Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

- Mit vegyünk Han lakásavatójára?

- Vegyünk mikrohullámú sütőt!

- Ááá, az már kettő van neki!

- Akkor vegyünk droidot!"

És vettek. Nőnemű droidot!!!! :))))

Ejha, mikrohullámú sütő, micsoda high-tech cucc. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai Kultikus hajók 8. része Jabba vitorlásával jelent meg, s gyakorlatilag végig Jabbával foglakozik. Nagyon sok info van az EU-ból, szinte az egész újság, ugyanakkor - ha már így belemerültek - Sarlac pusztulásáról is írhattak volna. Mert az újság szerint nem halt meg.

Én még nem tudtam beszerezni a legújabbat, de az eddigiek alapján nem kell attól félnem, hogy elkapkodják előlem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez várható volt, de én így is be fogom szerezni. Maximum a következő megjelenő könyvvel (ami remélem a Death Star lesz)

Hát én azért maradtam volna a 3300-nál egy kicsit. A következő könyv Stover Luke regénye lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én azért maradtam volna a 3300-nál egy kicsit. A következő könyv Stover Luke regénye lesz.

Most nézem, drágult 100 forinttal. Lassan, de biztosan... Stover könyvét nem várom annyira, de szerintem az se lesz rossz. Az EP3 könyvváltozatát remekül megoldotta (néha még jobban is, mint a film).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem, drágult 100 forinttal. Lassan, de biztosan... Stover könyvét nem várom annyira, de szerintem az se lesz rossz. Az EP3 könyvváltozatát remekül megoldotta (néha még jobban is, mint a film).

Remélem a 3500-at azért egy darabig nem lépik túl.

Stovernek állítólag nem éppen ez a legjobb regénye, a Shatterpoint és a Traitor jobb könyvek hírében állnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Shatterpoint-ról én is jókat hallottam, kár, hogy nem kerül sor belátható időn belül a megjelenésére. Remélem, hogy a jelenlegi ár marad, már így is egyre nehezebb megvenni számomra ezeket a könyveket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Shatterpoint-ról én is jókat hallottam, kár, hogy nem kerül sor belátható időn belül a megjelenésére. Remélem, hogy a jelenlegi ár marad, már így is egyre nehezebb megvenni számomra ezeket a könyveket.

Talán majd lesz egyszer Shatterpoint.

Ahogy most változnak a könyvpiaci árak lehetséges, hogy megy majd feljebb is. Szerintem elkerülhetetlen lesz, hogy előbb utóbb belassítsanak a megjelenésben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejha, akkor most már ideje lenne beszereznem a Végzetes Szövetséget, egyrészt mert le vagyok maradva, másrészt meg had javítsam a Szukits statisztikáit, nehogy még itt válságba kerüljenek a Revan és a Darth Plagueis megjelenése előtt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jobban jártam volna, ha a Yoda és Luke regényt veszem meg együtt, mert kevesebb idő telik el a megjelenés között, az Árulást pedig a szülinapi akció keretében. Csak anyagilag most eléggé padlón vagyok, így kénytelen vagyok megvárni vele a júliust.

 

A Végzetes szövetséghez képest eddig milyen a regény?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jobban jártam volna, ha a Yoda és Luke regényt veszem meg együtt, mert kevesebb idő telik el a megjelenés között, az Árulást pedig a szülinapi akció keretében. Csak anyagilag most eléggé padlón vagyok, így kénytelen vagyok megvárni vele a júliust.

 

A Végzetes szövetséghez képest eddig milyen a regény?

Komorabb és sötétebb hangulatú. Sok benne a fájdalom és a dráma. Kemp hozza magával a sötét stílusát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Leia, Han és a droidok lesiettek a Falcon rámpáján. Hihetelen látványok és zajok bombázták a szemüket és a fülüket: a sárga kupola mennyezetén tűzijáték sziporkázott, a THX 1,1138 típusú szuperhangszórókból dallamos, de irtózatosan hagos zene áradt."

 

"... Han pedig rá fog érni arra, hogy előkészítse a THX szuper hangosító berendezést, ami az esküvői szertartást követő menyasszonytánchoz fogja a zenét szolgáltatani."

 

"... macaab gombaerdők borítják, mindenfelé hatalmas, pókszerű lények, az arachnorok, azaza pókicák lakják." :)

 

 

Nnna. Csak legyűrtem a 6 könyvet. A végére egészen megszoktam a stílust, jókat mosolyogtam néhány dedós ötleten. Nem volt kibírhatatlan, de nem is igazán ajánlom senkinek, csak ha nincs jobb dolga - no meg ha kíváncsi Palpatine fiának történetére.

 

Most már semmi nem tántoríthat el az Árulsától - ami a trailer miatt az egyik legjobban várt SW könyv lett nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Leia, Han és a droidok lesiettek a Falcon rámpáján. Hihetelen látványok és zajok bombázták a szemüket és a fülüket: a sárga kupola mennyezetén tűzijáték sziporkázott, a THX 1,1138 típusú szuperhangszórókból dallamos, de irtózatosan hagos zene áradt."

 

"... Han pedig rá fog érni arra, hogy előkészítse a THX szuper hangosító berendezést, ami az esküvői szertartást követő menyasszonytánchoz fogja a zenét szolgáltatani."

 

"... macaab gombaerdők borítják, mindenfelé hatalmas, pókszerű lények, az arachnorok, azaza pókicák lakják." :)

 

 

Nnna. Csak legyűrtem a 6 könyvet. A végére egészen megszoktam a stílust, jókat mosolyogtam néhány dedós ötleten. Nem volt kibírhatatlan, de nem is igazán ajánlom senkinek, csak ha nincs jobb dolga - no meg ha kíváncsi Palpatine fiának történetére.

 

Most már semmi nem tántoríthat el az Árulsától - ami a trailer miatt az egyik legjobban várt SW könyv lett nálam.

Gratulálok a kitartáshoz. Ma már nem tudnám végigolvasni ezeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok a kitartáshoz. Ma már nem tudnám végigolvasni ezeket.

 

 

Köszi. Fejembe vettem, megcsináltam. Csak a tejes rálátás miatt... :)

 

Egyébként találtam a neten egy korrekt értékelést a két SWTOR könyvről:

 

 

 

http://monty.blog.hu/2012/05/18/konyv_star_wars_the_old_republic_vegzetes_szovetseg_amp_arulas_williams_amp_kemp

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem az Árulással. Valami hihetetlen élmény volt. Minden idők egyik legjobb SW könyve. A karakterek rendkívül kidolgozottak és árnyaltak. Malgusbam Arynban is felfedezhetőek nagyon egyedi vonások. A regény rendelkezik minden olyan vonással, ami egy nagyszerű könyvhöz kell. Olvasmányos, izgalmas, fordulatos, drámai és nagyszerű párbajoknak, csatáknak lehetünk tanúi.

 

Szerintem Zeerid Korr és Aryn Leener nem mások, mint Jaden Korr ősei.

 

Jelenleg az Árulás a kedvencem, minden mást sikerült felülmúlnia.

5/5

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mit olvastam most a szukits.hu-n:

 

"Ez egy romantikus star wars regény, ami megírja Yoda mester és Dooku gróf cinkos kacsintásokkal teli viszonyát Egy olyan háborúban ahol a másság egyenlő a halállal, főleg ha a társ a másik oldal képviselője. Vajon a szerelem tényleg minden akadályt legyőz? :P"

 

Valaki nagyon unja, hogy nem a Jedi visszatér utáni korszak megy csak és kizárólag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Árulás valóban remek volt - Malgus valóban remekül megalkotott karakter lett,

kicsit olyan, mint amilyen Vader lett volna, ha Padmé életben marad. Lehet a végén ő is meghozta volna a döntést a gyengesége leszámolása okán.

 

Az érdekekes lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejha, nem semmi tombolást végez ez a TOR, mindenki csak elismerően nyilatkozik róla, pedig nem vártam tőle ennyit, csak egy korrekt regénysorozatot. Ideje lenne már elkezdenem a Végzetes Szövetséget.

Eddig még az Ősi Időkben játszódó regények közül egyben sem csalódtam. A Revan már biztos nem lesz ilyen jó, de mivel leszállítottam az elvárásaimat, így nem csalódok benne.

A Knight Errantot ezek után tűkön ülve várom. Állítólag az is nagyon színvonalas regény lett.

És jöhet Kemptől minden, ami SW. A Jaden regényeire is nagyon kíváncsi vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.