Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Egy kis nosztalgia:

 

"2005. 06. 25. 00:14

 

Egy kis statisztika, a fórum első hetéből:

 

Hozzászólások száma: 784

Témák száma: 31

Felhasználók száma: 23

Hozzászólás száma naponta: 104.92

Témák száma naponta: 4.15

Felhasználók száma naponta: 3.08

 

Csak gratulálni tudok nektek! Csak így tovább."

 

Régi szép idők. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg az, de legyen egy ilyen inkább egy héttel későbbről, akkor már én is voltam :) És milyen sokára tudtam visszaolvasni az összes hsz-t a melóhelyen, mert még gépem se volt itthon, nemhogy net :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg az, de legyen egy ilyen inkább egy héttel későbbről, akkor már én is voltam :) És milyen sokára tudtam visszaolvasni az összes hsz-t a melóhelyen, mert még gépem se volt itthon, nemhogy net :)

Én el se akartam hinni, hogy ennyi hsz született. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg írhatnának, de ha nincs mondanivalójuk, úgy is jó. :P

Pedig van jó pár téma azért, amiben megnyilvánulhatnának. SW ínséges időben -mint per pillanat most is- ott vannak az Egyéb dolgok topicjai.

Azt már fel se merem tételezni, hogy fórumtalin új arcokkal ismerkedjen meg az ember. :P

Persze lehet, hogy ez nekik még jó is, hiszen amilyen elvetemültek tudunk lenni :D;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt már fel se merem tételezni, hogy fórumtalin új arcokkal ismerkedjen meg az ember. :P

Persze lehet, hogy ez nekik még jó is, hiszen amilyen elvetemültek tudunk lenni :D:P

Engem új arcként semmi nem tudott eltántorítani a fórumtalitól. :P Pedig anno én is megkaptam a figyelmeztetést Tőled, Oldie:

Pildi. Szerintem el sem lehet téveszteni egy olyan társaságot melyet tizenkét naprendszerben ítéltek el csendháborításért, csoportos garázdaságért és hiányos intelektuell megjelenésért. ;)

A társaság simán megállná a helyét bármely körözvénylistán :D

De a figyelmeztetés süket fülekre talált nálam, sőt, inkább inspirált a találkozásra. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem új arcként semmi nem tudott eltántorítani a fórumtalitól. :P Pedig anno én is megkaptam a figyelmeztetést Tőled, Oldie:

 

De a figyelmeztetés süket fülekre talált nálam, sőt, inkább inspirált a találkozásra. ;):P

Na igen, jeles példa arra, hogy azért túl lehet élni a fórumtalikat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nebántsvirágszálakra nem is vagyunk kíváncsiak. :D:P;)

Te normálisan álltál a dologhoz, harsány vagy, nem utasítod vissza a baráti meghívásokat egy kör sörre....izé....rekesz sörre, vannak érdekes témáid...ha éppen piáláshoz kötődik, mértékkel állsz le kötözködni a vendéglátóipari helyiség kopaszra kigyúrt, háromajtós szekrényeivel,.....továbbá háromnál kevesebb alkalomnál sose kaptad öledbe a pultoslányokat. :D

Szóval hozzánk tartozol. :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda? Én sosem szoktam inni... hükkk 40__s.gif csak amikor szomjas vagyok és akkor is veled tartok egy kis tea vagy valami rostos itókára. friday.gif

 

Bár arról tényleg nem tehetek, hogy a kopasz szekrény rosszat mondott rád, te megrémültél és nekem kellett elintéznem vele a dolgokat, a pultoslány meg elbotlott benned, amikor a földön hemperegtél részegen és azért esett az ölembe ;)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, jó, node azért egyszerre két pultoslány nem eshet csak úgy az öledbe. :D;) Emlékszem alig akartad őket visszaengedni :P

De azért valljuk be, Dzséjt is derekasan küzdött, a harmadik rekesz után volt bátor és az összes kopaszt kitessékelte az ajtón. :D Pedig ott aztán volt vagy száz kiló különbség köztük. :D

Persze a többiek is megérnek jó pár misét. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te, emlékezzél jóember. A 2. pultoslány Dzséjt miatt hullott az ölembe és sajnos valami pillanatragasztót hoztak magukkal, mert kitörted a fogaidat, amikor leestél a székről és azt akarték visszaragasztani, csak sajnos mikor elvetődtek rámesett az összes ragasztó és odaragadtak rám. Aztán jöttek a kopaszok, hogy leszedjék rólam és hogy elbeszélgessenek veled, hogy azért nem kéne ennyire lerészegedned, még valami kárt csinálsz az asztalban is.

 

Namost az, hogy ezek után Dzséjt 3 vagy 4 lábbal - hú, nem is tudom mennyi lába volt neki, de emlékeim szerint egy másik Dzséjtet is láttam ott, vagy azt csak a helyi specialitás az eper ízű víz okozta? - küldte Föld körüli pályára a szekrényeket. Tudod akkor tört el a lába, mert a nagy antik szekrénybe is akkorát rúgott...

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze a többiek is megérnek jó pár misét. :D

Off

Hehe, pont arról a fickóról olvasok regényt, akinek állítólag ezt a mondást tulajdonítják :D

On

 

Igazán bájos, ahogy férfiemberként próbáltok túllicitálni egymáson :yeah: Nagyon szórakoztatóak vagytok :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.