Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Ebben z Essential Reader's Companion-ban lesz már valami retcon a Coroscant Nights-ról?

Elméletileg az összes könyvről lesz benne szó, lesz kronológiai sorrend, szerintem ha valamire, hát a Coruscant Nightsra biztosan kitérnek.

 

A második képen Darth Maul harcol valami női Jedivel, elvileg az a Shadow Hunterből van, az azt követőn Boba Fett és Dooku gróf beszélgetése Jango Fett halála után a Boba Fett: The Fight to Survive című könyvben, A Gonosz Útvesztője jelenetét pedig biztosan felismerted. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Qordisról remélem csinál, meg Ka'sim-ró, Fohargról, Sirakról, Yevraról és Llokayről, na meg Ulabore-ról :D

Tessék, íme egy bandafotó. :) Szerintem Kopecz mögött áll Qordis.

 

http://images.wikia.com/starwars/images/8/84/BrotherhoodOfDarkness-BoS.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tessék, íme egy bandafotó. :) Szerintem Kopecz mögött áll Qordis.

 

http://images.wikia.com/starwars/images/8/84/BrotherhoodOfDarkness-BoS.jpg

 

Köszi, durva. Kaan kicsit Aragorn-os :D Meg mondjuk a kőtrón helyett vastrón kellene alá.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, durva. Kaan kicsit Aragorn-os :D Meg mondjuk a kőtrón helyett vastrón kellene alá.

Ahogy itt is, bár szerintem ezt már biztosan láttad. :)

 

http://memberfiles.freewebs.com/24/48/71594824/photos/Jedi-Archives-Sith/zzzzz.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elméletileg az összes könyvről lesz benne szó, lesz kronológiai sorrend, szerintem ha valamire, hát a Coruscant Nightsra biztosan kitérnek.

 

A második képen Darth Maul harcol valami női Jedivel, elvileg az a Shadow Hunterből van, az azt követőn Boba Fett és Dooku gróf beszélgetése Jango Fett halála után a Boba Fett: The Fight to Survive című könyvben, A Gonosz Útvesztője jelenetét pedig biztosan felismerted. :)

Igen A gonosz útvesztőjét felismertem. Akkor már tudom ki a Jedi nő, aki Maul-lal harcol: Darsha Assant.

 

Már alig várom a Coruscant Nights-os dolgot.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap sikerült befejeznem a Tomboló erőt.... Kicsit tovább tartott, mint gondoltam - időm sem volt rá, meg az elején lassabban is ment. Nos, a Feluciai események után kezdett tetszeni az egész, onnantól izgalmas, érthetőbb volt.

 

Csak egy dolog jutott eszembe a végén. Ha ez egy játékadaptáció, akkor

bármit csinálsz, meghalsz a játékban??

 

Hát milyen játék az??

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap sikerült befejeznem a Tomboló erőt.... Kicsit tovább tartott, mint gondoltam - időm sem volt rá, meg az elején lassabban is ment. Nos, a Feluciai események után kezdett tetszeni az egész, onnantól izgalmas, érthetőbb volt.

 

Csak egy dolog jutott eszembe a végén. Ha ez egy játékadaptáció, akkor

bármit csinálsz, meghalsz a játékban??

 

Hát milyen játék az??

Az egy jó kis csattanó volt a sztoriban. De szerintem Galen Mareket el kellett (illetve el kell tüntetni). Kotanák is meg kell halnia előbb-utóbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy dolog jutott eszembe a végén. Ha ez egy játékadaptáció, akkor

bármit csinálsz, meghalsz a játékban??

 

Hát milyen játék az??

Nem

Ha a sötét oldali befejezést választod, akkor túléled, de csak mint az uralkodó bérgyilkosa

 

Az erkölcsi győzelem viszont a könyves (hivatalos) befejezéssel jár.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap sikerült befejeznem a Tomboló erőt.... Kicsit tovább tartott, mint gondoltam - időm sem volt rá, meg az elején lassabban is ment. Nos, a Feluciai események után kezdett tetszeni az egész, onnantól izgalmas, érthetőbb volt.

 

Csak egy dolog jutott eszembe a végén. Ha ez egy játékadaptáció, akkor

bármit csinálsz, meghalsz a játékban??

 

Hát milyen játék az??

 

Galen mindenképp meghal a hivatalos sztori szerint, bár a játékban a választható (és nem hivatalos) sötét oldali befejezés szerint megöli Vadert és Palpatine új bérgyilkosa lesz. Mondjuk a 2. rész fényében kijelenthető, hogy Galen halálának nem a karakter "eltüntetése" volt a célja, hanem az a bizonyos löket a Lázadás megerősödéséhez.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem

Ha a sötét oldali befejezést választod, akkor túléled, de csak mint az uralkodó bérgyilkosa

 

Az erkölcsi győzelem viszont a könyves (hivatalos) befejezéssel jár.

A sötét oldali vég nem hivatalos. Minden játékban a világos oldali verzió az igazi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár vitatott volt, hogy a TFU2 játékban a főhős ki is valójában.

 

Kota ködösít kicsit, de Galen hivatalosan is meghalt a Halálcsillagon, a TFU 2-ben a klónját irányíthatjuk. Bár annyit ez nem is számít, mivel megkapta az eredeti minden emlékét és képességét, így valamilyen szinten mégis ő az.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy 2013-ra nem sok könyv van előrejelezve. Ha idén elkezdődik Kemo új duológiája akkor jövőre jön a folytatás és ezen kívül meg ott van a Coruscant Nights 4. Gondolom a Fate of the Jedi utáni sorozat is 2013-ban indul. De ezeken kívül nincs semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Kota ködösít kicsit, de Galen hivatalosan is meghalt a Halálcsillagon, a TFU 2-ben a klónját irányíthatjuk. Bár annyit ez nem is számít, mivel megkapta az eredeti minden emlékét és képességét, így valamilyen szinten mégis ő az.

 

 

De gondolom a klónnak is meg kell halnia előbb-utóbb, ahogy Kotát is ki kell írni

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kotát miért kellene kinyírni?

Kota elég meghatározó tagja a Lázadásnak, így ha még élne az Ep4-5-6 idején, nem hiszem, hogy Leia épp a Galaxis-szélén élő Kenobihoz indult volna, mondván ő az utolsó reményük. :) Persze ez nem jelenti azt, hogy mindenképp ki kell nyírni. Lehet, hogy Bel Iblis-hez hasonlóan ő is lelép majd, bár szerintem egy hősi halál jobban passzolna hozzá.

Én még arra is kíváncsi vagyok, mi lesz Junóval, mert őt nem feltétlen muszáj kivonni a sztoriból a klasszikus trilógia idejére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kota elég meghatározó tagja a Lázadásnak, így ha még élne az Ep4-5-6 idején, nem hiszem, hogy Leia épp a Galaxis-szélén élő Kenobihoz indult volna, mondván ő az utolsó reményük. :) Persze ez nem jelenti azt, hogy mindenképp ki kell nyírni. Lehet, hogy Bel Iblis-hez hasonlóan ő is lelép majd, bár szerintem egy hősi halál jobban passzolna hozzá.

Én még arra is kíváncsi vagyok, mi lesz Junóval, mert őt nem feltétlen muszáj kivonni a sztoriból a klasszikus trilógia idejére.

Érdekes, pont a Kenobis dologra nem gondoltam, pedig annyira kézenfekvő. Bár ha azt vesszük alapul, hogy Kota mennyire korlátolt lett az Erőben a Starkillerrel vívott párbaj után és hogy sokkal inkább hagyatkoztak a stratégiai érzékére, mintsem a harcban nyújtott képességeire... Mondjuk a TFU2.-ben nem tudom, hogy mennyit és hogy hogyan harcolt. Talán lehet, hogy pont Kota halála veszi rá Organaékat, hogy Kenobitól kérjenek segítséget. A lelépést inkább Starkiller klónjától és Junónak állna jól, nem? :) Eltűnnek a polgárháborúból és letelepednének egy távoli bolygón, ahol senki nem ismeri őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, pont a Kenobis dologra nem gondoltam, pedig annyira kézenfekvő. Bár ha azt vesszük alapul, hogy Kota mennyire korlátolt lett az Erőben a Starkillerrel vívott párbaj után és hogy sokkal inkább hagyatkoztak a stratégiai érzékére, mintsem a harcban nyújtott képességeire... Mondjuk a TFU2.-ben nem tudom, hogy mennyit és hogy hogyan harcolt. Talán lehet, hogy pont Kota halála veszi rá Organaékat, hogy Kenobitól kérjenek segítséget. A lelépést inkább Starkiller klónjától és Junónak állna jól, nem? :) Eltűnnek a polgárháborúból és letelepednének egy távoli bolygón, ahol senki nem ismeri őket.

Ja, nem játszottál a TFU2-vel? Lehet, hogy már említetted, akkor bocs, elfelejtettem. :hehe:

 

Nem tudom, mennyire spoiler, de inkább elrejtem, nehogy valaki panaszkodjon, hogy lelőttem a 2. könyv izgalmát. :P

 

 

Kota nem volt látnok, de a TFU2-ben már eljutott nagyjából arra a szintre, hogy ugyanolyan teljesítményt produkált az Erő segítségével, mint a sérülése előtt. A Tarko-Se-i Arénában számtalan szörnyet győzött le egymaga, folyton elhalasztva ezzel a "kivégzését". De a játék végén, a kaminói csatában is aktívan kivette a részét a harcból az üzembe való behatolás során.

 

Egy másikkal ellentétben, a Galen - Juno párosból bőven kinézem, hogy boldogan élnek a Galaxis szélén egy elfeledett bolygón. Ha Juno nem lett volna Vader fogja, Galen nem is vesz részt a kaminói csatában. Így is folyton azt hangoztatta Kotának, hogy "Csak Junóért vagyok itt." A kérdés az, hogy Vader mennyiben hagyná csak úgy függőben a dolgot. Gondolom Luke esetéhez hasonlóan a végsőkig keresné a srácot. Galennél talán még szóba jöhetne a halála megjátszása, így viszont azt is meg kellene oldania, hogy Vader ne érezze őt az Erőben.

 

 

Érdekes függőben lévő dolgok ezek, ezért is sajnálom, hogy egyelőre nem nagyon érkeznek infók a TFU3-ról.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TFU3? Jó lenne, ha lezárnának minden szálat :) Még akkor is, ha a második rész a látványon túl nekem nem tetszett. Kíváncsi vagyok azért, hogy Williams mit hozott ki a 0 történetből a könyvadaptációban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, nem játszottál a TFU2-vel? Lehet, hogy már említetted, akkor bocs, elfelejtettem. :hehe:

 

Nem tudom, mennyire spoiler, de inkább elrejtem, nehogy valaki panaszkodjon, hogy lelőttem a 2. könyv izgalmát. :P

 

 

Kota nem volt látnok, de a TFU2-ben már eljutott nagyjából arra a szintre, hogy ugyanolyan teljesítményt produkált az Erő segítségével, mint a sérülése előtt. A Tarko-Se-i Arénában számtalan szörnyet győzött le egymaga, folyton elhalasztva ezzel a "kivégzését". De a játék végén, a kaminói csatában is aktívan kivette a részét a harcból az üzembe való behatolás során.

 

Egy másikkal ellentétben, a Galen - Juno párosból bőven kinézem, hogy boldogan élnek a Galaxis szélén egy elfeledett bolygón. Ha Juno nem lett volna Vader fogja, Galen nem is vesz részt a kaminói csatában. Így is folyton azt hangoztatta Kotának, hogy "Csak Junóért vagyok itt." A kérdés az, hogy Vader mennyiben hagyná csak úgy függőben a dolgot. Gondolom Luke esetéhez hasonlóan a végsőkig keresné a srácot. Galennél talán még szóba jöhetne a halála megjátszása, így viszont azt is meg kellene oldania, hogy Vader ne érezze őt az Erőben.

 

 

Érdekes függőben lévő dolgok ezek, ezért is sajnálom, hogy egyelőre nem nagyon érkeznek infók a TFU3-ról.

Sajnos nem volt még alkalmam játszani vele, az átvezető animációkból pedig nem volt sok, az más kérdés, hogy még így is bőven lefedték a történetet. De igazatok van a karakterek eltűnésével kapcsolatban. Csak hogy szerintem nem számíthatunk TFU3.-ra, legalábbis nem a közeljövőben. Voltak rá vonatkozó tervek, meg hát eleve cliffhangerrel zárult az egész, egyszerűen MUSZÁJ folytatni. Állítólag a harmadik részben nem a jók oldalán harcoltunk volna, gondolom, Vader sikeres...

...sötét Starkiller klónját alakítottuk volna, akinek az lenne a feladata, hogy kiszabadítsa Vadert és elintézze Galent.

Csakhogy ugye a projektet lefújták és azóta is jegelve van. Ha másban nem is, legalább egy könyvben örülnék, hogy ha lezárnák. Sean Williams pedig akár valami szenzációsat is alkothatna, mert nem lenne megkötve a keze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit mondasz, az nem rossz ötlet, de nem hiszem, hogy ezt meglépik, mert akkor véglegesen eltűnne az a lehetőség, hogy egyszer megcsinálják a harmadik részt. A TOR és kiegészítőinek lecsengése után akár lehet TFU 3 is :) Csak hosszú évek kérdése. Engem annyira nem izgat, így nem is várom tűkön ülve.

 

Végre eljutottam oda, hogy el kezdjem olvasni az Én, a Jedit, eddig nagyon jó, tetszik, bár egyelőre szoknom kell az E/1 elbeszélésmódot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is muszáj lenne minimum egy befejező részt csinálni. A 2. rész vége egyértelmű folytatásért kiált, akár játék, akár könyv formájában. Az Ep4-ig még bőven belefér egy új rész cselekménye. Bár szerintem egyértelmű, hogy az egész TFU játékként működik igazán. Az 1. részt mérföldekkel jobbnak tartom, de nekem a 2. is bejött, és valóban, nem a végtelenül egyszerű sztorija miatt. Ahogy szerintem az 1. részt sem amiatt szeretik sokan (a sokak tetszését elnyerni nem tudó könyv jó példa erre). Engem a hangulata fogott meg igazán, amit könyvben nem igazán lehet átadni. A remek helyszínek, zenék, eszközök, miegymás... szépen vegyíti a klasszikus- és az előzmény trilógiát, ami szép átvezetés is egyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ackbar annyi év után végre keresztnevet kapott a The Essential Guide to Warfare-nak köszönhetően: Gial Ackbar :)

Tényleg? :) De durva, nem is hallottam erről. :) A kultuszról pedig végképp nem, ezért nem tudok róla nyilatkozni. Honnan jutottál hozzá? Letöltötted, esetleg? :) Mármint a guide-ot? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.