Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Na tóval, Durge azért élt túl ilyen hosszú időt, mert mélyálomban volt. És sebezhetetlenségének sok köze van a páncéljának. És igencsak küzd, és jó a karaktere. Én jobban csípem, mint Ventress-t.

Amúgy, a félbe maradt Köztársaság képregényekben tűnt fel magyar honban. Az ep2-3 között adogatták ki azokat.

 

Kösz az infót... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na tóval, Durge azért élt túl ilyen hosszú időt, mert mélyálomban volt. És sebezhetetlenségének sok köze van a páncéljának. És igencsak küzd, és jó a karaktere. Én jobban csípem, mint Ventress-t.

Amúgy, a félbe maradt Köztársaság képregényekben tűnt fel magyar honban. Az ep2-3 között adogatták ki azokat.

 

De egyébként megfigyeltem, hogy valamiért az egyik szeme világít. Ott van valami kütyü, vagy miért? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Ami a Vector sorozatot illeti: nem rossz, de nem is annyira jó. Tényleg ötletes, hogy az összes sorozaton átivel, s több ezer évet fog át, de maga a megvalósitás néha picit döcög. Nem számit különösebben nagy spoilernek igy annyit asszem nyugodtan elárulhatok a sztoriról, hogy egy olyan amulett körül forognak az események, ami egy gonosz sith szellemét örzi magában, plusz szörnyet csinál minden olyan közelébe érőből, aki nem Erőhasználó... ez ugyebár nem hangzik valami túl combosan és tényleg nem az. A látványvilág viszont néhol meglepően szép. Föleg a Dark Times idején játszodóak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az amulettes dolog rosszat sejtett. Nekem nem tetszik amikor egy sci-fit fantasy irányba visznek. Uh, szerepjátékok kapcsán találkoztam már hasonlóval. Varázspálca, transzportkavics....és mindezt SW sztoriban. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az amulettes dolog rosszat sejtett. Nekem nem tetszik amikor egy sci-fit fantasy irányba visznek. Uh, szerepjátékok kapcsán találkoztam már hasonlóval. Varázspálca, transzportkavics....és mindezt SW sztoriban. :S

A varázspálca oké, ha valami varázslót akar bevinni a sztoriba. Bár ha jól emlékszem, egyik varázsló sem használt pálcát azok közül, akikkel eddig SW sztoriban találkoztam...

A transzportkavics gondolom valami teleportizé lehet. Hát azt max SW-HP crossoverben tudnám elképzelni. Egyébként nekem is van olyan karakterem, aki tud teleportálni, de ő ezt SW berkeken belül tanulta meg. ;) (Eltöltött 10 évet az Aing Tii szerzeteseknél, akik mesteri módon művelik a teleportálást az Erő segítségével...)

 

Egyébként én ugyan nem olvasok képregényeket, mert egyszerűen arra már nem jut, de ezt az amulettes sztorit volt szerencsém látni valahol neten. Túlzottan nekem se jött be, bár viszonylag elfogadható történetnek tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, a Vectorral szerencsére semmi nem ér véget. A Knights of the Old Republic azóta már folytatodott is. Négy Vector szám szerepelt ebben az érában és azóta voltak már új részek.

Úgy gondoltam, hogy a magyar kiadásokban, szóval azt remélem, hogy a Vector mellett párhuzamban továbbra is menni fog a KotOR a füzetekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy gondoltam, hogy a magyar kiadásokban, szóval azt remélem, hogy a Vector mellett párhuzamban továbbra is menni fog a KotOR a füzetekben.

Nem sajnos nem fog tovább menni. Pontosabban csak ugrunk egy jó nagyot a 25. számig. Ott kezdődik a Vektor. Egész jövő évben csak ez az egy sztori megy majd. Knights of the Old Republic 25-28, Dark Times 11-12, Rebellion 15-16, Legacy 28-31.

Csak reménykedhetünk benne, hogy a Vector után leadják majd valamikor a KOTOR 13-24 számát.

És remélem, hogy a többi sorozat kimaradt részei is kiadásra kerülnek majd valamikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben egyetértek. Már akkor is morcos voltam amikor a Köztársaságból kimaradtak részek. A Birodalmat is sajnáltam. A Kotor és a Legacy elsődleges kedvenceim. Most, hogy ezekből is kimaradnak sztorik még szomorúbb vagyok. :)

Bezzeg az Ultimate Spider-Man-ből mindent kiadnak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Úgy gondoltam, hogy a magyar kiadásokban, szóval azt remélem, hogy a Vector mellett párhuzamban továbbra is menni fog a KotOR a füzetekben.

 

Nah jó én tényleg nem akarok senkit se warezra buzdítani de van egy ruszki site ahol az összes sw képregény fönn van angolul, régen én is látogattam csak egy ideje nem találom... De ... akkor is a papír képregény lenne az igazi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Nem tudjátok mi a címe a Grievous-es képregénynek?

Grievous tábornok vagy General Grievous. Magyarul a 49-es és 50-es számokben jelent meg.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dark Horse májusi kínálata.

 

The Clone Wars 6

Knights of the Old Republic 41: Dueling Ambitions (part 3 of 3)

Dark Times 14: Blue Harvest (part 2 of 5)

Legacy 36: Renegade

Star Wars Adventurers: Princess Leia and Royal Ransom.

 

http://www.starwars.com/vault/books/20090205news.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma végre rendszerezni tudtam az összes SW cuccomat és észrevettem, hogy az egyik képregényből 2 van, mivel 2-t postázott az Adoc Semic mikor előfizető voltam. Ez a szám a 46-os.

Nos aki jövő7en jön klubnapra/fórumtalira és kell neki, annak odaadom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.