Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Nagyon érdekes, ahogyan bemutatja a Huttokat, gondolkodásmódjukat, lelki világukat. Hogy mi a véleményük a "kétlábúakról".

Pont ezert tetszett nekem az Ann C. Crispin fele Han Solo trilogia is, mivel ott is eleg sok minden forog a huttok gondolkodasmodja es a galaxishoz valo hozzaallasuk korul. Ami meglepo, hogy ugyanezert tetszett apamnak is a Hutt jatszma, pedig ot sosem ragadta magaval annyira a SW, hogy olvasson is hozza. Ezt megis elolvasta es hatarozottan tetszett neki :D Traviss pedig szinten remekul fogta meg ugyanezt a temat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, elolvastam.

Egy csomó jelenetet kihagy, amik benne voltak a filmben, mint például a tárgyalás Loathsom tábornokkal, vagy amikor Padmé meglátogatja Zirót a palotájában. Helyette kaptam pár plusz jelenetet. Összességében jó könyv. Még sosem gondoltam Dookura úgy, hogy csali gyanánt vív meg Skywalkerrel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ahogy egyre inkább belemerülök a Klónháborús történetekbe, egyre inkább azon kapom magam, hogy Dooku grófnak, és a CIS-nek van igaza. Most például többször említette azt az incidenst a Galidraan-on. Bár igazából nem tudom, hogy mi történt ott, pedig jó lenne. Ventresst is meg lehet érteni. Elvégre otthagyták meghalni a mesterét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ahogy egyre inkább belemerülök a Klónháborús történetekbe, egyre inkább azon kapom magam, hogy Dooku grófnak, és a CIS-nek van igaza. Most például többször említette azt az incidenst a Galidraan-on. Bár igazából nem tudom, hogy mi történt ott, pedig jó lenne. Ventresst is meg lehet érteni. Elvégre otthagyták meghalni a mesterét.

A Galidraan-nal a 4 részes Jango Fett képregény foglalkozik bővebben azt hiszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Infók szivárogtak ki Paul Kemp Star Wars regényéről. Mint tudtuk eddig a cím Crosscurrent lesz.

 

Spoiler:

Egy ősi Sith hajó egy halálos rakománnyal tűnik fel az idő homályából, mely tönkreteheti Lue Skywalker békére vonatkozó terveit. Jaden Korr Jedi-lovag (a Jedi Knight: Jedi Academy című játékból) egy hajóval és pár emberrel kivizsgálni indul a dolgot. Amikor a legénységével a hajó fedélzetére lép egy csomó 5000 évvel ezelőtti Sith-et és egy Jedit találnak. Na és persze egy ősi ereklyét, melynek segítségével a Sötét Oldal használói szinte legyőzhetetlenné válnak.

Amerikai megjelenés: 2010 január.

 

Borító:

250px_Crosscurrent.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Szerintem ez a küldetés Jaden Korrnak egy piskóta lesz... Ő pontosan a "legyőzhetetlen sith harcosokra" specializálódott. Gondoljunk csak arra, hogyan agyalta el a Tavion testébe bújt Marka Ragnost. :lol: Mindenesetre érdekesnek találom ezt a könyvecskét. Viszont érdekelne, hogy az a rengeteg sith hogy volt képes több mint 5000 évig ott dekkolni azon a hajón? Számomra rejtély, de gondolom minden olvasó számára is, és majd a könyv végkifejletében kiderül.

Apropó, az ott egy kaleesh a borítón?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szerintem ez a küldetés Jaden Korrnak egy piskóta lesz... Ő pontosan a "legyőzhetetlen sith harcosokra" specializálódott. Gondoljunk csak arra, hogyan agyalta el a Tavion testébe bújt Marka Ragnost. :lol:

 

 

 

Én úgy emlékszem, hogy Katarn-t intézte el, nem Marka Ragnost, majd elhagyta Koribbant. :D Rosszul emlékszem? :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szerintem ez a küldetés Jaden Korrnak egy piskóta lesz... Ő pontosan a "legyőzhetetlen sith harcosokra" specializálódott. Gondoljunk csak arra, hogyan agyalta el a Tavion testébe bújt Marka Ragnost. :D Mindenesetre érdekesnek találom ezt a könyvecskét. Viszont érdekelne, hogy az a rengeteg sith hogy volt képes több mint 5000 évig ott dekkolni azon a hajón? Számomra rejtély, de gondolom minden olvasó számára is, és majd a könyv végkifejletében kiderül.

Apropó, az ott egy kaleesh a borítón?

 

 

 

A Sith-ek képesek akár évezredekig hibernálni magukat küönféle kamrákban. De olvastam valamiféle időzavarról (vagy időutazásról) is melynek segítségével a hajó megjelenik a yavini csata utáni időszakban.

Igen, az otta a borítón egy kalessdh Sith. :lol:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Én úgy emlékszem, hogy Katarn-t intézte el, nem Marka Ragnost, majd elhagyta Koribbant. :lol: Rosszul emlékszem? :D

 

 

 

Az a Dark Side vége volt a játéknak. Úgy tudom, minden iyen játéknak a Light Side vég a hivatalos.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ilyen sztorit lehetne írni a valós múltban is Jedikkel meg Sithekkel. Az jobban tetszene, de így igen erős kételyeim vannak a könyvvel kapcsolatban.

Kemp miatt nekem nincsenek kétségeim a könyv miatt. Állítólag nagyon jól ír.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Az a Dark Side vége volt a játéknak. Úgy tudom, minden iyen játéknak a Light Side vég a hivatalos.

 

 

 

Igen, sajnos. A Kotornál is ez volt :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a Star Wars univerzumot egyre jobban lejáratják az ilyen debil ötletekkel.

Egyet értek!

Spoiler:

Nem azért, hogy magunkat reklámozzam és a szerepjátékot, de az ötletet bátyó nem tőlünk lopták?! Lassan kezdem azt hinni, hogy a sitehknek csak ereklyéik voltak, minimum ezer évig élnek és halhatatlanok. Szerintem bizonyos emberek a lucas artsnál olvasnak fanfictionokat és szerepjátékokat, mert nem hiszem el, hogy mindenki egy kaptafára írja a regényeket. Sith ereklyék itt, titkos tanítványok ott, megáll az ész és ácsorog. Csak mi jobban megoldjuk illetve nem ilyen eröltetetten. Ha korona lesz az egyik sith ereklye, akkor beperelem őket plagizáláséert. Olvassatok CSB-t! Mi meg irjunk hozzá.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Nem azért, hogy magunkat reklámozzam és a szerepjátékot, de az ötletet bátyó nem tőlünk lopták?! Lassan kezdem azt hinni, hogy a sitehknek csak ereklyéik voltak, minimum ezer évig élnek és halhatatlanok. Szerintem bizonyos emberek a lucas artsnál olvasnak fanfictionokat és szerepjátékokat, mert nem hiszem el, hogy mindenki egy kaptafára írja a regényeket. Sith ereklyék itt, titkos tanítványok ott, megáll az ész és ácsorog. Csak mi jobban megoldjuk illetve nem ilyen eröltetetten. Ha korona lesz az egyik sith ereklye, akkor beperelem őket plagizáláséert. Olvassatok CSB-t! Mi meg irjunk hozzá.

No-no. Ilyen baromságokat mi még nem írtunk és nem is fogunk. Főleg ami az időutazásos dolgot illeti. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az, hogy ezeket lopták, de az én nick nevemet is. tavaly szeptemberig senkinek sem volt nagy fórumon (vagy legalábbis én nem találkoztam vele) Darth Phobos a neve, erre meg beteszik valami csúnya sith nőnek a Force Unleashedbe. :P Ezért sosem bocsátok meg nekik. Csak ha küldenek egy PC-re írt Force Unleashed viszonzásképpen :D

 

A napokban felajánlották nekem, hogy olcsón meg tudom venni a Külső Űrt. Érdemes megvenni? Eddig nagyon befürödtem a könyvekkel (Zahn-okkal legalábbis), de Luceno 2 könyve és Traviss TCW-s könyve tetszett.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a topikban lentebb már többen írtak róla, szerintem érdemes visszaolvasni :D

 

Off

Ha már ötletlopás, először 1993-ban kezdtem rövid hajhoz hosszabb tincset hagyni (ált. suli végén, akkor már nem szóltak az extrább frizurákért), szóval nekem előbb jutott eszembe :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A napokban felajánlották nekem, hogy olcsón meg tudom venni a Külső Űrt. Érdemes megvenni? Eddig nagyon befürödtem a könyvekkel (Zahn-okkal legalábbis), de Luceno 2 könyve és Traviss TCW-s könyve tetszett.

Szerintem annyira nem érdemes megvenni. A 300 oldalból talán csak 100 oldal, ami "viszonylag jó" vagy érdekes. Az én véleményem szerint Luceno 2 könyve és Traviss-é milliószor jobb. Sőt szeintem A túlélők keresése is sokkal izgalmasabb, mint a Küls Űr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hír, hogy a No Prisonerst (TCW 3. kötet) nagyon pozítívan fogadták a rajongók Amerikában, nem csoda, hisz Karen Traviss írta. Ha minden jól megy a Pro-book október-november környékén kihozza. :D:P Alig várom már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hír, hogy a No Prisonerst (TCW 3. kötet) nagyon pozítívan fogadták a rajongók Amerikában, nem csoda, hisz Karen Traviss írta. Ha minden jól megy a Pro-book október-november környékén kihozza. :D:P Alig várom már.
Lehet tudni, hogy miről szól?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.