Ugrás a kommentre

1x02 - That Would Be Me


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azt hiszem, itt kicsit összeakadtunk. Megírtam már ide is, de szerintem te is éppen akkor szerkesztetted, így a te mentésed felülírta az enéymet. Visszaírtam.

És kész mázli, hogy én nyomtam rá előbb a mentésre, nem te, mert akkor az érdekességek száltak volna el. Az meg azért nagyobb gond lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több munka lett volna, annyi szent. Akkor menthetted amikor még írtam. Mindenesetre köszi, és így kész is a guide. :D Amiből megtudhattuk, hogy a fickó a munkakezdést és annak végét jelezte. Az Aki-Akik is kellemes látványt nyújtottak, egyértelműbb volt őket azonosítani, mint az Obi-Wan-ban azt a fiatal fickót. Érdekes, hogy a ruhájuk is igazi népviselet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne itt pár vizuális finomság, amit érdemes csokorba szedni. 

 

Először is egy remek apró párhuzam a TROS-sal. Eleve rengeteg sequel elem és utalás volt már ebben a négy részben is, de ez talán a legrejtettebb. Egy fa törzsén látható kis élőlény mászkál az Ajan Klossi eligazításon, majd egy hasonló beállításban szintén egy kis élőlény mászik le egy Kenari fa ugyanazon részén. Ha az ember észreveszi, nem tud elvonatkoztatni attól, hogy ezt már látta valahol. :) 

ali1.jpg

 

ali2.jpg

 

 

A következő kép eléggé rossz, mert az utalást leginkább úgy lehet észrevenni ha a filmet nézitek. Azért berakom ide, hogy tudjátok hol található. :) Arról van szó, hogy amikor a harangozó barátunk ütésre emeli a karjait, akkor az árnyéka egy lázadó jelet formáz a "harangon".

rebel.jpg

 

 

Viszont a legérdekesebb talán a Bix ütőerénél látható seb. A kamera direkt mutatja, szóval biztosra veszem, hogy szándékos dologról van szó. Vajon anno Cassian miatt kísérelt meg öngyilkosságot a lány? Talán egyszer megtudjuk.

suicid.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 10. 01. - 22:59, Ody Mandrell írta:

Viszont a legérdekesebb talán a Bix ütőerénél látható seb. A kamera direkt mutatja, szóval biztosra veszem, hogy szándékos dologról van szó. Vajon anno Cassian miatt kísérelt meg öngyilkosságot a lány? Talán egyszer megtudjuk.

Vagy kötözős szex is lehetett az éjjel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.