először is a frászt hozzák rám, másodszor meg totál megdöbbentsenek mikor úgy hozták ki a szálakat ama bizonyos határról, hogy csakis a zseniális jelző jusson megint az eszembe erről az egészről, melyet a nagybetűs sorozatnak kell tekintenem.

Szóval kicsit szappanoperás szag volt itt-ott, meg amit nem kellett volna kiszámíthatóvá tenni, az is az volt, de végül is a lényeg, hogy tudtak még újat mutatni, előzmény sorozat ide vagy oda, illetve a kritikus hajlandóságom, mikor még a zseniálisnak kikiáltott kedvenc sorozataimat is le tudom olykor húzni, lásd, Szökés, Fringe.... :D

Lucretia nem semmi csaj....öööö...asszony. Nagyszerű karakter, jellem, de ki nem az ebben a sorozatban? :) Nagyon sajnáltam Melittát, hogy így kellett búcsút venni tőle. Crixus féle dolgot is szépen megoldották ( ez volt az egyik rezgő est, a másik meg az előbb említett Melittás-Gannicus kavarás dolog) . Ashur egy rohadt pöccs, de nála érzem még, hogy össze kell majd valahogy hangolni a dolgait, azzal a ténnyel mikor a Vér és Homokban visszavágyott a gladiátorok közé, és az a momentum tőle nagyon őszinte volt. De valahogy itt az előzményben még nem látom ama bizonyos kapcsot. Minden más rendben van vele. Egy mocskos álnok kígyó. :)

Node no para, a befejező rész érzem olyat fog tartogatni, hogy az állam keresem majd mint a Vér és Homok befejező részénél. :)

Bővebb elemzést majd akkor írok. :) Remélem klappolni fog minden.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supnat: Nem volt rossz rész, de azért koránt sem tartozott a legjobbak közé. Ha nincs a végén az a kis csavar, még talán gyengének is neveztem volna. Félek hogy a sorozat végét jelenti a Dean szál... Mert én még reménykedem a folytatásban! :)

 

Sparta: OMG

 

Überbrutál rész volt. És itt most nem is az iszonyú szépen megkoreografált harcokra gondolok, amik szintén vitték a részt, hanem a köztes drámára. Nagyon kemény volt ahogy Bati kitartott a felesége mellett, és inkább otthagyta a házat, és az erős csábítás ellenére nem ölte meg az apját, pedig hát azért szerintem mindenki erre számított. Viszont Lucy megtette helyette. Durvás volt ahogy mondta, h átkot hozott a házra...még nem is tudja mekkorát fog. :) Melitta halálára is mást képzeltem, mert azt hittem valamilyen módon össze fog jönni az álom ami az elején volt. Hát tudnak még meglepetést okozni. Kíváncsi vagyok mi lesz most Ganiccal. És hogy mi lesz itt még a maradék részekben. Remélem Tullius pöcse Cerberus szájában fog virítani. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supnat:

Ez a részt nekem jobban bejött, mint az előző kettő.

 

Már régen láttunk szellemeket, az egyik kedvenceim régebbről. A Dean szerelmi szál tényleg nem volt jó, de le kellett azt is zárni valahogy.

 

Következő pedig egy elég régóta várt rész, mikor is

 

A valós énüket élik át a sorozatban. Nagyon kíváncsi leszek Sam arckifejezésére, mikor megtudja, hogy ki a barátnője :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=RCWPrnDXVhg&feature=player_embedded

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy olyan érzésem, hogy lesz még sztori itt a múltból. Nem hiába mutatták annyiszor Titus gladiátor bajnokát :)

 

Ja és megvolt ebben a részben az SW utalás/idézet? Apja és fia együtt.... :D Quintust amúgyis Palpatinehoz hasonlítgattuk korábban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.