Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Van már felirat a Chuckhoz, bár furcsa mód, ha a kedvencekből megyek fel a hosszúpuskára, akkor nem rakja ki. Viszont ezen a linken meg ott van:

http://www.hosszupuskasub.com/sorozatok.php

Érti valaki ezt? Nagyon elszúródott valami a puskán az utóbbi időben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van már felirat a Chuckhoz, bár furcsa mód, ha a kedvencekből megyek fel a hosszúpuskára, akkor nem rakja ki. Viszont ezen a linken meg ott van:

http://www.hosszupuskasub.com/sorozatok.php

Érti valaki ezt? Nagyon elszúródott valami a puskán az utóbbi időben.

404-Not Found

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz az eheti Fringe.

Peter mondatában nagy igazság van: "Minden válasz csak újabb kérdéseket szül." Így volt ez a "halhatatlan" nővel is, akiről most végülis nem derült ki egyértelműen, miért nem tudott meghalni - legalábbis számomra. Lee ügynök megjelenése jó volt, alig ismertem rá, a másik oldalon nem épp így festett. William próbálkozásai Astrid felé Olivia testében nagyok voltak. :lol: Kíváncsi vagyok, merre halad tovább a sztori, érdekesnek szerintem érdekes és ennek a sorozatnak ez a lényege. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Csatlakozom az előttem szólókhoz, egész jó kis rész volt.

Valamint emlékeim szerint most először használták az evilágiak az áltudomány nevet, valamint Lee-nek, hogyhogy nem tűnt fel, hogy Livet-et Bell-nek mondja Walter? :hmm:

Viszont Olivia, mint William nagyon jó volt, remélem egy ideig ebben a testben marad, sokkal jobban bejön ez a karakter, William is nagy kedvenc volt régebben.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Csatlakozom az előttem szólókhoz, egész jó kis rész volt.

Valamint emlékeim szerint most először használták az evilágiak az áltudomány nevet, valamint Lee-nek, hogyhogy nem tűnt fel, hogy Livet-et Bell-nek mondja Walter? :hmm:

Viszont Olivia, mint William nagyon jó volt, remélem egy ideig ebben a testben marad, sokkal jobban bejön ez a karakter, William is nagy kedvenc volt régebben.

 

 

Szerintem Leenek durván fogalma sem volt, hogy hová is kerekedett, szóval most egy kis névváltoztatás bele fért szerintem :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3x18

 

Ez jó rész volt, jókat lehetett rajta nevetni. Különösen tetszett, mikor Beckett és Castle már megint ugyanazt a gondolatmenetet mondták végig közösen, erre Ryan megkérdezte: ti ezt gyakoroljátok, mikor nem vagyunk itt? Viszont kezdem hiányolni Lane-t, alig szerepel. Meg volt még egy negatívum: Motoros doki még akkor is képes elbarmolni egy jelenetet, ha nem is szerepel. Azért ehhez már tehetség kell. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel nem vacakolnak sokat. Bezzeg a Castle-lel...

Jah... mindig sokára van felirat. Mondjuk most ráér vasárnapig, addig úgysem igazán tudom megnézni. Annyit azért elárulsz, hogy jó rész volt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már én is túl vagyok a Chuck 3. évadjának felénél. Röviden csak annyit, hogy nagyon jó! Tényleg nem ül le sehol a sztori és hullámvölgyeket sem igazán érzékeltem. Minden túlzás nélkül, az egyik legjobb sorozat, amihez eddig szerencsém volt. :clap:

 

Ugye lesz 5. évad? :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként jó volt a rész?

Jah... mindig sokára van felirat. Mondjuk most ráér vasárnapig, addig úgysem igazán tudom megnézni. Annyit azért elárulsz, hogy jó rész volt?

Hát vannak ezekből rossz részek? :D Igen, jó volt a Castle és a Chuck is. Az előbbiben csak egy aprócska gond volt, a szokásos. Pedig nem is szerepelt...

 

Ugye lesz 5. évad? :clap2:

Nagyon kétesélyes. A nézettsége nem túl jó, viszont az NBC egyetlen stabil műsora hétfőn (bár az utolsó két rész esett, de még így sem olyan tragikus, mint némely más műsoruk, mint pl. az Event).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát vannak ezekből rossz részek? :D Igen, jó volt a Castle és a Chuck is. Az előbbiben csak egy aprócska gond volt, a szokásos. Pedig nem is szerepelt...

Nem :D Oks, értem, amit írsz. Remélem, vasárnapra lesz felirat, akkor meg tudom nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kétesélyes. A nézettsége nem túl jó, viszont az NBC egyetlen stabil műsora hétfőn (bár az utolsó két rész esett, de még így sem olyan tragikus, mint némely más műsoruk, mint pl. az Event).

Én ezt a nézettség dolgot, sosem értettem igazán. A Supernatural 2 milliós átlagnézettséggel vígan fut, míg a Chuck-nak 4-5 millióval gondjaik vannak. :roll:

A 4x24 címe mondjuk nem sejtet rosszat...

 

"Chuck Versus the Cliffhanger"

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt az eheti House... A végén a csattanó pedig ütött, de nagyon.

 

Valaki nézi közületek a The Walking Dead-et? Én megnéztem a mindössze 6 részes első évadot a betegszabim alatt, és azt kell, hogy mondjam, hogy kifejezetten jó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck

 

 

Remek rész volt! Vivien -el vajon mi történhetett? Nagyon jó részeknek nézünk elébe. A végén még kiderül, hogy az öreg Volkoff nem is rossz ember. :D A végén a laptop nem tán egy intersectet csinált speciálisan Ellie -nek? :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt a nézettség dolgot, sosem értettem igazán. A Supernatural 2 milliós átlagnézettséggel vígan fut, míg a Chuck-nak 4-5 millióval gondjaik vannak. :roll:

A 4x24 címe mondjuk nem sejtet rosszat...

 

"Chuck Versus the Cliffhanger"

 

 

Abból ne indulj ki. Az első évad végén, a második évad végén, a harmadik évad közepén és végén, és a negyedik évad közepén is úgy volt, hogy nem lesz folytatás, de az első évadot leszámítva (mely az írósztrájk miatt lett olyan végű, amilyen) mindig volt egy kicsi vagy irtó nagy cliffhanger a végén. Ennek fényében a negyedik évadot is cliffhangerrel fejezik be. Ami szívás lesz, ha nem lesz ötödik évad, bár én szerintem egy 13 részes berendelést még kapnak.

 

 

Chuck

 

 

Remek rész volt! Vivien -el vajon mi történhetett? Nagyon jó részeknek nézünk elébe. A végén még kiderül, hogy az öreg Volkoff nem is rossz ember. :D A végén a laptop nem tán egy intersectet csinált speciálisan Ellie -nek? :hmm:

 

 

Volkoff papa gonosz volt, csak szerintem most már a lányával együtt gonoszkodnak. Kicsit talán a szívére vette, hogy Chuck elárulta. Kíváncsi leszek, mi lesz ennek a vége.

Szerintem Ellie végül Intersect lesz. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ha lesz ötödik évad, az egyik sztoriszál az lesz, hogyan válik Ellie is kémmé.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Volkoff papa gonosz volt, csak szerintem most már a lányával együtt gonoszkodnak. Kicsit talán a szívére vette, hogy Chuck elárulta. Kíváncsi leszek, mi lesz ennek a vége.

Szerintem Ellie végül Intersect lesz. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ha lesz ötödik évad, az egyik sztoriszál az lesz, hogyan válik Ellie is kémmé.

 

 

 

 

Chuck nem árulta el a Volkoff lányt. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.