Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Matthew Stover: Luke Skywalker és a Mindor árnyai.

Nagyszerű könyv lett. Elejétől a végéig nagyon izgalmas. Nem is értem, hogy az amerikaiaknak mi volt a bajuk vele, szerintem az egyik legjobb SW regény, amit olvastam. Bárcsak minden Endor utáni könyv ilyen jó lenne. Stover remek író, hisz egy rém egyszerűnek tűnő koncepcióból egy eredeti és zseniális sztorit tudott kihozni.

5/5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ha ez igaz miért van fenn a kiadó honlapján a 19. szám?

 

 

 

Én is láttam, nagyon remélem, hogy az info téves volt. Minden esély megvan rá, hisz csak egy újságos mondta... Szurkolok, mert szeretném megvenni mind a 40 darabot.

 

Mindazonáltal hazánkban egyik percről a másikra képes megszűnni valami, előzetes bejelentés nélkül. Lásd pl. Cinema újság évekkel ezelőtt... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom Zillo, új szavazást nyitottál képregény témában. Eddig a Dawn of the Jedi vezet. Érdekes.

Az előző, regényes szavazás eredményeit már másfél hónapja elküldtem a Szukitsnak. Nem reagáltak. Ugye az Annihilation nyert, egy bátorító levélnek szántam, hogy kössenek külön szerződést a negyedik TOR könyvre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előző, regényes szavazás eredményeit már másfél hónapja elküldtem a Szukitsnak. Nem reagáltak. Ugye az Annihilation nyert, egy bátorító levélnek szántam, hogy kössenek külön szerződést a negyedik TOR könyvre.

Lehet, hogy csak később veszik figyelembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy csak később veszik figyelembe.

Hát azért válaszolhattak volna. Szerinted mennyi az esélye, hogy külön leszerződnek?

Jah, és nem csoda, hogy a Trónok Harca és társai mindig ott vannak a TOP5ben, hisz szállítással együtt olcsóbb, mint a Libriben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért válaszolhattak volna. Szerinted mennyi az esélye, hogy külön leszerződnek?

Jah, és nem csoda, hogy a Trónok Harca és társai mindig ott vannak a TOP5ben, hisz szállítással együtt olcsóbb, mint a Libriben :)

Talán csak az Annilihationra külön leszerződnek, feltéve, ha a Lucasfilm engedi.

Trónok Harca könyveknél viszont ha az Alexandrán rendeled meg és személyes átvételt választasz, akkor még kiszállítási díjat sem kell fizetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is elég jó a Mindorban, hogy Stover többször utal a Shatterpoint-ra és a Jedi Twilight-ra. Később legalább tudunk maj érvelni, hogy ezeket is érdemes kiadni.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Darth Vader és fia komoly? Meglepő, hogy a Szukits bevállalt egy ilyen baromságot. Sokaknak már a könyvek finanszírozása is necces... kíváncsi vagyok, hányan adnak ki 2000 forintot ezért. Én biztos nem leszek köztük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon gondolkoztam, hogy ha most ez a SW paródia kikerül a bolti forgalomba, akkor a következő, a Halálcsillag nem... Ha így történne, akkor szerintem a saját ígéretüket játszanák ki. Elég nagy pofátlanság lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jol emlekszem az a kis mesekonyv propaganda celt szolgal biztos hogy van ojan gyujto aki ezzel altatja a kisgyermeket estenkent

hujeseget nem akarok mondani de valami baromi akci keretein belul jutatjak el a szerkesztoknek a forditoknak ezzel a konyvel is probaljak megcelozni az uj generaciot mint a legoval es a hasbro kenner figurakkal

 

es az akinek a penz nem szamiot vagy azok akik mindenfele ujsagokal poszterekkel es hasonlo dolgokkal teszik gazdagabba a kincstarukat azoknak nem szamit

szemejj szerint en nem veszem meg

 

viszont tegnap egy regi almom valt valora vegre megszereztemegy TIE vadaszt es a MILLENIUM FALKON-t hasbro collektor edition bug villog csipog morog mar csak egy keresztszarnyu hianyzik el sem tudom hinni ket napja mint egy kisgyerek ugrabugralok korulotte :)

viszont a 80 evekben 1800 D markaert jo sokan megvettek azert az baromi sok volt akkor

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem baromsag ez a konyv. Maximum unokaocsemnek (aki a jovobeben talan SW konyvvasarlo lesz) megveszem Karacsonyra, es vele egyutt kiolvasom :P Szoval velemeny Karacsony utan egy hettel varhato :)

Furcsa, hogy nem az Egmont adta ki :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz egy új Timothy Zahn e-novella, mely a Scoundrels előzménye lesz Lando-val a főszerepben.

 

Két új klasszikus trilógia korszakában játszódó regényt jelentettek be.

Leia hercegnő regény Martha Wells tollából.

Luke Skywalker regény Kevin Hearn tollából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bejelentették a Fate of the Jedi után játszódó trilógiát, a sorozat fő címe: Sword of the Jedi, mindhárom részt Christie Golden jegyzi. Állítólag Jaina Solo lesz a középpontban.

Nem csak állítólag, szinte biztos. Hiszen a Jaina Solót tartják a Sword of the Jedinek. :) De ez egy jó hír, végre az új generáció is megkapja a saját történetét. Ráadásul úgy látom, hogy újabb írók csatlakoznak a Del Rey írói csapatához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már a Celebration kinalata? Lesz meg?

Meg mindig nincs TOR 5 :angry:

Kivancsi vagyok, milyen lesz a Luke es a Leia regeny.

Tehat egy even belul 3 uj iro regenyet olvashatjuk (Tim Lebbon plusz ez a ketto :))

Szerintem Zahn lassan abba hagyhatna az irast. A Kirajzas nagyon unalmas :( Nem hiszem, h a tulelok, es a thrawn keze jobb volna :( Persze azert be fogom szerezni ezeket is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.