Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Szerintem igen a grafika és a cím alapján. Úgy néz ki nálunk erre az Egmont tette rá a kezét.

Egyébként adnak hozzá 6 db " Galaktikus Erő Kártyát " / Dooku, R2-D2, Rex, Felderítő klón, Jabba, Magnaguard / is.

Ez abból a szempontból jó, hogy a Semicnek nem kell áttérnie erre a sorozatra. :D Így mehet tovább a többi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez abból a szempontból jó, hogy a Semicnek nem kell áttérnie erre a sorozatra. :D Így mehet tovább a többi.

Sőt, így két szériát is kaphatunk akkor. A Semic adja le a mostanit, aztán a KotOR-t, aztán a Republicot, végül a Legacy-t, míg a másik banda meg adja le a többit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képi világa sem valami mesés... Én úgy egy hónapja töltöttem le angolul.

Bár azért arra kíváncsi lennék, hogy mi vette rá a fordítókat, hogy a "Shipyards of Doom"-ot "Titkos Küldetésre" fordítsák. Hazánk fiai ennyire el vannak tájolódva az idegen nyelv terén? Mert ez legalább akkora baklövés, mint a "Trespass" és "A Bűn" estében... Milyen jó, hogy az utóbbi nem hivatalos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szeptemberi amerikai képregények.

 

Spoiler:

Invasion 3. szám.

A vongok inváziója folytatódik. Finn nehezen tud szembenézni az előző részekben történtekkel. Túl nagy benne a harag pedig Luke Jedit akar nevelni belőle.

 

Knights of the old Republic 45. szám. Destroyer 1. rész.

Zayne folytatja a Crucible nevű rabszolgavadász-szervezet elleni hadjáratát egészen egyedi módszerekkel: elfogatja magát és Jaraelt. Jarael a táborban öszzeakad egy halálos ellenségével.

 

The Clone Wars 9. szám.

Kit Fisto és Plo Koon folytatják khormai küldetésüket. Ventress beavatkozik a küzdelembe.

 

Legacy 40. szám. Tatooine 4. rész.

Cade nem tudja átgondolni a dolgokat Luke-ék framján, mert a Fekete Nap és Birodalom rájuk talál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nah, elolvastam a Titkos Küldetést...

Továbbra sem értem, hogy a "Shipyards Of Doom" miképp lett "Titkos Küldetés" de ilyesmivel inkább nem foglalkoztam. A hagyományokhoz illően a narrátor vezette fel a történetet. A képi világ elszomorító, de figyelmen kívül lehet hagyni, mert a történet remekül fel van építve, és ez kárpótol mindenért.

Először is fejet szeretnék hajtani azelőtt, hogy ilyen széles skálán alkalmazták a szereplőket. A sorozatban eddig erre nem igen volt példa, kivétel talán a mozifilm, és az évadzáró epizód. Az egészet áthatotta az a hangulat, ami a tévésorozatból áramlik. Leginkább az hiányzott belőle, hogy Rex egy sima klónpáncélt viselt, és nem azt a jellegzetes kék színűt.

Juhm egy ötletes főgonosz! Akárcsak a sorozatban debütált társai, Whorm Loathsom, Lok Durd, Dr. Nuvo Vindi, Mar Tuuk, vagy Cad Bane. Hogyha szerepelt volna a tévésorozatban, akkor szerintem Kassai Károly tökéletes szinkronhangja lehetett volna.

Ötletes volt ez az ötlet, hogy hibernálva szálljanak le a bolygóra. Eszembe nem jutna. Szegény Toomer, átaludta az egész küldetést! :)

Ahsoka nélkülözése, és állandó hátrahagyása bántotta a szememet kissé, mert a sorozatban ez nem volt így. De a történet vége felé értelmet nyert minden, és így már érthető.

A klónkatonák közötti testvéri viszony továbbra is kellemes színfolt. Továbbra is csak azon jár az agyuk, hogy különféle fogadásokat kössenek, hogy aztán ihassanak egy jót.

A rabszolgák reakciója meglepő volt kissé, de teljesen racionális. Ez a precíziós hiperűrugrás is megmozgatta a fantáziámat.

Várom már a "Crash Course" magyar megjelenését...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

A karbomitfagyasztást máris alkalmazzák? Azt hittem még az EP 5 idején sem bevett szokás. Calrissian is említette, hogy embert még nem igazán fagyaztottak addig karbonitba. Nem voltak biztos benne, hogy Han is túléli-e?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Valóban... Lando is elég bizonytalanul állt hozzá ehhez a dologhoz. De persze ez megint csak Anakin vakmerőségét bizonyítják. Obi-Wan persze eleinte őrültnek találta az ötletet, de végül belement.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan megjelenik a Star Wars 72. száma. Vektor 5. és 6. rész. (Dark Times 11. és 12. szám).

A rossz hír: ismét emelkedett a lap ára: 760 Ft-ba kerül. :D

Hogy a rosseb egye meg... A válság még a messzi-messzi galaxist is elérte. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, a Semic már nagyon régóta, sőt talán még soha nem hajtott végre ilyen brutális áremelést ilyen rövid idő alatt. Remélem nem fog emiatt megszűnni az újság. A Pókemberről pl. már le is mondtam. :lol:

Én megveszem a végtelenségig, szóval csak ne álljanak le! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kitartok a kéthavi SW mellett. :roll: Jöjjön még sok sok jó szám.

Hát, most el vagyok látva rendesen SW-vel. A Libri TCW-s regényei, és képregényei, és nemsokára megjelenik a kéthavi is. A Szukits ugyan leállt egy kicsit, de a Libri gondoskodik róla, hogy ne maradjuk SW nélkül. :) Várom már a Crash Course-t, amelyben Ahsoka elég közeli kapcsolatba kerül egy fogatversenyzővel... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, most el vagyok látva rendesen SW-vel. A Libri TCW-s regényei, és képregényei, és nemsokára megjelenik a kéthavi is. A Szukits ugyan leállt egy kicsit, de a Libri gondoskodik róla, hogy ne maradjuk SW nélkül. :roll: Várom már a Crash Course-t, amelyben Ahsoka elég közeli kapcsolatba kerül egy fogatversenyzővel... :)

Még idén megjelenik a Crash Course?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megvettem a 72. számot.

Óriási ez a történet, eddig képregényben ez a kedvencem.

 

Spoiler:

Vektor 5. rész. Amikor elkezdtem olvasni, úgy éreztem hiányzik egy kicsit a Sötét Idők 1-10. száma. Összefoglalhatták volna röviden mi történt ott. Úgy tűnik ebben a sorozatban az a csempészbanda kap főszerepet. Vader és Celeste találkozása óriási. Vader úgy tűnik elkezdte keresni a kamrát és a Muur talizmánt. Valószínűleg azért, hogy olyan hatalomhoz jusson, aminek a segítségével legyőzi Palpatine-t.

Vektor 6. rész. Celeste és Vader összecsapása nagyon ászul meg lett csinálva. Vader Celestet akarja új tanítványának. De aztán Muur őt si megkísérti. Az öreg Sith érzi, hogy Vader nagyon hatalmas. Érdekes a kép, ahol Vader elképzeli, hogy Palpatine-t legyőzte. De végül meghátrál, hisz nem akar új parancsolót a régi helyett. Celeste is viaskodik, tudja, ha nem használja Muur hatalmát, akkor Vader legyőzi. Végül átváltoztatja a klónokat rakghoulokká, Vader pedig a túlerőt látván elmenekül. Celeste ottragad a bolygón. A kövi 2 részig 20 évet ugrunk előre és képbe jön Luke, Leia és Han is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Igen, már kezd érződni a TFU hatása... Hogy Vader kénytelen egyedül szembeszállni az uralkodóval, és ehhez egy tanítványra van szüksége. Az első jelölt ugyebár Celeste Morne volt, aki kicsúszott a kezei közül. De sebaj, mert pár éven belül úgy is rátalál a kis Galen Marekre...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még belefér. Nem úgy kell elképzelni, hogy ott lesz egy új másik tanítvány Vader mellett. Lenne mondjuk egy menekülő Jedi a főszereplők között és Vader élve akarja elkapni, mert át akarja állítani a Sötét Oldalra. És lennének olyan epizódok amikor ezt a Jedit fejvadászok és birodalmiak üldözik.

 

Egyébként szerintem az is jó lenne, ha egy idő után a sorozatban fetűnne Thrawn és Mara Jade is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.