Ugrás a kommentre

3x15 - The Cavalry Has Arrived


Ajánlott hozzászólás

De nagyon. Felvázolta neki az egész Nekromanta-projektet, miközben már ott volt a kibiztosított kézigránát a kacsójában. Mint aki tudta, hogy az a sz*rházi le fogja lőni, de azért még kecsegtette azzal, hogy a markában tartja a kulcsot, amivel visszakúszhat az Uralkodó kegyeibe*. Aztán a lábához gurult a gránát, amire akár Taun We azt is ráírhatta volna: "ráb*sztál". (Mint a Száguldó erődben, amikor a mesterszakács odadobott egy hasonló üzenettel felcímkézett bombát az egyik rosszfiúnak.)

 

 

*Mondjuk nem tudom, mit hitt Rampart. Hogy megzsarolja az Uralkodót? Mert az is csuda mókás lett volna számára, az fix. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grandiózus és szép finálét kapott a széria. Jó hosszú volt az epizód. Az azért sejthető volt, hogy a rossz elnyeri a méltó jutalmát. Hamlock és Rampart is. Azt hittem Rexék is megjelennek, de ez végül elmaradt. Scorchot ahogy szerettem a Republic Commando játékban és a Republic Commando regényekben úgy utáltam itt.

Remélem, a gyerekeknek megtalálják a szüleiket, megérdemlik, hogy hazatérjenek. Az epilógus érdekes volt. Feltételezem a Lázadók sorozat idején játszódik már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.