Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Az csak rendeléskor érvényesül, ugye? A bolti ár ugyanannyi marad.

 

Igen, rendeléskor 20%-kal olcsóbb a Szukits-nál és az Alexandtránál is.

 

 

Ez bizony jól hangzik, minél hamarabb be kell szereznem. :) Így kedvezménnyel mennyibe fog kerülni?

 

20%-kos kedvezménnyel 2640-be kerül.

Az Árulás viszont csak náluk kapható. Így sokan a két TOR könyvet a szukits.hu-ról rendelik, mert a Végzetes Szövetségnél éppúgy 20% kedvezményt adnak, mint az Alexandránál, az Árulást más módon nem tudják beszerezni, és a két könyv együttes ára meghaladja az 5000Ft-ot, így ingyen kiszállítják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20%-kos kedvezménnyel 2640-be kerül.

Az Árulás viszont csak náluk kapható. Így sokan a két TOR könyvet a szukits.hu-ról rendelik, mert a Végzetes Szövetségnél éppúgy 20% kedvezményt adnak, mint az Alexandránál, az Árulást más módon nem tudják beszerezni, és a két könyv együttes ára meghaladja az 5000Ft-ot, így ingyen kiszállítják.

Ez így kifejezetten jól hangzik. :) És erről a kedvezményről lehet tudni, hogy meddig tart?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így kifejezetten jól hangzik. :) És erről a kedvezményről lehet tudni, hogy meddig tart?

Teljesen bizonytalan. Eredetileg úgy volt, hogy csak 1 hónapig. Lehet, hogy 2 hónapig, de lehet, hogy tovább is. Úgy tudom azon gondolkodnak, hogy a régebbi könyvekre is bevezetnek egy állandó kedvezményt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen bizonytalan. Eredetileg úgy volt, hogy csak 1 hónapig. Lehet, hogy 2 hónapig, de lehet, hogy tovább is. Úgy tudom azon gondolkodnak, hogy a régebbi könyvekre is bevezetnek egy állandó kedvezményt.

Ez nagyon jó hír, 20 % kedvezménnyel ez a Szukits-féle rendszer jóval elfogadhatóbb. Szerintem nekik is megéri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon jó hír, 20 % kedvezménnyel ez a Szukits-féle rendszer jóval elfogadhatóbb. Szerintem nekik is megéri.

Még nem lehet tudni, hogy mennyi lesz az állandó kedvezmény a régebben megjelent könyvekre. Valószínűleg 10-15%. És még nem biztos, hogy a csak náluk kapható könyvekre is érvényes lesz, lehet, hogy csak azokra, mik kikerültek a kereskedelmi forgalomba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen, Ody. Már épp írni akartam ebbe az SW Könyvek topikba, de az már be volt zárva, ez pedig még nem létezett és már be voltam pánikolva. :D

 

Most, hogy végre újjászületett ez a topik, akár a főnix, ideje lenne feltennem az első kérdésemet. MissKarrde, ma fordítottam le a Wookieepedián a rancorokról készült cikket. A Dathomir példányai tényleg annyira intelligensek, hogy...

 

...az egyik idősebb példány képes volt megtanulni írni és olvasni, továbbá képes átérezni más teremtmények bánatát, hogy ha meghal egy családtagjuk?

 

Ha nem tévedek akkor pont abban a könyvben van erről szó, amit olvastál és annyira szeretsz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szánom-bánom, de nem emlékszem rá :oops: Majd próbálom fellapozni a könyvet, hátha gyorsan megtalálom benne.

Nem baj, előfordul. :) Csak a cikk alapján nekem úgy jött le, hogy a rancorok elég fontos szerepet töltöttek be a regényben, gondolom elég részletesen ismertetik a Dathomiri Boszorkányok kultúráját is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy biztos, elég kezes hátas jószágként szolgáltak a csajoknak :D Leginkább állatokkal közlekedtek, az egész bolygón nem volt olyan jármű, amivel el lehetett volna hagyni a bolygót, nehogy akár egyetlen éjnővér is kijusson.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy biztos, elég kezes hátas jószágként szolgáltak a csajoknak :D Leginkább állatokkal közlekedtek, az egész bolygón nem volt olyan jármű, amivel el lehetett volna hagyni a bolygót, nehogy akár egyetlen éjnővér is kijusson.

Egyébként így utólag jópofa, hogy Asajj Ventress származását a Rattatakról a Dathomirra módosították, mert a Republic képregénysorozat egyik részében meglovagol egy rancort ez meg a Dathomiri Boszorkányok sajátja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.