Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Fogalmam sincs, nem igazán követem nyomon a dolgot. Kérdés, hogy a jedirend.net oldalán még mindig felszkennelik-e a számokat. Szóval, ebben a webképregényben most van egy klón, Ganch parancsnok, aki talán az első olyan TCW-s klón, akinek van bajsza. És ez az apró dolog olyan hihetetlenül jó arcot kölcsönöz neki, hogy az csak na! Igaz, hogy már kevésbé hasonlít Jango Fettre, de nagyon katonás:

 

Piszok jól néz ki.

 

Megy, most jelent meg a 4. szám, december közepén jön az 5. Egyenlöre nem tünik úgy, hogy abbahagynák.

 

Eddig kiatartottak. Kész csoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Februárban a Knights of the Old Republic utolsó számával ( :D ) együtt megjelenik az első The Old Republic képregény :D Threat of Peace címmel. A vaskosabb kiadvány az swtor.com-on megjelent webképregényeket tartalmazza majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Februárban a Knights of the Old Republic utolsó számával ( :D ) együtt megjelenik az első The Old Republic képregény :D Threat of Peace címmel. A vaskosabb kiadvány az swtor.com-on megjelent webképregényeket tartalmazza majd.

Igazából én annyira nem keseredtem el akkor, mikor kiderült, hogy vége lesz. A Vindication történetig egyszerűen lenyűgöző az egész, megvan benne az a hangulat, ami a KotOR játékokat jellemezte. A Vindication után számomra valahogy érdektelenné vált az egész, egyedül a Masks volt az, ami felkeltette az érdeklődésemet olyannyira, hogy el is olvassam. Viszont a The Old Republic sem érdekel túlzottan. Maga a játék sem villanyoz fel... Egyenlőre. :D Viszont ha majd lesz jobb gépem, és valóban ingyenes lesz, akkor én biztos, hogy játszani fogom. :P Majd akkor kéne alapítani a fórumosokkal egy klánt! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig kiatartottak. Kész csoda.

 

 

 

Meglepő módon mindig 1 hét alatt elfogy az újságosoknál. A gyerekek szeretik a sorozatot és mindent ami gyüjthető / kártyák /

 

Ebben az esetben az Egmontosok jobban jártak ezzel, mint a Transformerssel, azt rendesen bebukták. Valahogy azt hittem, hogy a TCW magazin hasonlóan fog járni.

 

Igazából én annyira nem keseredtem el akkor, mikor kiderült, hogy vége lesz. A Vindication történetig egyszerűen lenyűgöző az egész, megvan benne az a hangulat, ami a KotOR játékokat jellemezte. A Vindication után számomra valahogy érdektelenné vált az egész, egyedül a Masks volt az, ami felkeltette az érdeklődésemet olyannyira, hogy el is olvassam. Viszont a The Old Republic sem érdekel túlzottan. Maga a játék sem villanyoz fel... Egyenlőre. :lol: Viszont ha majd lesz jobb gépem, és valóban ingyenes lesz, akkor én biztos, hogy játszani fogom. :D Majd akkor kéne alapítani a fórumosokkal egy klánt! :P

A Vindication után lehetett volna új szál új szereplőkkel. Kár, hogy ez nem jött össze.

A TOR már most felvillanyoz, habár tudom, hogy megjelenéskor még nem fogok tudni játszani vele még akkor se, ha ingyenes lesz. :P A klán ötlet nagyon jó. :D

Jó lenne, ha a Semic kiadná ezt a TOR képregényt mégha darabokban is.

A The Old Republic regénynek határozottan örülnék. Ha a Szukitsék összeszedik magukat biztos megjelentetik, szeretnek rámozdulni a PC-s/videójátékos könyvekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben az esetben az Egmontosok jobban jártak ezzel, mint a Transformerssel, azt rendesen bebukták. Valahogy azt hittem, hogy a TCW magazin hasonlóan fog járni.

Láttam a boltban "Star Wars-os Transformerst". Engem annyira irritált. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Miért pont ez az egy maradt ki? :)

Valahogy sosem volt pénzem megvenni, előfizetőknek meg az nem járt (révén különkiadás volt), aztán valahogy kicsúszott. Majd egyszer pótlom, a kiadótól megrendelhető. De továbbra sincs pénzem rá (illetve ha lenne, másra költöm) :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Revange of The Sith képregényéről jutott eszembe. Szerintem abban voltak a legjobb rajzok, soha nem láttam még annál jobb rajzokat képregényben.

Én sem, csak a Baljós árnyakban, a Klónok támadásában, a Sötét erők ébredésében, a Republic, Legacy és KotOR sorozatokban... Szvsz ezekben vannak a legjobb rajzok. A RotS számomra rajz - és adaptáció - szempontból a legrosszabbak felé húz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Revange of The Sith képregényéről jutott eszembe. Szerintem abban voltak a legjobb rajzok, soha nem láttam még annál jobb rajzokat képregényben.

Douglas Wheatley az illető, aki rajzolta a RotS képregényváltozatát. Jelenleg a Dark Times sorozat legtöbb részét ő rajzolja, továbbá régebben az Empire sorozatnál is voltak munkái. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Douglas Wheatley az illető, aki rajzolta a RotS képregényváltozatát. Jelenleg a Dark Times sorozat legtöbb részét ő rajzolja, továbbá régebben az Empire sorozatnál is voltak munkái. :)

Jó lenne, ha Dark Times is jönne jövőre. Meg a Kotor is. Remélem nem végig csak Legacy lesz, bár nagyon kíváncsi vagyok, most mi lesz a Galaxissal a Vektor fináléja után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként én is megfigyeltem, amikor még egy számban adták ki a kOTOR-t és a Legacy-t, hogy pl. Celeste Morne rajzai között van különbség. Míg a KOTOR-ban elcsépelt, szögletes, karikatúraszerűen ábrázolják, addig a Legacy-ban szépen megrajzolt, kidolgozott formája van.

De ez a többi szereplőre is igaz.

 

Azt nem tudja valaki, hogy honnan tudom letölteni a Jedi Academy Leviahan képregényt? (K. J. Anderson regénye alapján) Magyar letöltésről, vagy beszerzésről már nem is álmodok, mert lehetetlen, úgyhogy az angol is jó lenne...:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként én is megfigyeltem, amikor még egy számban adták ki a kOTOR-t és a Legacy-t, hogy pl. Celeste Morne rajzai között van különbség. Míg a KOTOR-ban elcsépelt, szögletes, karikatúraszerűen ábrázolják, addig a Legacy-ban szépen megrajzolt, kidolgozott formája van.

De ez a többi szereplőre is igaz.

 

Azt nem tudja valaki, hogy honnan tudom letölteni a Jedi Academy Leviahan képregényt? (K. J. Anderson regénye alapján) Magyar letöltésről, vagy beszerzésről már nem is álmodok, mert lehetetlen, úgyhogy az angol is jó lenne...:D

Spoiler:

Próbálj szerencsét itt:

http://www.btmon.com/Other/Comics/Star_War...ve.torrent.html

Ezen az újabb megjelenések kivételével szinte minden egyes Star Wars témájú képregényt megtalálsz. Szerintem még a Leviathan is ott van közöttük, de ha nincs, akkor sem kell búsulni, így is van miből mazsolázni. :D

Hát, Celeste Morne kinézetéhez pedig csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy ahány rajzoló, annyi szokás. Nem rajzolhat mindenki úgy, mint Jan Duursema, vagy Brian Ching.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a linket! :D

Már töltöm is ezt 11,5 GB-os mennyiséget...:D

De azt erősen kétlem, hogy mindegyiket megtartom, vagy esetleg lefordítom. :evil:

Ha valóban lefordítanád őket, akkor azokat esetleg megoszthatnád velünk is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valóban lefordítanád őket, akkor azokat esetleg megoszthatnád velünk is. :D

 

A Birodalom örökösei már megvan (igaz az magyar is volt), illetve a Sötét erők ébredése első harmada. Miután befejeztem, következik az Utolsó parancs, később pedig a Jedi Akadémia trilógia. Lassan haladok, de ha tudom, hogy van rá igény, és nem csak a magam szórakoztatására csinálom, akkor biztos, hogy menni fog gyorsabban is...:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez nem teljesen így van, mert bár a 6 film az elsőrangú, a könyveket (amik nem ütköznek ellentmondásba) sem szabad figyelmen kívül hagyni. Az is SW... még ha némelyik elég gyenge hamisítvány is.

Nem is mondtam azt, hogy én teljes mértékben lenézem őket, dehogy. Sőt, szívesen elolvasom őket, csak a filmek regényadaptációi az összképben nem sokat számítanak. Igazából én jobban preferálom azokat a történeteket, amik nem egy olyan történetről szólnak, amit már megtekinthettem, hanem amit korábban még nem ismertem. A filmekből készült regények ezen a téren nem teljesítenek valami jól, mert már tudom, hogy mi fog benne történni, és ezért nem izgalmas. Viszont tartalmaznak egy-két új jelenet, amiért piros pont jár az íróknak. Viszont a hamisítványokról annyit, hogy az ilyen gyenge, magyarok által írt Han Solo könyv utánzatok nálam nem játszanak, ahogy egyetlen non-canon alkotás sem. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is mondtam azt, hogy én teljes mértékben lenézem őket, dehogy. Sőt, szívesen elolvasom őket, csak a filmek regényadaptációi az összképben nem sokat számítanak. Igazából én jobban preferálom azokat a történeteket, amik nem egy olyan történetről szólnak, amit már megtekinthettem, hanem amit korábban még nem ismertem. A filmekből készült regények ezen a téren nem teljesítenek valami jól, mert már tudom, hogy mi fog benne történni, és ezért nem izgalmas. Viszont tartalmaznak egy-két új jelenet, amiért piros pont jár az íróknak. Viszont a hamisítványokról annyit, hogy az ilyen gyenge, magyarok által írt Han Solo könyv utánzatok nálam nem játszanak, ahogy egyetlen non-canon alkotás sem. :)

 

Tudom, elsősorban nem neked szólt a hsz-em, mert tudom, hogy te aránylag bírod az EU-t. Szerintem az EU is szerves része a Star Wars Univerzumnak, nem megvetendő, csak mert nem személyesen Lucas alkotta. Egyes történetek még olykor el is érik a filmek színvonalát, de aláírom, hogy vannak kevésbé jól sikerült alkotások is. Részemről minden általam olvasott könyv vagy képregény a SW-hoz tartozik, mindaddig, amíg valami hivatalosabb felül nem írja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ez a Magasztosak 1. rész nagyon jó volt. Továbbra is sajnálom, hogy a 13-tól a 24-ig kihagyták a részeket.

De azért szerencsére érthetők a dolgok.

Spoiler:

Nem számítottam rá, hogy Lucient bevonják a Tanácsba, így már tényleg szabadon mozoghat.

És már megint megemlítettek engem. :( Jó érzés. :)

Atris, Vandar, Vrook. Jó, hogy ők is feltűntek.

Jarael nagyszerűen álcázta magát Jedinek.

Lucien rejtekhelye elég érdekes, csak úgy hemzsegnek ott a régi Sith ereklyék. Dathka Grausch sisakja szerintem különleges szerepet fog szerintem játszani. Feln felbukkanása jó húzás volt a végén.

Várom a folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.