Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Az itthoni kiadásra gondolsz? Mert külföldön lesz csak vége július 28-án, az 50. számmal, itthon még csak a 34-nél tartunk.

Azt tudom, de ha ilyen tempóban hagynak ki bizonyos számokat (melynek mellesleg nem látom értelmét), akkor a maradék 16 szám könnyen lehet, hogy már csak 5-6.

Egyébként én is csak olvastam, ezért is kezdtem az "állítólag"-gal a mondatom... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt tudom, de ha ilyen tempóban hagynak ki bizonyos számokat (melynek mellesleg nem látom értelmét), akkor a maradék 16 szám könnyen lehet, hogy már csak 5-6.

Egyébként én is csak olvastam, ezért is kezdtem az "állítólag"-gal a mondatom... :)

De ki állította ezt? Honnét veszed ezt a dolgot? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Októberben új képregénysorozat indul Amerikában, a Knight Errant a Knights of the Old Republic utódja lesz. Történetileg pár évtizeddel leszünk Bane ideje előtt. Egy Korra Holt nevű Jedi nő áll majd a középpontban, aki mélyen behatolva a Sith-ek territóriumába felveszi a harcot ellenük egyedül, meppróbál igazságot és békét teremteni. A Köztársaság a széthullás szélén áll, több új despotikus Sith Birodalom is alakul.

A képregénysorozathoz lesz egy külön regény is jövőre.

 

Tervezett borítók az 1. számhoz.

sw1.jpg

sw2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen üde változatosság... :) Hogy ez a Köztársaság mindig a széthullás szélén áll. Lassan már csoda, hogy nem esett darabokra Sidious előtt.

Tényleg ráférne már némi újítás az SW-re, mert mindig ugyanaz az alaphelyzet. De amikor pedig újítani próbáltak, például a Yuuzhan Vongokkal, az sem sült el valami jól, mert az már idegen volt az SW világától. Ördögi kör.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kellene ehhez nagy újítás, csak ki kéne venni a képletből a "világmegváltó őrültség" motívumát, meg a jól ismert kliséket. Ne legyen a Köztársaság válságban, ne legyen a Sith Birodalom a legkirályságosabb király dolog, ami valahogy mindig pofára esik az utolsó pillanatban (és persze mindig egy emberen múlik minden). Tök jó lenne csempészekről olvasni, vagy olyanról, hogy a Galaxis helyett csak egy bolygót akarnak megmenteni mondjuk kalózoktól. Semmi csillagok háborúja, csak kis mezei adok-kapok.

A Yuuzhan Vongokkal két baj van: még tovább emelték ezt a "Galaxis bajban" motívumot, közben alaposan sárba tiporták a Star Wars minden szellemiségét. Ez nem újítás volt, hanem a Babylon 5 silány átcsomagolása Star Wars köntösbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jó lenne csempészekről olvasni, vagy olyanról, hogy a Galaxis helyett csak egy bolygót akarnak megmenteni mondjuk kalózoktól. Semmi csillagok háborúja, csak kis mezei adok-kapok.

 

A Yuuzhan Vongokkal két baj van: még tovább emelték ezt a "Galaxis bajban" motívumot,

Ezeket szerettem volna én is leírni, szóval csatlakozom :hmm: Lehetne kis történeteket írni helyi szinten, melyek ugyanúgy izgalmasak, mint a galaxisméretűek, de mégis üdítő változatosságot mutatnának. És van több ezer év egy rakat háttérrel, ahol el lehetne őket helyezni, szóval bőven lehetne témát találni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam az új számot, és volt benne egy mókás hiba, Deliah Blue nevét az egyik sorban véletlenül lefordították. Vicces volt, amikor azt mondta Artoo-nak, hogy menj, segíts Kéknek. :D

 

Ez jó. :D

 

A mostani KotOR történet egy igazi gyöngyszem lehet számodra, Revan... Feltűnik benne Saul Karath és Carth Onasi is. :D

 

Jól hangzik. Még nem vettem meg, de jövő héten megejtem.

Kár, hogy kihagyták azokat a részeket, amikben korában szerepeltek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól hangzik. Még nem vettem meg, de jövő héten megejtem.

Kár, hogy kihagyták azokat a részeket, amikben korában szerepeltek.

Igen, az Arkoh Adascás történetszál... Ahol kiderült, hogy a Táborverőnek miért kellett bujkálnia Jaraellel. És persze ebben a történetszálban lépett ki a Táborverő a történetből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az Arkoh Adascás történetszál... Ahol kiderült, hogy a Táborverőnek miért kellett bujkálnia Jaraellel. És persze ebben a történetszálban lépett ki a Táborverő a történetből.

Kár, hogy azt nem adták le, vagy nem foglalták össze legalább.

Remélem azért a 42.számot nem hagyják ki. A Masks bár csak egy részes, de állati jónak tűnik. Ott Revan és Malak vannak a főszerepben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy azt nem adták le, vagy nem foglalták össze legalább.

Remélem azért a 42.számot nem hagyják ki. A Masks bár csak egy részes, de állati jónak tűnik. Ott Revan és Malak vannak a főszerepben.

Nem csak ők, azért ott van Zayne és Jarael is. Viszont kiderül, hogy Revan honnan szerezte a maszkját. Viszont most jön a Vindication, ami nagyon brutális történetszál lesz. Hasonló kaliberű, mint a Legacynál a Claws Of The Dragon.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak ők, azért ott van Zayne és Jarael is. Viszont kiderül, hogy Revan honnan szerezte a maszkját. Viszont most jön a Vindication, ami nagyon brutális történetszál lesz. Hasonló kaliberű, mint a Legacynál a Claws Of The Dragon.

Már alig várom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Októberben Amerikában elég sok képregény jelenik meg.

 

Úgy tűnik a The Old Republic is állandó sorozat lesz. A 4. számban egy új 3 részes történet kezdődik Blood of the Empire címmel, melyben egy ifjú Sith-nek, Teneb Kelnek kell bizonyítania a Sötét Tanács előtt, mégpedig úgy, hogy levadássza az Uralkodó tanítványát.

 

A Knight Errant sorozat elindul egy 5 részes sztorival, mely az Aflame címet viseli.

 

A Blood Ties 4 részes Jango-Boba mini is folytatódik a 3. résszel.

 

Az Invasion a Rescues-zel folytatódik az 5. résszel.

 

Egy új TCW képregény is jelenik meg Deadly Hands of Shon-Ju címmel Aayla Secura főszereplésésvel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írtam egy levelet kedves semic-éknek, hogy jó lenne, ha a JÚNIUSI képregény JÚLIUS 15-én már a postámban lenne... röhej ez az egész eltolódás. A végén örülhetek, ha decemberben megkapom a júniusi számot... :)

Még mindig nem vitték ki? Elképesztő! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma mire ébredtem? Öcsém hoz be a szobámba egy csomagot... kibontom és szembe találom magam a legutóbbi, 78. számmal. A helyzet viszont az, hogy 2 nappal ezelőtt már elküldték egyszer. :)

Nem tudom, mi folyik Semic-éknél... fél hónapot késnek az előfizetett képregénnyel, aztán elküldik kétszer is. Ez lenne az engesztelési díj, vagy úgy vannak vele hogy inkább kapja meg a srác kétszer, nehogy a végén lemondja az előfizetést? :) Kíváncsi vagyok, lesz-e olyan, hogy időben, minden gond nélkül kézhez kapom az újságot.

Ennek ellenére jobban megéri az előfizetés. Nem csak anyagilag. Több számról úgy maradtam le, hogy egyik nap még nem volt, másik nap már nem. Ezeket majd utólag be kéne szereznem, ha lesz rá elég kreditem... most épp másra gyűjtök. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a legutóbbi KOTOR is, Xamar meglepett a végén, mivel nagyon úgy tűnt, hogy beteljesedik a végzete. Kíváncsi vagyok már a végére (bár az még odébb van), mert jelenleg úgy néz ki, ez sem fog összejönni Zayne-éknak. Lucian szólt a Tancsának, hogy Zayne-nél Sith-eszközök vannak, így nehéz lesz leleplezni őket... meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a legutóbbi KOTOR is, Xamar meglepett a végén, mivel nagyon úgy tűnt, hogy beteljesedik a végzete. Kíváncsi vagyok már a végére (bár az még odébb van), mert jelenleg úgy néz ki, ez sem fog összejönni Zayne-éknak. Lucian szólt a Tancsának, hogy Zayne-nél Sith-eszközök vannak, így nehéz lesz leleplezni őket... meglátjuk.

A következő számban már a Vindication első fejezete lesz, és az olyan történetszál, amitől hanyatt fogsz esni, különösen Revan. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.