Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Egyébként szerintem az is jó lenne, ha egy idő után a sorozatban fetűnne Thrawn és Mara Jade is.

Jó lenne, de szerintem nem fognak. És valahogy jobban belegondolva, talán nem is kéne, hogy benne legyenek, mert így nem lesz esély arra, hogy elszúrják esetleg a karakterüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, de szerintem nem fognak. És valahogy jobban belegondolva, talán nem is kéne, hogy benne legyenek, mert így nem lesz esély arra, hogy elszúrják esetleg a karakterüket.

Valóban, nem szükséges ilyen komolyabb EU karaktereket felhasználni. Inkább a mozifilmek mellékszereplőit kellene elővenni, elsősorban fejvadászokat: Boba Fett, Bossk, Greedo, Zuckuss, IG-88... Meg persze Jabba, Watto vagy esetleg Sebulba. Nem beszélve azokról a karakterekről, akikről már megerősítették, hogy szerepelni fognak: Oola, Bib Fortuna, Thall Joben, N. Papanoida tábornok... Persze várom még Bail Organát, a fiatal Mon Mothmát, Typho kapitányt...

Bár szerintem ennek a felsorolásnak a fele sem lesz benne a sorozatban, talán egyik se. Nem is baj, ha ennyire elrugaszkodnak a filmektől, bár Vadert tényleg szívesen látnám. De Thrawn meg Mara Jade... Nem kellenek. Csak túlbonyolítanák a helyzetet.

 

Ööö... Oppá, ez egy másik topik hatásköre, de a téma megkívánta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elolvastam.

Erősen akciódús rész volt. Bár szerintem többször évszázadra fordítottak az évezred helyett. Zseniálisan ábrázolta Darth Vader céljait, és végre Karness Muur is előkerült. Most szerepelt először rendesen. Kicsit fura volt, mert nem igazán ismertem a csempészbagázst, de ebben a történetben nem is voltak annyira lényegesek. A párbaj viszont nagyon jóra sikeredett. A Vektor eddigi legjobb részei.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd valamikor... Azt mondták, hogy csak átmenetileg búcsúzunk el a KotOR sorozattól...

A Kotort is jó lenne, ha folytatnák, ill. bepótolnák az elmaradt részeket.

De a Sötét Idők, Lázadás, Hagyaték kimaradt részeire is kíváncsi vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjelent az Egmont Clone Wars képregény magazinjának a második száma az újságosoknál, vele újabb 6 erőkártya / Fil pk, Boost, Cody, Padmé, C-3PO, harci droid /.

 

Tehát úgy néz ki folytatják, következő szám augusztus végén.

Na kíváncsi leszek meddig bírják folytatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam a Crash Course-t...

Sosem szabad hallgatni az előítéleteinkre. Folyton szidtam ezeket a képregényeket, hogy milyen gyatra a képi világuk, de ennek ellenére nagyon jó történeteket olvashatunk benne. Leginkább Ahsoka szemszögéből volt nagyon jó. Sokkal több dologban hasonlít a mesterére, mint azt elsőre várnánk. Nagyon örültem, amikor láttam a borító hátulján, hogy a Wind Raiders Of Taloraan is megjelenik majd magyarul! :D

Megjelent az Egmont Clone Wars képregény magazinjának a második száma az újságosoknál, vele újabb 6 erőkártya / Fil pk, Boost, Cody, Padmé, C-3PO, harci droid /.

 

Tehát úgy néz ki folytatják, következő szám augusztus végén.

A múltkor Lara Strong küldött egy linket valami honlapról, ahová felszkennelték a magazint. Remélem ezúttal is megteszik. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor miért nem egyből a TFU regényt. Azt szivesen elolvasnám :D

Amúgy meg a Semic is kiadhatná a képregényt, de az egy piszkos b*zi banda. Már lassan 2 éve, hogy beigérték a Sith Birodalom bukása különszámot, mégse adták ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor miért nem egyből a TFU regényt. Azt szivesen elolvasnám :D

Amúgy meg a Semic is kiadhatná a képregényt, de az egy piszkos b*zi banda. Már lassan 2 éve, hogy beigérték a Sith Birodalom bukása különszámot, mégse adták ki.

Mert helyette a havi képregényben adták ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen? Havi képregényt nem figyeltem. Azóta várom a különkiadást.

És miért nem külön adták ki? Komoly bevételtől estek el így szerintem... :D

Nem tudni, mert nem indokolták, csupán annyit írtak, hogy "itt nem részletezett okok miatt" halasztották el a megjelenését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor miért nem egyből a TFU regényt. Azt szivesen elolvasnám :lol:

Amúgy meg a Semic is kiadhatná a képregényt, de az egy piszkos b*zi banda. Már lassan 2 éve, hogy beigérték a Sith Birodalom bukása különszámot, mégse adták ki.

A TFU regényt szerintem a Szukits fogja kiadni.

A Sith Birodalom bukását kiadták, csak nem különszámban, hanem 65.-től a 69. számig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Októberi amerikai megjelenések:

 

Spoiler:

Invasion 4. szám.

Az ifjú Finn csatlakozik Leiához és gyermekeihez a legendás Millenium Falcon fedélzetén egy titkos küldetésben, hogy segítsenek a menekülteknek. Finn húga Kaye egy vong hajón raboskodik.

 

Invasion 0. szám.

Az eddig csak a starwars.com-on olvasható bevezető most nyomtatásban is megjelenik 6 oldalnyi extrával.

 

A Régi Köztársaság Lovagjai 46. szám. Destroyer, 2. rész.

Zayne yáratlanul többet tud meg Jarael múltjáról, míg a Crucible nevű rabszolgavadász szervezet fogságában vannak. Chantique-nak, az egyik rabszolgavadásznak különleges terve van, melynek kulcsfigurája Zayne.

 

Hagyaték 41. szám. Rogue's End.

A Galaktikus Szövetség Zsiványosztaga éppen mon calamari menekülteket mentenek, amikor egy pár Sith és mandalóriai fejvadász miatt visszavonulót kell fújniuk. De Hondo Karr-nak, az egyik Zsiványnak kockázatos terve van...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg ha minden igaz, akkor meg fog jelenni a negyedik TCW-s óriásképregény. Hát, elég sokára. Én szívesen fogadnám, ha majd ezt is lefordítanák, de talán addigra az Egmontnak elmúlik a TCW-s mániája, és utána már nem fogja érdekelni. A negyedik kötet címe a "The Colossus Of Destiny" lesz.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg ha minden igaz, akkor meg fog jelenni a negyedik TCW-s óriásképregény. Hát, elég sokára. Én szívesen fogadnám, ha majd ezt is lefordítanák, de talán addigra az Egmontnak elmúlik a TCW-s mániája, és utána már nem fogja érdekelni. A negyedik kötet címe a "The Colossus Of Destiny" lesz.

Lehet, hogy megvárják a 2. évadot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam angolul a KotOR 42. számát (Masks). Kötelező darab! Mindenkinek, aki valaha játszott a KotOR-ral! Fény derült Revan maszkjának eredetére. A katarzis nem maradt el. :)

Melegen ajánlom a Semicnek, hogy kiadják. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy őszinte legyek, szerintem nem kéne visszatérni a KotOR-hoz. Megértem, ha le akarják zárni Zayne Carrick történetét, ez így is van rendjén. De nekem a Vektor legutóbbi száma óta az az érzésem, hogy a Dark Times messze jobb, mint a KotOR. Bár az Uhemele legénysége itt elég mellékes szerepet töltött be, mégis rövid idő alatt a szívemhez nőtt a kis csapat. Talán azért, mert nincs köztük ember, és az idegen fajokra fókuszál a történet. És persze, sűrűn szerepet kap Darth Vader is, ami egy újabb jó pont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.