Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

A Republicok szerintem rajzilag nagyon jók voltak (én nagyon kritikus vagyok rajztanilag), aztán jött a Jediből a Yodás rész ami nem tetszett - a másik kettő igen - meg a Grievousos képregény, ami szerintem borzalmas volt. Utánna jött megint egy Birodalom, na annak az első két füzete volt jól megrajzolva Adriana Melotol, de aztán a harmadik füzetre Michel Lacombe lett a rajzoló, aki borzalmassá tette az uccsó részt. Hogy erre mi szükség volt? De még mindig jobb a helyzet itt, mint az Aliens, Predator és Aliens vs Predator képregényekkel. Nahát, azok közül 10-ből egy, ha jól van megrajzolva.

 

Tényleg, az e havi képregénnyel mi a helyzet? Itt van 30-a és még nem kaptam meg, pedig előfizető vagyok. És most a Last Commandnak kéne jönnie, amire '99 óta várok.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Republicok szerintem rajzilag nagyon jók voltak (én nagyon kritikus vagyok rajztanilag), aztán jött a Jediből a Yodás rész ami nem tetszett - a másik kettő igen - meg a Grievousos képregény, ami szerintem borzalmas volt. Utánna jött megint egy Birodalom, na annak az első két füzete volt jól megrajzolva Adriana Melotol, de aztán a harmadik füzetre Michel Lacombe lett a rajzoló, aki borzalmassá tette az uccsó részt. Hogy erre mi szükség volt? De még mindig jobb a helyzet itt, mint az Aliens, Predator és Aliens vs Predator képregényekkel. Nahát, azok közül 10-ből egy, ha jól van megrajzolva.

Én is szinte ugyanezekre gondoltam! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:rock:

Itt a legacy 01 is. A rajzzal szerintem nincs probléma, de egy kicsit még idegen ez a történet  :rock:

Biztosíthatlak hogy a rajzal nincs itt probléma! :rock:

 

Ja és köszi!!!

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem ez a képregény nem jött be annyira. Van, amiben nem rugaszkodtak el a filmektől, és el kellett volna, és van, amivel elrugaszkodtak, pedig nem kellett volna. Viszont vannak azok a guard knightok vagy mik, azok tetszettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem ez a képregény nem jött be annyira. Van, amiben nem rugaszkodtak el a filmektől, és el kellett volna, és van, amivel elrugaszkodtak, pedig nem kellett volna. Viszont vannak azok a guard knightok vagy mik, azok tetszettek.

Pontosan mire gondolsz, miben ment túl messzire a képregény? (és miben nem)

Az Imperial Knights-ok úgylátszik mindenki kedvencei. :o

Az ewok-ot észre lehet venni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan mire gondolsz, miben ment túl messzire a képregény? (és miben nem)

Amiben messzire ment:

- már megint Skywalkerek

- a látvány alapból nekem túl megfoghatatlan, hiányzik belőle a Star Warsra jellemző "itt élni is lehet" érzés, pl ott az az ossusi Jedi Templom, ami egy halom borzalom szerintem.

- Cade Skywalker... ez egy börtöntöltelék, olyasféle, akit a Sithektől is kidobnának. Fantáziátlan hústorony, ráadásul száz éves pisztolyt (ami voltaképen puska) használ.

- kicsit baromi sok lett a Darth..

- Darth Talon, szinte tökéletes leszármazottja a Jedi Knight 3: Jedi Academy egyik algonoszának (Tavion tanítványa), és hát Maul bácsi csaja is lehetne (bár ha jól tudom, Maulon azok a minták valamiféle Sith minták voltak, szóval még ezt el is nézem).

 

Amire nem mentek messzire:

- már megint Stardestroyerek? Jó formája van annak a hajótípusnak, dehogy minden hadihajót arra formálnak, az túlzás.

- még mindig a Birodalom? Jó, bár nem olvastam végig, szerintem továbbra sem a jófiúk csapatában játszanak, bár ha a tippem helytelen, akkor jó.

- Jedi X-83 Twintail Fighter, nos, láthattuk, hogy mekkora különbségek vannak a Star Wars világában két olyan incom gép között, melyeket egymáshoz képest alig tíz-tizenöt évvel gyártottak (X-Wing - ARC-170), itt viszont száz év telt el, de ez a gép még mindig az X-wing jegyeit hordja magán.

- A legtöbb hajó fantáziátlan, korábban már látott hajók újragondolása.

- stormtrooper, hát ezek szinte semmit sem változtak száz év alatt, persze húsz év alatt anno gyökeresen megváltoztak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Pont arra gondoltam, hogy nem túl Luke-os. Ő is feketében járkált (a végefelé már igen, és nem hiszem, hogy később ismét váltott), és nem ilyen cuccban. Nem illik hozzá szerintem. Pont ez a bibi az epVI végével is, hogy a szerelés nem illik Anakinhoz, de ezt halkan mondtam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Hát furán fest, de nem olyan rossz ez a ruha rajta. Olyan Obi-Wanos. De mellette ez a Jacen (gondolom ez ő)... hát ez már nem olyan jó...

Kiváncsi vagyok, hogy a rajongók hogy fogadják el, hogy Luke halott...

Az a fickó szerintem is Jacen, bár akár Cade Skywalker is lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm.. Csubakkát tudom, olvastam róla. Anakin Solot is megölik a New Jedi Orderben.

Luke-ra gondoltam, mert az ő haláláról volt szó lentebb :)

Ody, nekem nem az rémlik, hogy pocsék halála volt Csubakkának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.