Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Nagyon állat volt a Vektor 1. és 2. része. Celeste Morne karaktere nagyon jól el van találva. Az 1. részben a víziós rész tetszett a legjobban. Vader, Zayne, Luke és Cade egy helyen, együtt. :) Karness Muur-ról nem sok minden derült ki, de már most érezni lehet, hogy valami nagy gázt kavar. A 2. részben a mandik egy kicsit jobban előtérbe kerültek. Megemlíteték Cassus Fettet. Azt hiszem ő Jango és Boba őse. A rakhgoul fertőzés elterjedése elég nagy veszélyforrás. Már alig várom a folytatást. :D

Csak az a kár, hogy a Knights of the Old Republicból, meg a többi sorozatból egy csomó részt kihagynak. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az a kár, hogy a Knights of the Old Republicból, meg a többi sorozatból egy csomó részt kihagynak. :)

Ez a legnagyobb kár... most azt a sztorit félbe hagyták, sőt, enyhén spoilerezve is lett, mivel ebben a sztoriban már halott Zayne egyik üldözője... hogyan halt meg? Nos, találja ki, ha akarja a kedves magyar olvasó... :lol::D

Amúgy örültem, hogy az első szakaszban Zayne és a KotOR világa van, ez még tetszik. De van egy olyan sanda gyanúm, hogy Vader, Luke és Cade kora már nem fog bejönni. Vaderé és Luke-é azért nem, mert az az időszak szerintem már olyan zsúfolt, hogy arra sem tudok gondolni, Luke-nak mikor volt ideje felcsinálni Marát (ha meg a Lázadás korára helyezik majd, akkor meg pláne). Cade korától meg borsózik a hátam, annyira nem Star Wars az a korszak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a legnagyobb kár... most azt a sztorit félbe hagyták, sőt, enyhén spoilerezve is lett, mivel ebben a sztoriban már halott Zayne egyik üldözője... hogyan halt meg? Nos, találja ki, ha akarja a kedves magyar olvasó... :lol::D

Amúgy örültem, hogy az első szakaszban Zayne és a KotOR világa van, ez még tetszik. De van egy olyan sanda gyanúm, hogy Vader, Luke és Cade kora már nem fog bejönni. Vaderé és Luke-é azért nem, mert az az időszak szerintem már olyan zsúfolt, hogy arra sem tudok gondolni, Luke-nak mikor volt ideje felcsinálni Marát (ha meg a Lázadás korára helyezik majd, akkor meg pláne). Cade korától meg borsózik a hátam, annyira nem Star Wars az a korszak.

Vagy biztos azt akarják, hogy nézzünk utána összefoglalókban. :)

A Dark Times-os részek 1-2 évvel az EP 3 után lesznek. A Rebellion-osok pedig az EP 4 és 5 között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Új képregénysorozatot indít a Dark Horse Comics. A "Star Wars: Invasion" a New Jedi Order sorozat idején fog játszani, és a Yuuzhan Vongok elleni harcról fog szólni. Hogy őszinte legyek, engem mindig is érdekelt ez a rész a Star Warsnak, ha lehurrogják, ha nem. Csak összvissz a regények jelentek meg róla, persze csak angolul, az én angoltudásom meg hozzájuk kevés. Plusz még volt egy rövidebb képregény, amiben Kyle Katarn is benne volt, de röviden ennyi...

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Knights of the Old Republic 42. számában Masks címmel a középpontban.... Revan és Malak!

Emellett a Dark Times 15. számában Blue Harvest 3. rész.

Legacy 37. Tatooine part 1. A Fekete Nap! Calixte nagymoff. És Cade Skywalker.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Jó volt a 3. és a 4. rész is. Még mindig az a véleményem, hogy ez az eddigi egyik legjobb SW sztori.

Spoiler:

Úgy látszik a Muur talizmán speciálisan Jedit akart hordozójának. Végül hát Celestre került. És végre feltűnt Cassus Fett, Boba és Jango ükükük....apja. Jól néz ki. :D És még sokan mások is feltűntek, többek között Alek alias a jövendőbeli Darth Malak. Celeste meg eltűnt abban a Sith kamrában. Gondolom majd Darth Vader kiolvasztja a köv részben. :D

 

Szóval nagyon várom a folytatást. A Semic ígérete szerint csak időlegesen hagyják maguk mögött A Régi Köztársaság Lovagjait. Bár nem hinném, hogy ez azt jelenti bepótolják a kimaradt részeket. Pedig jó lenne, mert így eléggé zavaró a sok utalgatás a régebbi, kihagyott történetekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megvannak a júliusban megjelenő képregények.

Elindul az Invasion az első számmal. A sztorit, (vagy a sorozatot?) 5 részesnek tervezik és a "Vongok háborúja" korába visz el minket.

A TCW sikere folytán folytatódik a The Clone Wars képregénysorozat. A főszerepben Plo Koon és Kit Fisto. Egy új 3 részes sztori indul.

A Knights of the Old Republic 43. száma is megjelenik. Egy kétrészes sztori indul Jaraellel a középpontban.

A Dark Times-ban a Blue Harvest sztori 0. része jelenik meg.

A Legacy 38. számában a Tatooine 4 részes sztori folytatódik a 2. résszel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Nemrég olvastam egy összefoglalót arról, hogy mi fog történni a Legacyban a Vektor után. Érdekes az egyszer biztos. :D

Hát azért az, ami Azlyn Rae-val történik a Stormsban... Igazából nem értettem, hogy miért szükséges neki az az öltözet. Mi baja volt, hogy nem tudták meggyógyítani?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért az, ami Azlyn Rae-val történik a Stormsban... Igazából nem értettem, hogy miért szükséges neki az az öltözet. Mi baja volt, hogy nem tudták meggyógyítani?

Remélem kiderül. És remélem, hogy magyarul is olvashatjuk majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A starwars.com-ra felkerült egy exkluzív 8 oldalas előzetes az Invasion-ből. :D Impozáns.

Elolvastam én is. Úgy tűnik egy zseniális sorozatnak nézünk elébe. Ahogy az öreg beszél nekik arról, hogy a Yuuzhan Vongokat nem tudják megállítani, és a legjobb esélyük az, ha elfutnak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előkerültek infók az augusztusi amerikai megjelenésekről.

 

Spoiler:

Invasion 2. szám. A Vong invázió tovább folytatódik. Luke és a Köztársasági katonák mindent megtesznek, hogy segítsenek Artorias menekültjein. Finn családját elviszik a vongok, míg ő a Yavin 4-re kerül.

 

The Clone Wars 8. szám. Plo Koon és Kit Fisto a Khorm bolygón próbálnak elfoglalni egy szeparatista erődöt, de szembe kell szálniuk Asajj Ventressel és elit harci droidjaival.

 

The Dark Times 16. Blue Harvest 4. rész. Dass Jennir Jedi-lovag tovább folytatja magánháborúját alvilági elemekkel.

 

Knights of the Old Republic 44. The Reaping 2. rész. Zayne-nek és Jaraelnek egy rabszolgatartó hálózattal gyűlik meg a baja.

 

Legacy 39. Tatooine 3. rész. Cade eljut Owenék farmjára. Egy pár anzati bérgyilkos és egy birodalmi ügynök mellett még egy Jedi szellemmel is meggyűlik a baja. A borító elég furcsa. Csak nem Luke akar lenni az ott? Coruscanton pedig új Sith Császárt választanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Igazából nem választanak új császárt, csupán egy amolyan helyettesítőt. Mert a tettesen kívül senki más nem tudja, hogy Darth Krayt valójában meghalt. Darth Wyyrlok pedig nem hajtott másra, mint a trónra. De már megmondták neki a Sith holokronok előre, hogy előbb vagy utóbb elfogják árulni, persze arra nem számított, hogy a legmegbízhatóbb embere teszi meg ezt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szeretném jelezni, hogy az Egmont kiadó kiad egy havi megjelenésü clone wars magazint. Ami ennek a képregényes vonatkozása, hogy az első szám tartalmazza a clone wars képregény sorozat első darabját Kyros titka címen ami a togruták bolygójáról szól, természetesen Ashoka főszereolésével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ez az a The Clone Wars képregény, amit odakint a Dark Horse ad ki?

 

 

Szerintem igen a grafika és a cím alapján. Úgy néz ki nálunk erre az Egmont tette rá a kezét.

Egyébként adnak hozzá 6 db " Galaktikus Erő Kártyát " / Dooku, R2-D2, Rex, Felderítő klón, Jabba, Magnaguard / is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.