Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Csak ennyit hallottam róla:

Tom Veitch és a Lucasfilm (George Lucas??) összebalhézott, mert elkaszálták az eredetileg jóváhagyott, Sötét Birodalom I és II között játszódó regényét, meg elvileg valami jogdíjjal kapcsolatos hercehurca is volt a dologban.

 

Ha valóban magával Lucasszal balhézott össze, akkor az megmagyarázná, hogy évekkel később Lucas miért nyilatkozott olyanokat, hogy Palpatine a VI. Részben halt meg, holott korábban igen nagyratartotta a sorozatot, de olyannyira, hogy az egyik Lucasfilm karácsonyi bulin mindenkit megajándékozott a Sötét Birodalom gyűjteményes közetének 1-1 példányával.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...
  • 2 hónappal később...
  • 2 hónappal később...
6 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy a firefist galaxist azt hogyan fordították magyarul ha megjelent valamiben? 

Nem tudok róla, hogy előfordult volna a kifejezés a Legendák művekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy változik az ember. 10-15 éve még odavoltam a Hagyaték sorozatért, Most, hogy átolvastam a teljes első szériát, már nem tetszik annyira, mint annak idején. Vannak nagyon jó, kiváló pillanatai, amelyek továbbra is lenyűgöznek. Viszont egyre több zavaró dolgot vettem észre. Egyrészt bizonyos elhúzódó szálakat. Cade Skywalker sokszor viselkedik unszimpatikusan, túl sokszor ostoba. Vagy éppen túl sok a kegyetlenség a képregény lapjain. Már-már grimdarkba megy át az egész.... Ezek a dolgok most inkább lefelé vitték az élményt. A személye best of Star Wars listámra most nem tenném fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Aki megkapta a Hagyaték 1. kötetét, annak volt hibás példánya? Állítólag bizonyos oldalak szétcsúsztak, úgy hogy a képek feljebb tolódtak.

Az klassz. Azt hiszem, meglesz az esti program, ha hazaértem... biztos nyugodt leszek addig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én átvizsgáltam és a sajátomban nem találtam hibát. Meg ismerősöm példányában sem. A molyon írták, hogy volt ilyen, de azt cserével intézték is.

UPDATE. Egyelőre úgy néz ki, csak egyedi eset volt. Más molyos ismerőseim is sorban nézik meg a kiadványt, náluk minden rendben.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Én átvizsgáltam és a sajátomban nem találtam hibát. Meg ismerősöm példányában sem. A molyon írták, hogy volt ilyen, de azt cserével intézték is.

UPDATE. Egyelőre úgy néz ki, csak egyedi eset volt. Más molyos ismerőseim is sorban nézik meg a kiadványt, náluk minden rendben.

Igen, én is átpörgettem, de nem láttam látványos hibát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 10. 21. - 17:31, Iqvi írta:

Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy a firefist galaxist azt hogyan fordították magyarul ha megjelent valamiben? 

Nincs magyar fordítása. A klónok támadásában látható a rendszer térképe, mikor Obi-Wan Kenobi kutatja a Kaminót, de csak a Rishi-ködöt említi. A másik neve angolul Companion Besh.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 7 hónappal később...
2024. 08. 25. - 16:39, Darth Revan9 írta:

Mivel lepipálta a disney film trilógiát, azért kellett sok mindent átvenni belőle és a legendákba sorolni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.