Jump to content

1x25 - The Prince and the Pirate

Recommended Posts

Érdekes volt látni a szezonzárót, pár ismerős is feltűnt akiket most láthattunk először (Linah Soh kancellár). Jók voltak a kis utalások, mint pl. az elromlott ajtó, ami már a Nihil ügynökeinek a műve. Ami még tetszett, hogy sokat barangoltunk a Csillagfény állomáson, jó volt látni még ha animációs megjelenésről is van szó. 

A befejezés maga a tömör remény és emelkedettség, egy mesés korszak lezárása. Pár órával később kezdetét veszi a Nihil válság és a borzalmak sora. :( 

• 2 weeks later...

Pozitív meglepetést hozott ez a rész, nem gondoltam volna ilyen fordulatot beletesznek egy ennyire gyerek műsorba.

2024. 02. 15. - 16:45, Ody Mandrell írta:

Jók voltak a kis utalások, mint pl. az elromlott ajtó, ami már a Nihil ügynökeinek a műve.

Ez melyik műben szerepel?

2024. 02. 15. - 16:45, Ody Mandrell írta:

A befejezés maga a tömör remény és emelkedettség, egy mesés korszak lezárása. Pár órával később kezdetét veszi a Nihil válság és a borzalmak sora. :( 

A megnyitó nem a katasztrófa után van? Amikor Elzar Mann-nak látomása támad a Jedik fénye végén?

27 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Ez melyik műben szerepel?

Nem emlékszem pontosan, Csillaghullás vagy az Éjféli horizont? Az is lehet, hogy ez csak easter egg ami a Nihil szabotőrökre utal.

28 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

A megnyitó nem a katasztrófa után van? Amikor Elzar Mann-nak látomása támad a Jedik fénye végén?

Igen de a Nihilek feltűnése csak ezután teljesedik ki. Erre gondoltam főleg.

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem emlékszem pontosan, Csillaghullás vagy az Éjféli horizont? Az is lehet, hogy ez csak easter egg ami a Nihil szabotőrökre utal.

Jah, akkor jó, azokat még nem olvastam, azt hittem valamit kihagytam vagy nem emlékszem, jelenleg a Fergeteghajtót hajtom :D

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Igen de a Nihilek feltűnése csak ezután teljesedik ki. Erre gondoltam főleg.

Jah értem, ez igaz. Furcsállottam is kicsit, hogy Yoda azt mondja békében és reményben egyesítette a galaxist az állomás, holott nemrég csapott oda a Nihil nem is kicsit, de most, hogy írod tény s valós, hogy a Valo-s ( :D ) eseményekig azt hihették szétzúzták a Nihil magját Kassavval eggyütt.

8 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

jelenleg a Fergeteghajtót hajtom :D

Ez még hiányzik nekem az első fázisból.

9 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

hogy a Valo-s ( :D ) eseményekig azt hihették szétzúzták a Nihil magját Kassavval eggyütt.

Az nem ezen események után játszódik? :D

Akkor jól gondolom, hogy itt még csak a nagy katasztrófa történt meg?

3 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Pozitív meglepetést hozott ez a rész, nem gondoltam volna ilyen fordulatot beletesznek egy ennyire gyerek műsorba.

Tök jó, hogy volt már ennek egy felvezetése az évadban, és a szinkronnál még figyeltek is, hogy egyezzen. Feltűnt már akkor is de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. A végén kiderült, hogy nem véletlen volt az egyezés. :D

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Tök jó, hogy volt már ennek egy felvezetése az évadban, és a szinkronnál még figyeltek is, hogy egyezzen. Feltűnt már akkor is de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. A végén kiderült, hogy nem véletlen volt az egyezés. :D

Én nem vettem észre, megmondom őszintén elég nyögve nyelősen fogyasztom a sorozatot, általában evés közben nézek meg egy fél részt, szóval nem 100%-ban van ott a figyelmem, viszont amikor eme részben kiderült a turpisság, visszanéztem azt a részt is így már egész másként csapódik le mikor a herceg meglepődik/megijed abban a részben mikor először látja a Jediket.

Edited by Darth Cupsy