Ugrás a kommentre

3x15 - The Cavalry Has Arrived


Ajánlott hozzászólás

2024. 05. 02. - 23:28, Dzséjt írta:

Na jó, Emerie még él,

A végén még igaza lesz @Cpt. Rex-nek és Emerie lesz Pershing anyja. :D 

 

2024. 05. 02. - 23:28, Dzséjt írta:

Szerintem főleg azért, mert amikor megtudta, hogy Omega a kulcs, akkor a kislány épp megszökött előle. Sidious meg pár perccel azelőtt adta a tudtára, hogy mennyire kibebatyottúl fontos ez a projekt. Aztán, amikor Omega meglett, még meg akarta várni, hogy kész eredményeket kapjon. Vagyis le akart tenni Sidious asztalára egy 100% m-számú Palpatine-klónt. Jobb a teljes sikert bejelenteni, mint elkiabálni az eredményt. Mert bár egy üvegcsényi vérre pozitív eredményt kaptak, egy kifejlett, életképes klón azért mégis más szint. Az üvegcsés teszt még nem garantálja feltétlen a klón m-számának megmaradását, csak pozitív irányba mutat.

Mondjuk megnéztem volna hogy folyik a kísérlet mert ebből semmit nem láttunk. Pár férfi és nő tabletekkel rohangál... Feltűnően nem akartak ebbe a konkrét irányba elmenni, vajon miért? :) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Mondjuk megnéztem volna hogy folyik a kísérlet mert ebből semmit nem láttunk. Pár férfi és nő tabletekkel rohangál... Feltűnően nem akartak ebbe a konkrét irányba elmenni, vajon miért? :) 

Szerintem nem is volt nagyon idejük elindulni ebbe az irányba. Omega csak néhány napot (2-3-at?) lehetett ott Tantisson a második alkalommal. Fejlődésgyorsítás ide vagy oda, szerintem még most sem fejlődik ki egy klón ilyen gyorsan. :) 

 

2 órával ezelőtt, Donát írta:

És az egyik projekt név "Mark Omega". 

Az szép! Persze lehet véletlen, de úgy adja magát. Mondjuk, ha ott volt mentés, és Tarkin azt is szétlőtte, akkor már el lehet gondolkodni azon, hogy titokban nem-e a császár meggyilkolására készül. :lol:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szerintem nem is volt nagyon idejük elindulni ebbe az irányba. Omega csak néhány napot (2-3-at?) lehetett ott Tantisson a második alkalommal. Fejlődésgyorsítás ide vagy oda, szerintem még most sem fejlődik ki egy klón ilyen gyorsan. :) 

Nem ilyenre gondolok, hanem pl. annak megmutatására, hogy mit csináltak konkrétan a klónokkal. Mondjuk ahogy beadnak egy injekciót az egyik Palpatine klónnak, vagy hasonló. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem ilyenre gondolok, hanem pl. annak megmutatására, hogy mit csináltak konkrétan a klónokkal. Mondjuk ahogy beadnak egy injekciót az egyik Palpatine klónnak, vagy hasonló. :D 

Az nem lehet, hogy ha vannak is már Palpatine klón testek, ők még gyerekek? Nem hinném, hogy Palpi belement volna a növekedés gyorsításba. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 minutes ago, Donát said:

Az nem lehet, hogy ha vannak is már Palpatine klón testek, ők még gyerekek? Nem hinném, hogy Palpi belement volna a növekedés gyorsításba. 

Ez amúgy még érdekesebb lett volna, mert láthattuk volna a baba vagy kisgyerek Palpatinet. Megnéztem volna mit reagál a Palpatine klónok elpusztítása során a Bad Batch ha kiderül, hogy gyerekek. De mivel ez nem történt meg, ettől elestünk :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Iqvi írta:

Ez amúgy még érdekesebb lett volna, mert láthattuk volna a baba vagy kisgyerek Palpatinet. Megnéztem volna mit reagál a Palpatine klónok elpusztítása során a Bad Batch ha kiderül, hogy gyerekek. De mivel ez nem történt meg, ettől elestünk :(

Normál kinézetű gyerekeket láttál volna csak akik kicsit sem hasonlítanak a felnőtt Palpatine-ra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Az nem lehet, hogy ha vannak is már Palpatine klón testek, ők még gyerekek? Nem hinném, hogy Palpi belement volna a növekedés gyorsításba. 

Pedig szerintem alkalmazták. Legalábbis a korai testeken nem árthatott meg, hiszen Palpatine-ra bármikor lecsaphat a halál, és szerintem se bébi, se 1-2, se 4-5 éves klónba nincs kedve beleköltözni. :) Aztán lehetett talonba egy, ami normális ütembe növekszik, és mondjuk 14-18 éves korától már az volt a fő-klóntest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 05. 02. - 18:25, Ody Mandrell írta:

Igénytelen vagyok? :D 

Srácok, az alkotók igénytelenségéről beszéltem, és abban is csak sejtésem van, illetve felkínáltam több lehetőséget is.

 

Őszintén el tudom fogadni, hogy ti nem szeretni szeretnétek, hanem szeretitek a sorozatot. Semmi gond nincsen ezzel. Szerintem pedig számos problémát, történetszálat nem varrt el, és megtisztelő lenne, ha nem cinizmussal viseltetnétek irántam, kiforgatnátok a szavaimat, hanem ti is elfogadnátok, hogy nekem pedig nem az a véleményem, mint nektek. Különben felmerülhet, hogy egyáltalán lehet-e élni bármiféle kritikai éllel ezen a fórumon. Különösen úgy, hogy mediatív egyrészt-másrésztek tömkelegét nyitottam az előző megjegyzésemben.

 

Nekem nincsenek elvárásaim arra tekintve, hogy mit akarok, hogy történjen a sorozatban (mint a legtöbb kritikus rajongónak és "rajongónak"), hogy egy szálat hogyan varrjanak el. De ha be van dobva egy téma, és számítasz rá, hogy gondot okoz a hősöknek, akkor igencsak meglepő, hogy ha nem reflektálnak rá az alkotók. Biztosan hallottatok már Csehov puskájáról... Nem én támasztok nagy elvárásokat, hanem maga a film: Ody itt viccelődik, hogy még le is vágták Crosshair remegő kezét, na igen, akkor ez még tetézi is azt, hogy egy ilyen helyzetben a másik kezével kell lőnie. De nincs következménye. Az is lehetett volna, hogy mellé lő, majd valahogy segít neki Hunter vagy Wrecker, vagy mindkettő, és valamiképp közösen összefogva, csapatként legyőzik Hemlockot. Nagyjából ugyanaz, de reflektálva van arra, hogy itt részek óta setupolva volt a remegő kéz, ami még valóban tetézve is volt a kéz levágásával. De nem volt következménye. Sikerült neki a lövés. Hurrá!

 

Számos hasonló el nem sült csehovi puska volt nem csak a részben, de az évadban és az egész sorozatban is. Valami furcsa, sajátos okból nem csak én osztom ezt a véleményt (ami nem összetévesztendő egy mezei lesz.rozással, s az ebbéli összemosásokat visszautasítom), hanem Rixon is. A legnagyobb békességben megvártam, hogy mi lesz a vége, hátha legalább néhányra reflektálnak. Nem reflektáltak. Ezek közül felhívnám a figyelmeteket arra, hogy számosról előzetesen ti is teóriáztatok, ötleteltetek, voltak elképzelések, pl. hogy mást ne mondjak, Ventress kapcsán. Aztán végül lezajlott az évad és az egész sorozat úgy, ahogy, és már nem volt vele gond azoknak, akik esetleg előzetesen vártak némi válaszmorzsát az égető kérdéseikre (aki úgy érzi, hogy így vagy úgy, de nem vonatkozik ez rá, az ne vegye magára). Az ilyen előzetes postok aztán nem öregednek olyan jól, és őszintén e kapcsán merülhet fel bennem az, hogy ha valamire valaki nem kapott választ egy sorozattól (még csak nem kielégítőt sem), ám utána az mégis tetszik neki, akkor nem az van-e, hogy csak szimplán reflektálatlanul, zsigerien a hatása alá került? Erre mondanám azt, hogy szeretni szeretné az illető. Egyébként ha ez állna elő, még azzal sem lenne az ég világon semmi gond, hiszen végső soron magunk szórakoztatására, kedvünk feldobására követjük ezt a mesefolyamot. Én például szeretni szeretném a The Book of Boba Fettet, és minden hibája felett szemet hunyva élveztem. Szeretni szerettem volna az Ébredő Erőt, és ebbéli cselekedetemben 9-szer néztem meg moziban, többször, mint bármelyik másik SW-t. Akkor persze nem tudatosítottam magamban. Elteltek évek (valójában már gyakorlatilag pár hónappal a film bemutatása után megkopott), kikerültem a moziélmény, az újdonság, a várakozás hatása alól (amik szintén élmények, jó élmények, valljuk be), és már közel sincs a legjobb SW-filmélményeim között (ellenben a The Last Jedi-jal, ami még most is az egyik kedvencem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Srácok, az alkotók igénytelenségéről beszéltem, és abban is csak sejtésem van, illetve felkínáltam több lehetőséget is.

Szerintem ha az alkotó igénytelen, az a művére is kihat. Nem éreztem igénytelennek a sorozatot, ezért írtam azt amit, kis iróniával ami engedtessék meg. :) 

 

3 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Őszintén el tudom fogadni, hogy ti nem szeretni szeretnétek, hanem szeretitek a sorozatot. Semmi gond nincsen ezzel. Szerintem pedig számos problémát, történetszálat nem varrt el, és megtisztelő lenne, ha nem cinizmussal viseltetnétek irántam, kiforgatnátok a szavaimat, hanem ti is elfogadnátok, hogy nekem pedig nem az a véleményem, mint nektek. Különben felmerülhet, hogy egyáltalán lehet-e élni bármiféle kritikai éllel ezen a fórumon. Különösen úgy, hogy mediatív egyrészt-másrésztek tömkelegét nyitottam az előző megjegyzésemben.

Mi elfogadjuk ha neked nem tetszik, és te is ugyanígy viseltettél mindig azok iránt akiknek valami nem tetszett ami neked igen. Persze megint azzal jönni, hogy nem lehet negatív kritikát írni ezen a fórumon, nonszensz. Most te írod ezt, mert a véleményed vitatva lett, szerinted cinikusan. Azt lenne jó már végre elfogadni, hogy ha nem értünk egyet bármilyen véleménnyel az itt le lesz írva. Miért kellene csendben kullogni ilyenkor? Ez egy írott fórum ahol megvitatjuk a dolgokat. Azt is leírjuk ha valakivel nem értünk egyet. És ha már cinizmus...nekem meg az nem esett jól, hogy megint be lett dobva ez az "azt akarjuk, hogy tetszen", ami szerintem nem kicsit degradáló. Ami nem tetszik azt is le fogjuk írni (lásd. Resistance).

 

3 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Nem én támasztok nagy elvárásokat, hanem maga a film: Ody itt viccelődik, hogy még le is vágták Crosshair remegő kezét, na igen, akkor ez még tetézi is azt, hogy egy ilyen helyzetben a másik kezével kell lőnie. De nincs következménye. Az is lehetett volna, hogy mellé lő, majd valahogy segít neki Hunter vagy Wrecker, vagy mindkettő, és valamiképp közösen összefogva, csapatként legyőzik Hemlockot. Nagyjából ugyanaz, de reflektálva van arra, hogy itt részek óta setupolva volt a remegő kéz, ami még valóban tetézve is volt a kéz levágásával. De nem volt következménye. Sikerült neki a lövés. Hurrá!

Crosshair maga mondja, hogy az itt átélt traumának köszönhető a kézremegése. Az egész annak a kivetülése. Ahogy levágták azt a kezét, mintha a frusztrációjától is megszabadult volna. Ennyi az egész. Ezzel én nem érzem, hogy tovább kellett volna foglalkozni. Főleg ezen a nyakatekert módon amit leírtál. Ami alapján teljesen másképp kellett volna megírni a résznek ezen szekvenciáját. Azt írod nincs elvárásod mi történjen a sorozatban, aztán a következő bekezdés csak arról szól, hogy miért nem úgy történtek a dolgok ahogy Te vártad. Szerintem itt ellentmondás van.

 

3 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Ezek közül felhívnám a figyelmeteket arra, hogy számosról előzetesen ti is teóriáztatok, ötleteltetek, voltak elképzelések, pl. hogy mást ne mondjak, Ventress kapcsán. Aztán végül lezajlott az évad és az egész sorozat úgy, ahogy, és már nem volt vele gond azoknak, akik esetleg előzetesen vártak némi válaszmorzsát az égető kérdéseikre (aki úgy érzi, hogy így vagy úgy, de nem vonatkozik ez rá, az ne vegye magára). Az ilyen előzetes postok aztán nem öregednek olyan jól, és őszintén e kapcsán merülhet fel bennem az, hogy ha valamire valaki nem kapott választ egy sorozattól (még csak nem kielégítőt sem), ám utána az mégis tetszik neki, akkor nem az van-e, hogy csak szimplán reflektálatlanul, zsigerien a hatása alá került?

Vagy szimplán rájöttünk, hogy nem is hiányzott innen Ventress. Természetesek a teóriák közben, aztán abból vagy lesz valami vagy nem. Ventress ennek egy ékes példája, akivel kapcsolatban jómagam arra is gondoltam, hogy elviheti Omegát a végén. Viszont ahogy mentek előre a részek ez egyre valószínűtlenebbé vált. A végén már annyira, hogy szót sem érdemelt, mert nem volt jó teória részemről. Persze verhetném a tam-tamot, hogy mekkora igénytelenek az írók, hogy nem olyan lett a vége amit én kitaláltam, de ez borzasztó tévútra vezetne. Ez a "zsigerien hatása alá került" megint egy lenéző mondat. Mintha én vagy valaki aki megfogalmaz egy ilyen véleményt, nem lennénk benne kompetensek mert nem látjuk azt a hatalmas lyukat amit Te. 

 

3 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Én például szeretni szeretném a The Book of Boba Fettet, és minden hibája felett szemet hunyva élveztem. Szeretni szerettem volna az Ébredő Erőt, és ebbéli cselekedetemben 9-szer néztem meg moziban, többször, mint bármelyik másik SW-t. Akkor persze nem tudatosítottam magamban. Elteltek évek (valójában már gyakorlatilag pár hónappal a film bemutatása után megkopott), kikerültem a moziélmény, az újdonság, a várakozás hatása alól (amik szintén élmények, jó élmények, valljuk be), és már közel sincs a legjobb SW-filmélményeim között (ellenben a The Last Jedi-jal, ami még most is az egyik kedvencem).

Én soha nem erőszakoltam meg magam egyetlen mű miatt sem. Annyira nem, hogy már van nyolc SAGA mozifilmre jegyem, a Corvinba. 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Azt írod nincs elvárásod mi történjen a sorozatban, aztán a következő bekezdés csak arról szól, hogy miért nem úgy történtek a dolgok ahogy Te vártad.

 

Száz és egyféleképpen reflektálhattak volna a kézremegésre, amiből mindet el tudtam volna fogadni. Azt az egyet nem, ha nem reflektálnak rá. Egy mesterlövésznek remeg a keze, nem csak az van, hogy ptsd-je van. Azt bármi mással is ábrázolhatták volna. Én csak egyetlen példát vázoltam, amivel akár még a dialógot sem kellett volna megváltoztatni, és a többi jelenetet sem.

 

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

már van nyolc SAGA mozifilmre jegyem, a Corvinba. 

 

És melyik szerencsétlen marad ki?

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Száz és egyféleképpen reflektálhattak volna a kézremegésre, amiből mindet el tudtam volna fogadni. Azt az egyet nem, ha nem reflektálnak rá. Egy mesterlövésznek remeg a keze, nem csak az van, hogy ptsd-je van. Azt bármi mással is ábrázolhatták volna. Én csak egyetlen példát vázoltam, amivel akár még a dialógot sem kellett volna megváltoztatni, és a többi jelenetet sem.

Ide eleve úgy érkezünk, hogy nincs titok. Tudjuk mitől remeg a keze. Ez neked így nem jó. Elfogadtam. Lépjünk tovább.

 

20 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

És melyik szerencsétlen marad ki?

Enyhe maró gúnyt vélek itt felfedezni... Érdekel? Járj utána.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, láttam. Tetszett :) Majd az évadról szeretnék kicsit többet írni. Ott bövebben kifejteném. Mindenesetre nagyon minőségi lett ez a sorozat. Szerintem az SW tartalmak egyik legjobbja volt.

Egyedül azt sajnálom hogy az itteni Nektomanta projekt végülis sehogy nem kapcsolódott Palpatine későbbi felélesztéséhez. Hisz azt mondják hogy minden adat elveszett. Kiváncsi vagyok miért alakitották igy. Gondolom a Nekromanta projekt inkább a Mandoverse-ben lesz kifejtve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

55 perccel korábban, Bomarr írta:

Egyedül azt sajnálom hogy az itteni Nektomanta projekt végülis sehogy nem kapcsolódott Palpatine későbbi felélesztéséhez.

Szerintem kapcsolódik, vagyis mind ez, mind az, amiről a Mandiban beszéltek, egy és ugyanaz a projekt, aminek célja az, hogy Palpatine becsaphassa a halált. Csak más-más fázisát látjuk/ismerjük. Ez most az eleje, amikor még a cél egyszerű: 1:1-ben klónozni Palpatine-t, vagyis ne csak a teste legyen ugyanaz, de az m-száma is. Ezt megoldották Omegával, de az ezirányú kutatási adatok teljesen elvesztek, hála Nala Se-nek és Rampart admirális közbenjárásának.

Mivel ez az 1:1 klónozás nem jött össze, áttérnek (szinte biztos, hogy már az Exegolon) a strand-cast kutatásokra. Ami nagyon is reális, hiszen jelenlegi ismereteink szerint az elkövetkező évek során valamikor (Y.e. 18 és Y.e. 12 között) megszületik az Erőben nagy hatalmú, de fizikailag roncs Snoke, majd az ő születése után, egyben 6 évvel a tantissi eseményeket követően (Y.e. 12-ben) a nem Erőhasználó, de fizikailag jó állapotú Dathan is világra jön. Illetve még ki tudja, hány olyan strand-cast, amit Palpatine ezzel a kettővel ellentétben megsemmisített, mert semmilyen hasznukat nem látta.

És mivel se Snoke, se Dathan, se a "testvéreik" nem voltak megfelelőek az "apjuknak", ezek a kísérletek - a Nekromanta-projekt maga - tovább folynak a Birodalom hátralévő éveiben, sőt még utána is. Mi több, valószínűleg akkor kapcsolnak rá igazán, amikor Palpatine kénytelen beleköltözni az Omega hiányában kevesebb m-számmal bíró klónjába, és hát láttuk, hogy abból mi lett. Valamikor aztán bevonják Pershinget, aki Grogu segítségével megoldja azt, hogy egy klón magasabb m-számmal szülessen, mint a mintaegyed, ám ez a kutatás meg Gideon moff közreműködésének hála veszett oda.

Szóval a Galaxis iszonyú nagy hálával tartozik két birodalmi tisztnek: Edmon Rampart admirálisnak és Gideon moff-nak. Mindkettő tett róla, hogy a Sidious túléléséhez szükséges áttörést elhozó kutatók tudása elvesszen és kutatási eredményei is megsemmisüljenek. Komolyan, a Kiválasztott nem tatt annyit Sidious megöléséért, mint ez a két birodalmi tiszt. Ők a lázadás igazi hősei. :lol:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

megszületik Snoke (Y.e. 18 és Y.e. 12 között), az Erőben nagy hatalmú, de fizikailag roncs Snoke,

Izgalmas lenne látni, hogy honnan jött az ötlet Palpatine-nak Snoke legfőbb vezérré tételéhez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az tényleg jó lenne látni, meg azt is, hogy egyáltalán őt miért tartotta meg? 18-12 évvel a yavini csata előtt még aligha gondolt arra, hogy az Első Rend vezére lehet majd belőle, már csak azért is, mert eredetileg Raxot akarta az Ismeretlen Régiókba emigrált birodalmiak élére tenni. Szóval miért tartott meg egy ilyen roncsot? És miért csinált belőle két tökéletesen ugyanolyan másolatot? Mondjuk lehet, hogy az a kettő, amit Exegolon láttunk, már csak azután született, hogy Snoke-ból fővezér lett. Lehetőség arra, hogy cserélje, ha az eredeti tönkremegy a szavatossági ideje lejárta előtt.

Dathan érthető, őt tenyészállatnak akarta használni, de Snoke? Vagy talán nála is gondolt arra, hogy esetleg neki is születhetne gyereke? Talán nem Dathannél merült fel ez először? Csak aztán létrejött a kicsit jobb állapotú Dathan, és őt jelölte meg új fiának? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyszerű évad és sorozatzáró epizód lett! :) Nekem is voltak teóriáim, mi minden derülhet még ki, meg hogy Rexék is részt vesznek majd a Tantiss bázis lerohanásában (egyébként az epizód címe ezt konkrétan sugallta), de végül nem zavart, hogy ezek nem történtek meg. Az sem zavart, hogy senki nem halt meg a Bad Batch tagjai közül a fináléban, épp elég volt Crosshair remegő jobbkezének szimbolikus elvesztése (ami amúgy számára is ennek a sötét korszaknak a lezárása, s szerintem nem is sajnálta annyira, hiszen nem is működött jól, nem tudott vele célozni rendesen), s hogy a gyerekek mind kijutottak s várt rájuk egy jobb élet a Pabun, aztán meg remélhetőleg a saját családjukkal, népükkel. A kiszabadított klónok már nem voltak ilyen szerencsések, legtöbbjük meghalt a Hunterék kiszabadítását célzó akcióban, de ez jobb, mint amilyen életre számíthattak kisérleti alanyként, s hogy a klónok egyik legfőbb tulajdonsága az egymás iránti hűség, itt is bebizonyosodott. Szegény Nala Se Rampart haszonlesésének áldozata lett, bár ki tudja, lehet, hogy felkészült arra, hogy ezt a bázis már nem fogja élve elhagyni, vesszen a kutatási anyag bármi áron is. Rampart meg szimplán ostoba volt. Ahelyett, hogy kereket oldott volna a káoszban, s szabadon élhetett volna bárhol a galaxisban, vissza akart kapaszkodni ahhoz a Birodalomhoz, ami már egyszer cserbenhagyta. Megérdemelte a halált.

Az epilógusban jó volt látni a felnőtt Omegát, ahogy felkerekedik, hogy maga is csatlakozzon a Birodalom elleni harchoz. Hunter, mintha az apja lenne, nehéz szívvel, de elengedte útjára. Biztosan sikerült jó sok borsot törnie a Birodalom orra alá. :) Azért jó lenne valamilyen formátumban megtudni, mi lett a sorsa végül.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Igen, láttam. Tetszett :) Majd az évadról szeretnék kicsit többet írni. Ott bövebben kifejteném. Mindenesetre nagyon minőségi lett ez a sorozat. Szerintem az SW tartalmak egyik legjobbja volt.

Egyedül azt sajnálom hogy az itteni Nektomanta projekt végülis sehogy nem kapcsolódott Palpatine későbbi felélesztéséhez. Hisz azt mondják hogy minden adat elveszett. Kiváncsi vagyok miért alakitották igy. Gondolom a Nekromanta projekt inkább a Mandoverse-ben lesz kifejtve.

Írtam fentebb hogy Scarifon van egy Mark Omega projekt. If you know what I mean. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 05. 06. - 20:52, Ody Mandrell írta:

Enyhe maró gúnyt vélek itt felfedezni... Érdekel? Járj utána.

Komolyan mondom, hogy nem! Tényleg érdekelne. Éppen ezzel szerettem volna kissé enyhíteni a dolgon, és érdeklődve továbblépni a konfliktból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Komolyan mondom, hogy nem! Tényleg érdekelne. Éppen ezzel szerettem volna kissé enyhíteni a dolgon, és érdeklődve továbblépni a konfliktból.

Akkor bocsánat, félreértettem. A TLJ marad ki. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.