Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Tényleg, Mara nem vált egyből semmivé amikor meghalt?

Azt sajnos nem tudom megmondani, de a Fate Of The Jediben jelent meg Luke előtt szellemként, de talán az pont a szellemi síkon volt, a Jelenések Tavánál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, erre a képre gondoltam. :)

Egyébként azért, mert a halálakor nem "tűnt el" a teste, még visszatérhetett Erő-szellemként, ahogy Anakin is tette (mondjuk a Kiválasztott esete nem tudom, mennyire jó példa).

Igaz de ott van Qui-Gon is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként Jacen/Caedus mit keresett ott a temetésen? A Jedik nem tudták a kilétét? Mert tudtommal nem tért vissza a világos oldalra, mivel Jaina Sith-ként végzett vele.

Elméletileg akkor még nem tudták, hogy Sith Nagyúr lett belőle és hogy ő ölte meg Marát. Egyébként olvasom, hogy a temetési gyászbeszéd alatt kezdett el eltűnni Mara teste.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol megértem Zahnt, Mara talán az egyik legnépszerűbb általa kreált karakter (Thrawn mellett). EU-ban nem lehet levédetni bizonyos elemekhez tartozó jogokat? Azt tudom, hogy Anderson direkt közreműködött Zahnnal (is) az Akadémia trilógiánál, hogy a története passzoljon a Thrawn trilógiához. Hasonló módon kéne engedélyt kérni, ha valaki ki akarja nyírni más karakterét. Legalábbis így lenne fair.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Pedig ő már az Új Jedi Rendbe tartozott. Azt hittem akkor már minden Jedi képes erre.

 

 

Őt inkább Mara halála viselte meg, nem is tudott arról sokáig, amíg meg nem történt.

 

Igen erről én is hallottam. Állítólag akart írni egy regényt Luke-kal, Bennel és Marával a Legacy of the Force után, aztán tudta csak meg, hogy Mara meghalt. Lehet, hogy ezért nem hajlandó már ebben a korban írni és inkább visszament a Lázadás idejéhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen erről én is hallottam. Állítólag akart írni egy regényt Luke-kal, Bennel és Marával a Legacy of the Force után, aztán tudta csak meg, hogy Mara meghalt. Lehet, hogy ezért nem hajlandó már ebben a korban írni és inkább visszament a Lázadás idejéhez.

Hát, nem tudom, amúgy is egy kicsit kétkedve álltam hozzá ehhez a "Ben Skywalker társul egy életben maradt Thrawn klónnal" dologhoz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ő már az Új Jedi Rendbe tartozott. Azt hittem akkor már minden Jedi képes erre.

Úgy gondolom, hogy akkor is kevesek lennének képesek erre. Ha több ezer évig nem jöttek rá a Jedik, akkor most miért válna mindennapossá? Ráadásul ehhez nagyon különlegesnek kell lenni, még Jediként is (legalább is én így gondolom).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy gondolom, hogy akkor is kevesek lennének képesek erre. Ha több ezer évig nem jöttek rá a Jedik, akkor most miért válna mindennapossá? Ráadásul ehhez nagyon különlegesnek kell lenni, még Jediként is (legalább is én így gondolom).

Én úgy gondoltam Yoda eltanult valamilyen Jedi technikákat Qui-gon szellemétől, ő pedig továbbadta Luke-nak. Luke pedig minden Jedit úgy oktatott, ahogy Yoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is, ez még a Jedik körében is nagyon különleges dolognak számít, és ez nem olyan "technika", amit csak úgy át lehet adni a tanítványoknak. Legalábbis szerintem. Én ezt inkább már egyfajta filozófiai-spirituális dolognak fognám fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, nem tudom, amúgy is egy kicsit kétkedve álltam hozzá ehhez a "Ben Skywalker társul egy életben maradt Thrawn klónnal" dologhoz...

Sajnos néha az az érzésem, hogy Zahn nem tud szabadulni Thrawntól, bár valóban nagyszerű karakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos néha az az érzésem, hogy Zahn nem tud szabadulni Thrawntól, bár valóban nagyszerű karakter.

Még nem is kell, mutassa meg hogyan lett birodalmi admirális, milyen körülmények között került a peremvidékre..stb.

Akár írhatna egy új Jorj Car'das regényt is. Megírhatná a kalandját a sötét Jedivel. Bár ott már jelentősen retconolni kéne a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maga ez az Essential Reader's Companion is egy figyelemfelkeltő darab, szívesen látnám majd a polcon.

Én is így gondolom, sok minden érdekesség lesz benne, például az első, valaha készült kép Cal Omasról. Ráadásul Chris Trevas nagyon gyönyörű rajzokat készít, szinte már olyan, mint Boris Vallejo. Remélem ebben már lesz egy normális kép Abelothról, ugyanis az előző közutálatnak örvend. :D Kíváncsi vagyok mennyire fog majd passzolni az általam kreálttal. :)

 

Szerk.: A Warfare is tetszik így a kiszivárgott képek alapján, csak nem tudom, honnan tudnám letölteni.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes megnézni ezeket a képeket a Star Wars könyvek Facebookos oldalán. :) Van egy kép Bane-ről, amikor még Dessel őrnagy volt. :)

 

 

Ááá ez baromi jó, most pont olvasom a könyvet 5x-re. Segít majd elképzelni őket, mert páncéljukat nem ilyennek képzeltem, Lucia áll a legközelebb a képzeletemhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ááá ez baromi jó, most pont olvasom a könyvet 5x-re. Segít majd elképzelni őket, mert páncéljukat nem ilyennek képzeltem, Lucia áll a legközelebb a képzeletemhez.

Imádom az ilyen alkotásokat, legszívesebben teleragasztanám vele a falat, csak sajnos a koliban már elfogyott a hely a fal rám eső részénél. :) És gondolj bele, hogy ezek olyan szépen meg lesznek rajzolva mind az összes többi Chris Trevas rajz. Legszívesebben rabszolgaként dolgoztatnám azt az embert, hogy gyártsa napról-napra ezeket a képeket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom az ilyen alkotásokat, legszívesebben teleragasztanám vele a falat, csak sajnos a koliban már elfogyott a hely a fal rám eső részénél. :) És gondolj bele, hogy ezek olyan szépen meg lesznek rajzolva mind az összes többi Chris Trevas rajz. Legszívesebben rabszolgaként dolgoztatnám azt az embert, hogy gyártsa napról-napra ezeket a képeket. :D

 

Qordisról remélem csinál, meg Ka'sim-ró, Fohargról, Sirakról, Yevraról és Llokayről, na meg Ulabore-ról :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.