Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A Különbéke újraolvasása érdekes élmény volt - szinte semmire nem emlékeztem belőle, pedig már olvastam valamikor. Valahol nem is csodálom, mert mindamellett, hogy kellemes időtöltés volt, nem egy maradandó élmény. Mindenestre üdítő érzés volt ismét Luke-ékkal kalandozni a SW univerzumban.

 

Ugyanakkor A Darth Vader kesztyűjét most olvastam először, s egy óra alatt sikerült is legyűrni. Hogy ez milyen dedós, meg mekkora ökörség...

Ezt valami gyerek írta?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem mind a kettő borzalmas könyv, bár az utóbbi tényleg rá tesz még egy lapáttal. Szerintem a többi Junior könyvet ne is olvasd ki. Egytől-egyig szemétre való.

 

 

Pedig most megfogadtam, hogy elovasom. Vélhetően egyébként eddig pont emiatt nem került sor rájuk...

 

A sok rajz miatt egy könyv egy óra. Annyit feláldozok az életemből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abszolút érdemes. Nem tudom és nem is szeretném rangsorolni a Végzetes szövetséget a Bane-trilógiához képest, mivel mindkettő tetszett, de színvonalban bőven hozza a szintjét, sőt, sokak szerint túl is tesz rajta. A sztori valamivel összetettebb, ami főként annak köszönhető, hogy nem egy-két karakter áll a középpontban, jóval több. Mégis mindenkire jut kellő idő, mindenki jellemét sikerül aránylag szépen kibontani úgy, hogy az ne csapjon át unalmasba. Én mindenképp szórakoztató könyvnek találom, így bátran ajánlom. ;)

 

 

Köszi. Meg persze Revannak is. Ha lesz lóvém akkor megveszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy jó érv amellett, hogy tanuljon az ember :hehe:

Ugyanakkor A Darth Vader kesztyűjét most olvastam először, s egy óra alatt sikerült is legyűrni. Hogy ez milyen dedós, meg mekkora ökörség...

Ezt valami gyerek írta?

Nem, ezt gyerekeknek írták. Egy részhez nekem is volt szerencsém egyszer, de nem vagyok annyira mazochista, hogy többet hajlandó legyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nem, ezt gyerekeknek írták. Egy részhez nekem is volt szerencsém egyszer, de nem vagyok annyira mazochista, hogy többet hajlandó legyek.

 

Márpedig én megerőszakolom magam, és kiolvasom mind a hatot... :)

 

A második kötet már kevesebb, mint egy óra alatt megvolt. Atyaég, milyen ökörségek vannak bennük... Palpatine háromszemű fia?? Yavin 4-en titkos földalatti Jedi város?? Kíváncsi vagyok, még mivel tudnak meglepni. A nyelvezete tényleg ifjúsági regény, ezt anno a 80-as években a Delfin-könyvek közt kellet volna kiadni. Bár, azok minőségi könyvek voltak.

 

Ezeknél talán csak a Lando-regények rosszabbak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Márpedig én megerőszakolom magam, és kiolvasom mind a hatot... :)

 

A második kötet már kevesebb, mint egy óra alatt megvolt. Atyaég, milyen ökörségek vannak bennük... Palpatine háromszemű fia?? Yavin 4-en titkos földalatti Jedi város?? Kíváncsi vagyok, még mivel tudnak meglepni. A nyelvezete tényleg ifjúsági regény, ezt anno a 80-as években a Delfin-könyvek közt kellet volna kiadni. Bár, azok minőségi könyvek voltak.

 

Ezeknél talán csak a Lando-regények rosszabbak.

Nem hiába az EU szemete. :D

 

Ifjúsági sorozatokból nekem a Jedi-növendék tetszett a legjobban, 3-szor is elolvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Darth Vader kesztyűjéhez nekem is volt balszerencsém, tényleg irtó gagyi, 6-8 éveseknek való mesekönyv. Nem tudom, hivatalosan mi az álláspont ezeket a regényeket illetően a canon kapcsán, én biztos nem tekintem az SW részének Palpatine 3 szemű fiát... :pfff::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Darth Vader kesztyűjéhez nekem is volt balszerencsém, tényleg irtó gagyi, 6-8 éveseknek való mesekönyv. Nem tudom, hivatalosan mi az álláspont ezeket a regényeket illetően a canon kapcsán, én biztos nem tekintem az SW részének Palpatine 3 szemű fiát... :pfff::lol:

Elvileg nem a vér szerinti fia, csak fogadott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hat nekem szerencsem volt mindegyiket elolvasni:) hat igen ultra gagyi :) es valamiert ugy vagyok vele hogy a magyar han solot mar elsem olvaso csak a teljeseg veget van a polcomon

nameg:) a mos eisley mesekmeg jaba palotajabol es a fejvadaszok belekezdtem es baromira unalmasnak talaltam:)erdemes ezeket legalabb egyszer elolvasni?vagy csak a teljesseg veget:)

es ha jolemlekszem az igazi Triokulusz az tenyleg palpatin fia akit elrejtett mindenki elol :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

es ha jolemlekszem az igazi Triokulusz az tenyleg palpatin fia akit elrejtett mindenki elol :)

Sajnos rosszul emlékszel. Trioculus nem volt a fia, csak ő kiáltotta ki magát annak. Triclopsról is azt hitte, de ő elvileg fogadott. Sőt, talán még az is valószínű, hogy Darth Plagueis egyik kísérletének eredménye. (Érződik az agyonretconnoltság. Hmmm, micsoda szép szó.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nameg:) a mos eisley mesekmeg jaba palotajabol es a fejvadaszok belekezdtem es baromira unalmasnak talaltam:)erdemes ezeket legalabb egyszer elolvasni?vagy csak a teljesseg veget:)

 

A teljesség végett mindenképp. Amúgy szerintem is unlamasak, bár kétségkívül akad köztük néhány egészen kiváló novella.Talán a fejvadászos a legjobb....

 

Érdekes sorsa van bennük Boba Fettnek....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos rosszul emlékszel. Trioculus nem volt a fia, csak ő kiáltotta ki magát annak. Triclopsról is azt hitte, de ő elvileg fogadott. Sőt, talán még az is valószínű, hogy Darth Plagueis egyik kísérletének eredménye. (Érződik az agyonretconnoltság. Hmmm, micsoda szép szó.)

 

Sőt Triocolus nem is magát kiáltotta ki, hanem a bolond Triclops helyett a nagymoffok tanácsa káltotta ki őt. Mert neki is három szeme volt...

 

Uramisten..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt Triocolus nem is magát kiáltotta ki, hanem a bolond Triclops helyett a nagymoffok tanácsa káltotta ki őt. Mert neki is három szeme volt...

 

Uramisten..

Hát, igen, az EU-nak van egy-két ilyen mélypontja. Utólag állítólag azt is retconnolták, hogy Disra moff részt vett a moffok tanácsán, ahol Trioculust megszavazták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyiket érdemes előbb olvasni, az Árulást vagy a Végzetes Szövetséget?

Válaszolnék szívesen, csak sajnos nem tudok, mert még egyiket sem olvastam. :D Én a Végzetes Szövetséggel kezdem, több okból is, hamarabb jelent meg, elég vaskos kötet, szóval van benne esemény bőven, sokan dicsérték itt a fórumon és mindenkinek helyreállt a hite Sean Willliamsben, ami a TFU után elég nagy szó. Az Árulásnak pedig "csak" király a borítója. És mellesleg Malgusról szól. Malgus pedig cool. :D Viccet félretéve, időrendben az Árulás korábban játszódik. És visszaköszönnek benne a cinematic trailerek eseményei, talán így könnyebb lehet ráhangolódni erre a sztorira, mint vadiúj karakterek kapcsán. Hogy tudok ennyi hülyeséget összehordani úgy, hogy még egyiket sem olvastam? >.< Na mindegy, szerintem haladj sorban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mai háromnegyed órás önkínzás a Zorba, a Hutt visszavág volt... már tudok rajt nevetni is.

 

"- Mit vegyünk Han lakásavatójára?

- Vegyünk mikrohullámú sütőt!

- Ááá, az már kettő van neki!

- Akkor vegyünk droidot!"

És vettek. Nőnemű droidot!!!! :))))

 

MÁS.

 

A mai Kultikus hajók 8. része Jabba vitorlásával jelent meg, s gyakorlatilag végig Jabbával foglakozik. Nagyon sok info van az EU-ból, szinte az egész újság, ugyanakkor - ha már így belemerültek - Sarlac pusztulásáról is írhattak volna. Mert az újság szerint nem halt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.