Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Jó a Birodalom Árnyai is. Legalább a jobbik sztorit adták ki a klasszikus generációhoz kötődő EU képregények közül.

De ne nagyon térjenek vissza később a Luke, Leia, Ha sablonhoz.

A Régi Köztársaság Lovagjait nagyon szeretem, örülök, hogy tovább megy. Jó lenne, ha már a maradék részeket mind leadnák, de félek tőle, hogy a jövő SW magyar képregények megjelenése erősen bizonytalan. Egyébként kész csoda, hogy ilyen "hamar" megjelent, a februári Pókember még nincs kint, és a Semicesek inkább preferálják a Pókember hamarabbi megjelenéseit.

A Hagyatékot jó lett volna folytatni, kíváncsi lettem volna mi történik. Remélem legalább a Wart kihozzák.

Még a Dark Times-ra is kíváncsi lennék, de sokkal jobban érdekel a Knight Errant és a The Old Republic, főleg ez a Lost Suns sztori.

Ezek szerint megjelent, a jövő hét folyamán majd valamikor meglátogatom az újságost. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Kivételesen a KotOR sem fogott meg annyira... Mondjuk Gryphomarn professzor karaktere továbbra is zseniális. :D Imádom ezt a csaló snivviánt. :D

 

Crimson Empire 3? Jól hangzik, bár én nem olvastam az első kettőt sem... Pedig a második részbe igazán bele kéne kukkantanom, mert ha jól tudom, szerepel benne Nom Anor... A Yuuzhan Vong...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivételesen a KotOR sem fogott meg annyira... Mondjuk Gryphomarn professzor karaktere továbbra is zseniális. :D Imádom ezt a csaló snivviánt. :D

 

Crimson Empire 3? Jól hangzik, bár én nem olvastam az első kettőt sem... Pedig a második részbe igazán bele kéne kukkantanom, mert ha jól tudom, szerepel benne Nom Anor... A Yuuzhan Vong...

Igen, Gryph hozta a formáját, mint mindig. :D

Most szerintem egy kisebb kaliberű történetek jönnek egy darabig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Gryph hozta a formáját, mint mindig. :D

Most szerintem egy kisebb kaliberű történetek jönnek egy darabig.

Hát, elég laza szerkezetű lesz már a KotOR, nem lesz olyan komoly központi története, mint amilyen eddig volt. Konkrétan Zayne nevének tisztázására gondolok, hiszen eddig ez volt a végcél. Nagyon nagy jelentősége lesz majd Jarael múltjának és egy kiterjedt rabszolga szervezetnek, a legnagyobb csattanók itt történnek, de ez már csak a történet legvégén van, azt pedig ebben a tempóban, és amilyen helyzetben a Semic van, szerintem nem fogjuk olvasni. Talán még a Masks eljut hozzánk. :) Az egy nagyon érdekes darab, neked nagyon tetszene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, elég laza szerkezetű lesz már a KotOR, nem lesz olyan komoly központi története, mint amilyen eddig volt. Konkrétan Zayne nevének tisztázására gondolok, hiszen eddig ez volt a végcél. Nagyon nagy jelentősége lesz majd Jarael múltjának és egy kiterjedt rabszolga szervezetnek, a legnagyobb csattanók itt történnek, de ez már csak a történet legvégén van, azt pedig ebben a tempóban, és amilyen helyzetben a Semic van, szerintem nem fogjuk olvasni. Talán még a Masks eljut hozzánk. :) Az egy nagyon érdekes darab, neked nagyon tetszene.

Hát, ha idén megszűnik a SW, akkor sajnos a Masks sem fog eljutni hozzánk.

:para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a Threat of Peace 1. része. Egy kicsit sűrített a történet, de nem baj. Elég sok főszereplővel ismerkedtünk meg. Jó lenne, ha a Semic ezt is kiadná.

Egyelőre örülhetünk, hogy ezeket a mostaniakat kiadják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre örülhetünk, hogy ezeket a mostaniakat kiadják.

 

Sajnos így van.

 

Úgy tűnik ez a Satele Shan Bastila későbbi leszármazottja. Ráadásul ő volt az, aki megküzdött Malgusszal az Alderaanon.

Akkor ezért hasonlított rá annyira. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Megrendeltem a hiányzó számokat (mielőtt még a Semic esetleg tényleg becsődölne), úgyhogy most a Kotor 1. részétől az összes szám megvan. Rendesek voltak, mert küldtek egy Ep3-as soundtrack csomagot is. :) A végén kiderül, hogy jobban megéri, ha utólag, 5-6-osával szerzem be a számokat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A legújabb képregényről lehet tudni valamit? Lassan fél év eltelt és 1 azaz 1 darab újságot adtak ki. Pedig még a csúszást beleszámolva is itt lenne már az ideje a 2011/2-es számnak. Normál esetben: 1. szám - február, 2. szám - április, 3. szám - június. Az 1 hónapos csúszást hozzáadva is a legkésőbbi dátum május vége lenne. Remélem nem kell további eltolódásokkal számolnunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legújabb képregényről lehet tudni valamit? Lassan fél év eltelt és 1 azaz 1 darab újságot adtak ki. Pedig még a csúszást beleszámolva is itt lenne már az ideje a 2011/2-es számnak. Normál esetben: 1. szám - február, 2. szám - április, 3. szám - június. Az 1 hónapos csúszást hozzáadva is a legkésőbbi dátum május vége lenne. Remélem nem kell további eltolódásokkal számolnunk.

A Semic nagy gázban van. Megpróbálják a kiadványaikat kimenteni, mielőtt összeomlik az egész. A Garfield-ot már sikerült, a Dezire Kft vette át. Ott nemrég jelent meg a márciusi szám. Pókembernél és SW-nél még nem tudni mi a helyzet, de a Pókembernek még a márciusi száma sem jelent meg, pedig az havilap, úgyhogy Sw-ből is órási csúszás várható. Láng István szerkesztő szerint mindkét sorozat folytatódni fog, amint megegyeztek az átvételről. Az már most biztos, hogy idén nem lesz 12 Pókember és 6 SW, annál kevesebb jön csak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Azt hiszem nem véletlenül hasonlított Bastilára az a Jedi nő a The Old Republic Aalderan-os részében. Állítólag ő Bastilla leszármazottja, a most induló The Old Republic: Lost Suns című történet vele fog foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem nem véletlenül hasonlított Bastilára az a Jedi nő a The Old Republic Aalderan-os részében. Állítólag ő Bastilla leszármazottja, a most induló The Old Republic: Lost Suns című történet vele fog foglalkozni.

lostsuns_01.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új infót kaptam. Jövő héten állítólag eldől, hogy lesz-e tovább Pókember és Star Wars.

Nem remélek sok jót. Az már eleve nem túl biztató, hogy fél év elteltével csak 1 számot sikerült kiadniuk. Komoly gondokkal küszködhetnek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ennyi volt vége, nem lesz tovább se SW képregény, se Pókember. Állítólag ez hivatalos.

Szinte biztos voltam benne. Már az gyanús volt, hogy kb. 1 hete írtam nekik levelet, hogy ezt és ezt hallottam, aztán rákérdeztem, hogy ebből mi igaz, és mi lesz az előfizetők már befizetett pénzével... azóta is válaszolnak. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.