Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Talán A gonosz útvesztője lett az eddigi legjobb Klónok Háborúja regény. Utána a TCW mozi regényváltozata jön, aztán a Yoda: Sötét találkozó. A Republic Commando még felkeverhatja nálam ezt a sort.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az egyik legjobb borítóval az elmúlt évben megjelent Halálosztag rendelkezik. Maga a könyv is rendben volt, de a borító azzal a kampón lógó véres rohamosztagos sisakkal, nagyon hangsúlyos volt és számomra megnyerő is (nem hiába volt az az avatarom egy jó darabig) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy gyors kérdés, mert most így hirtelen nem vagyok képben. Úgy látom, hogy csak a Luke regényen van rajta a "csak itt kapható" bélyeg, ergó a Halálcsillag és a Revan bolti forgalomba is került? (A képregényről tudom, hogy igen, a Libriben láttam nem olyan rég.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy gyors kérdés, mert most így hirtelen nem vagyok képben. Úgy látom, hogy csak a Luke regényen van rajta a "csak itt kapható" bélyeg, ergó a Halálcsillag és a Revan bolti forgalomba is került? (A képregényről tudom, hogy igen, a Libriben láttam nem olyan rég.)

Igen, elméletileg a Halálcsillag és a Revan bekerült bolti forgalomba. Remélem még nem fogytak ki belőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire éri ez így megy a Szukitsnak ,hogy sok könyvet nem tol be bolti forgalomba? Í

Így csak az veszi meg aki a weblapjukon megtalálja, pedig ha boltba is lenne, pedig szerintem boltból is fogyna, mert van aki csak bemegy a boltba körülnéz megtetszik neki és megveszi.

 

off: KisKósa ha azért kérdezted mert megakarod venni őket, nekem lesz egy eladó Halálcsillagom (amint kiolvastam).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire éri ez így megy a Szukitsnak ,hogy sok könyvet nem tol be bolti forgalomba? Í

Így csak az veszi meg aki a weblapjukon megtalálja, pedig ha boltba is lenne, pedig szerintem boltból is fogyna, mert van aki csak bemegy a boltba körülnéz megtetszik neki és megveszi.

 

off: KisKósa ha azért kérdezted mert megakarod venni őket, nekem lesz egy eladó Halálcsillagom (amint kiolvastam).

Elméletileg megéri. Így nem kell várniuk a pénzükre és egyből megkapják. Valószínűleg számoltak azzal, hogy így kevesebben veszik meg, ezért alacsonyabb a példányszám. És vannak olyan könyvek, amiket azért beküldenek a boltokba is, azok hátulján pedig reklámozzák a csak náluk kapható könyveket, így későn lemaradók is értesülnek a megjelent kötetekről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Szukits ezen lépése a Libri és Alexandra magatartásából adódik, úgyhogy valamennyire meg tudom érteni őket. A kedvezményeket hiányolom nagyon, 10 % nagyon kevés. "

 

Igen,lehetne nagyobb kedvezmeny, es ingyenes atveteli lehetoseg budapesten.

Szerkesztve: - Attila
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv, nekem egy kérdésem lenne a könyvekhez. Ti biztosan jobban tudjátok, én csak nemrég olvasom őket...

A Thrawn-trilógiát elolvastam, és most meg a Jedi Akadémia köteteket kezdtem el. De a közötte történt Coruscant-i polgárháborúról, meg arról hogy Luke áttért egy időre a sötétoldalra, és Leia vsegített neki stb stb, szóval a két trilógia közötti időszakról eddig nem találtam könyvet.

Lehet erről a köztes időről valahol olvasni? Erre lennék kiváncsi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv, nekem egy kérdésem lenne a könyvekhez. Ti biztosan jobban tudjátok, én csak nemrég olvasom őket...

A Thrawn-trilógiát elolvastam, és most meg a Jedi Akadémia köteteket kezdtem el. De a közötte történt Coruscant-i polgárháborúról, meg arról hogy Luke áttért egy időre a sötétoldalra, és Leia vsegített neki stb stb, szóval a két trilógia közötti időszakról eddig nem találtam könyvet.

Lehet erről a köztes időről valahol olvasni? Erre lennék kiváncsi :)

Mert nincs is. Az a Dark Empire trilógia, ami pedig egy képregény. Tudtommal a Semic elsőként adta ki őket, amikor elkezdett Star Wars képregényekkel foglalkozni, ilyen Vaterán, meg hasonlókon még biztosan fellelhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, ezzel a történettel a Dark Empire, Dark Empire II és az Empire's End című képregények foglalkoztak. Lásd Semic SW sorozat 1-6. szám és 21. szám.

 

 

Más. Ifjú Jedi-Lovagok 6.

https://www.antikvarium.hu/ant/kereso2.php?q=ostrom+alatt

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, ezzel a történettel a Dark Empire, Dark Empire II és az Empire's End című képregények foglalkoztak. Lásd Semic SW sorozat 1-6. szám és 21. szám.

 

 

Más. Ifjú Jedi-Lovagok 6.

https://www.antikvarium.hu/ant/kereso2.php?q=ostrom+alatt

 

Oké, köszönöm az infót! MAjd utánanézek a beszerzésnek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ugye most nem a következő rész okán kérdezősködsz itt ilyenekről?

 

A Medstar duológiával kapcsolatos a dolog.

 

Igen azt láttam, hogy valami nem stimmel az EU -val, mert volt olyan a TFN -en aki Lucas halálát akarta, meg ez egy nagy sz*r. Biztos valami észveszejtő nagy dologról lehet szó. :D

 

Pedig eddig nagyrészt minden rendben van. Ami meg nem, az elhanyagolható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek a Szukits faceboom oldalán majd ha lesz szavazás a 2012-es év legjobb SW könyveiről, akkor abban benne legyen a két kpregénykötet (A Birodalom vére, Darth Vader és fia) is?

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megkaptam az angol konyveket 65 euroert 44 /et es mikor kibontottam meg 9 volt benne ajandekba megkosyontem 10 szer a kedves uriembernek azt sem tudom hova tegyem a fenekem oromomben raadasul olyan konyvek amiknek ay erteke tobb 100 euro darabja nemetul es lehetetlen beszerezni

megkerdeztem miert adta el .es mi volt a valasz ember hisz ez csak konyv de azert megkoszontem megegyszer

9 resz az ifju jedi lovagokbol 10 resz ay X wing 5 resz a tortenetek a ....soroyatbol es 3 konyv a fejvadaszokrol huuh azt sem tudom meiket olvassam de amint itt tartok hogy belekezdek kuldok majd reszletes beszamolot rolluk

addig is mindenkinek jo olvasast

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.