Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

A Star Wars Adventuresről hallottál? Olyan, mint azok a The Clone Wars képregények, amelyek időszakosan, több hónaponként jelennek meg. Csak ez a klasszikus karakterekről szól. Nagyon érdekesen hangzanak az eddig megjelent címek. :)

 

1.: Han Solo and the Hollow Moon of Khorya

2.: Princess Leia and the Royal Ransom

3.: Luke Skywalker and the Treasure of the Dragonsnakes

4.: The Will of Darth Vader

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerikában ősszel inkább az ősi idős képregényeket nyomják.

Úgy tűnik a The Old Republiv önálló sorozat lesz. Novemberben megjelenik az 5. szám, a Blood of the Empire történet 2. részével.

 

 

A Knight Errant is folytatódik a 2. számmal, az Aflame 2. részével.

 

 

És befejeződik a 4 részes Jango és Boba Fett mini.

swtor_bg.jpg

knighterrant_sm.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőre jön a Crimson Empire 3 hat részben.

 

A Legacy War készítői elárulták,hogy nem marad mindenki életben a 6. rész végéig.

 

Új Boba Fett mini jön Blood Ties címmel.

 

Haden Blackman írja a Darth Vader and the Last Command című sorozatot.

 

Meg fog jelenni a The Force Unleashed volume 2, mely Boba Fett szemszögéből mutatja be az eseményeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Legacy War készítői elárulták,hogy nem marad mindenki életben a 6. rész végéig.

Erről én is hallottam... Rengeteg karaktert konferáltak fel a Legacy-ban, szóval elég komoly tömegmészárlásra lehet majd számítani. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Knight Errant-ban lesz egy erős női Jedi a 18 éves Kerra Holt.

Nagyon sok Sith fog ebben az időben futkosni, és ezek elég eltérőek lesznek.

 

Az első szám előtt lesz egy online kistörténet belőle.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már elég rég elkészült magyarul (bár, hogy ki fordította, azt nem t'om, de általában kiírják az elejére). A Hálózsákról rengeteg másik Star Wars mellett ez is letölthető.

 

Pontosítok, a Force Unleashed a NewGen.hu-ról tölthető le egyéb Star Wars képregények mellett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már elég rég elkészült magyarul (bár, hogy ki fordította, azt nem t'om, de általában kiírják az elejére). A Hálózsákról rengeteg másik Star Wars mellett ez is letölthető.

 

Pontosítok, a Force Unleashed a NewGen.hu-ról tölthető le egyéb Star Wars képregények mellett :)

Ezt az utóbbi honlapot nem ismertem, a Hálózsákról már mindet elolvastam. Nagyon szépen köszi, hogy megmutattad. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan az új szám.

Ez az Igazságtétel állati! :D A sorozatból az eddigi legjobb rész. Óriási fordulópont.

Jó fordulat volt, hogy Xamar a Szövetség ellen fordult és kitálalt a Tanácsnak. A csapda viszont nem úgy sült el, ahogy azt kitalálták, Haazen közbelépett. A fordulat a végén óriási, ezek szerint Haazen volt a megjövendölt Sith, és a prófécia valóra vált.

Egy ideig azt hittem, hogy Haazen nem más,mint Darth Sion, de úgy tűnik mégse.

Várom a következő részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehetséges, hogy most tört ki a Jedi Polgárháború? :D Nekem nagyon úgy tűnt.

Neee, a Jedi Polgárhábor Darth Revan és Darth Malak támadásaikor tört ki. Egyébként én nem Haazent tartom a megjövendölt Sithnek. Mert ugyebár a látomásban azt láhattuk, hogy egy ilyen piros űrruhát viseli valaki fogja elpusztítani a Jedi Rendet. Azt hitték, hogy a tanítványaikról van szó, de nem. Darth Malak-ot látták. Ha megfigyeled, a Flashpoint végén láthatod, hogy ő is felvesz egy ilyen űrruhát, szóval szerintem őt látták, és nem Haazent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neee, a Jedi Polgárhábor Darth Revan és Darth Malak támadásaikor tört ki. Egyébként én nem Haazent tartom a megjövendölt Sithnek. Mert ugyebár a látomásban azt láhattuk, hogy egy ilyen piros űrruhát viseli valaki fogja elpusztítani a Jedi Rendet. Azt hitték, hogy a tanítványaikról van szó, de nem. Darth Malak-ot látták. Ha megfigyeled, a Flashpoint végén láthatod, hogy ő is felvesz egy ilyen űrruhát, szóval szerintem őt látták, és nem Haazent.

Tényleg, akkor inkább Malak lehetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Egy pár magyarul meg nem jelent SW képregény magyarul. Az idővonal linkjeire kattintsatok.

 

http://halozsak.hu/index.php?option=com_co...=6&Itemid=2

Jó látni, hogy került fel néhány újabb darab, mióta utoljára fent voltam. A Dooku grófos képregényre mindenképpen sort kerítek majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Januári képregények.

 

Befejeződik a Rescues című történet a hatodik résszel az Invasionban.

 

Folytatódik a Knight Errantban az Aflame című sztori a 4. részzel.

 

A Legacy War a második résszel folytatódik.

 

Indul egy új 5 részes mini Darth Vader and the Lost Command címmel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.