Ugrás a kommentre

Clone Wars 3D Celebration poszter


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezt hivják stilizálásnak :) Apró kiegészités: az ILM csak az első Starship Troopers effektjeit csinálta, semmi köze a csak videón megjelent folytatáshoz vagy az animációs sorozathoz, ugy ahogy ehhez sincs. A Lucas Animation csinálta a Clone Wart.

 

És ne vedd tolakodásnak, de mint moderátor csak szolok, hogy itt nem szokás azzal hangsúlyosabbá tenni a mondandonkat, hogy nagy betükkel irunk vagy sok felkiáltójellel a végén :) Remélem ezt nem veszed cseszegetésnek, egyszerüen itt ez nem módi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne viccelj már, a Starship Troopers animációs sorozat, mint minőségi munka?

Megjegyzem, bár minősége nem olyan jó (mai szemmel pláne nem), de a karakterek stílusa ott nekem jobban bejött, mint itt. Hangsúlyozom, a stílusa (ez a mangásított baltával faragás nekem nem tetszetős).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjegyzem, bár minősége nem olyan jó (mai szemmel pláne nem), de a karakterek stílusa ott nekem jobban bejött, mint itt. Hangsúlyozom, a stílusa (ez a mangásított baltával faragás nekem nem tetszetős).

:) Miért kell egyáltalán a STAR WARS világába, a mangát belevinni?

Nem illik a kettő össze!

Erre ők is rájöhetnének...

De sajna az első és második rész fő látványtervezője is egy kínai manga bu...

mániás volt.

Sajnos, megfertőzte Lucast is!

Részemről, nagyon bosszantó!

 

Akár csak az, hogy a Lucasarts nem ad ki a közeljövőben pc-s játékot.

Egyébként, nézzetek utánna, hogy a STAR SHIP TROOPERS II-nek ki is a erendezője???

Na ha neki nincs köze az I.L.M. hez, akkor kinek? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phil Tippettnek annyi köze van az ILM-hez, hogy régen ott dolgozott... de ettől még nem az ILM csinálta a Starship Troopers 2 effektjeit. (eleve ők nem szoktak TV-sorozoknak vagy TV-filmeknek effektet késziteni... márpedig ez egy kifejezetten videóra készült film). Phil Tippet egyébként rendezett korábban is: egy Prehistoric Beast cimü rövidfilmet és azt se az ILM trükközte :)

 

A Clone Wars karakterei szerintem is lehetnének jobban kimunkáltak, viszont a mangához nem sok közük van, sokkal inkább Tartakovsky-hoz. Ha mangásak lennének akkor nagy szemeik lennének és vad frizuráik :) Ahogy Lucasék is mondták az animekből elsősorban az akciók felépitését/stilusát vették át.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De sajna az első és második rész fő látványtervezője is egy kínai manga bu...

mániás volt.

Sajnos, megfertőzte Lucast is!

[...]

Akár csak az, hogy a Lucasarts nem ad ki a közeljövőben pc-s játékot.

Egyébként, nézzetek utánna, hogy a STAR SHIP TROOPERS II-nek ki is a erendezője???

Hőhe ráróóóó! Azért ha már szidsz valamit, tud, hogy miről beszélsz. A manga marhára nem kínai, hanem japán. Nem mindegy. Másrészt, valahogy nem hiszem, hogy Doug Changnek ehhez köze lett volna, főleg, mivel már nem is dolgozik a Lucasfilmnek évek óta.

A Lucasarrtsnak és üzletpolitikájának mi köze ehhez a témához?

És nem Star Ship Troopers, hanem Starship Troopers, nehéz leírni egybe, helyesen? De utánna néztem a rendező(k)nek:

Chris Berkeley

Alan Caldwell

Audu Paden

Michael Chang

Andre Clavel

David Hartman

Sam Liu

Jay Oliva

Sean Song

 

Nekem spec egyik neve sem cseng ismerősnek, bár az ILM munkatársak névsora sincsa a fejemben :) De had adjak egy linket, amin fel van sorolva az ILM összes munkássága:

http://imdb.com/company/co0072491/

Én nem találtam a Roughnecks: The Starship Troopers Chronicles-t köztük.

 

Ha mangásak lennének akkor nagy szemeik lennének és vad frizuráik :) Ahogy Lucasék is mondták az animekből elsősorban az akciók felépitését/stilusát vették át.

Nem minden manga nagy szermű és vad frizurájú (bár többségében tényleg az jellemző). De a Tartakovsky (vagy hogy írják) stílus sem egy begyüvős stílus. De ez legyen a legnagyobb baja.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feszülök meg, és tudom hogy a manga japán.

Talán hamarabb ismertem mint te.

Viszont aki a baljós árnyakba mint fő látványtervező behozta, az kínai.

Értem ezalatt, a naboo csillagvadászok alakját, az elnyújtott csúcsosodó alakzatokat...

valamint a jelmezek egy részét.

Többször is észrevehető, a manga stílus.

De ha anime, annak sincs keresnivalója, a STAR WARS világában.

Az meg hogy rosszul írtam, a film címét? Lincselj meg.

Én is tévedhetek.

Az hogy az általam emlegetett és általad megnevesített kínai "művész" már nincs a Lucasfilm alkalmazásában, ismert tény.

Egyébként ez a harmadik rész látványvilágára rá is nyomta a bélyegét. Hála az erőnek!

Mindenféleképpen elcseszett elképzelés, ez a stílus. A rajzfilm sorozat alkotói, csináltak amit csináltak. Lett, amilyen lett.

De ez más! Ott rövidfilmeket kellett gyorsan megcsinálni.

Ez lehetne művészibb, szebb, élethűbb! (az "élethűbb" tiszta nagybetűvel értendő, csak itt nem szabad!)

 

Egy szó mint száz, Baromi ronda. Szégyen ha megcsinálják.

Petíciót kellene beadni Lucasnak, hogy ezt ne tegye.

Annó, a STAR WARS holliday specialt le akarta tiltani, ami szerinte megcsúfolása volt a STAR WARS-nak 1978 karácsonyán vetítette a BBC.

Bár engedélyt adott az elkészítésére, de a kész művet csak utólag látta, miután már leadták.

ekkor letiltotta.

Soha többé nem mutatták nyilvánosan be sehol.

Most is az kellene, hogy valaki kinyissa a szemét, és mutasson rá, az amit a nevével fémjeleznek, (ha szabad, ha nem) BORZALOM!

Részemről ennyi.

Ne azon vitázzunk, mihez volt köze az I.L.M.-nek, Hanem ha tudunk, tegyünk valamit kedvencünk elcsúfítása ellen!

Finom voltam, és nőies.

:):):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhát nekünk összességében tetszik, szal mi nem akarunk peticiót irni. A látvány stilizált és épp ezért nem élethü, hanem elnagyolt karakterek vannak benne... egyértelmü, hogy ez nem jöhet be mindenkinek... a Tartakovsky-rajzfilm se tetszett mindenkinek, de ezért nem fognak betiltani semmit sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg hogy rosszul írtam, a film címét? Lincselj meg.

Én is tévedhetek.

Én meg is foglak, halálom a rosszúl írt név (pedig valszeg én is elrontom néha). Egyszer kaptam is ezért még az sw.hu-n egy burkoltat :).

A figurák nekem sem tetszenek, de nincs kifogásom az ellen, hogy más stílust vegyenek jobbról-balról. A Star Wars amúgy is mindig más elemekből építkezett. A japán pedig végkép nem idegen tőle, így nem csoda, hogy ez a stíluselem is képviselteti majd magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.