Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Nem tudtam, hogy újra kiadják a múlt kísértetét. Bár nem rossz ötlet, mivel igencsak jó könyv

Tudtam róla, csak nem hittem volna, hogy ilyen hamar. Kíváncsi vagyok vajon A jövő látomását is kihozzák-e idén a második félévben.

Viszont, ha ilyen pörgősen fognak haladni ősszel, akkor az Én, a Jedi is megjelenhet a Gonosz dinasztia mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak most figyelem, Június végén jön a Darth Bane 2. Hát nem egy hétre rá lesz a névnapom? :D

Vajon mit is kérek majd előre? :D

De jó, addigra suli nuku, vizsgák nuku, lehet olvasni :D A múlt kísértete elvileg nem sokkal a születésnapom előtt jön ki, kár, hogy már megvan :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó, addigra suli nuku, vizsgák nuku, lehet olvasni :D A múlt kísértete elvileg nem sokkal a születésnapom előtt jön ki, kár, hogy már megvan :P

Nekem A jövő látomása hiányzik, ezek szerint most lesz majd alkalmam a jövőben bepótolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre! Az első gondolatom az volt, hogy csak június 29?! Nagyon bekészültem, hogy már június elején olvashatom a DB2-öt, erre jön ez a hír...Én már áprilisra vártam a megjelenését.

De aztán el kezdtem pozitívan nézni a dolgot: mindenképp örvendetes, hogy egy hónapra rá jön egy újabb könyv, ami igaz, hogy már második kiadás, de nekem aki még nem olvasta, tökéletes. :) Remélem, most már nem adják alább az egy hónap, egy könyv kiadása ütemnél. :D

Szerkesztve: - danityu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre! Az első gondolatom az volt, hogy csak június 29?! Nagyon bekészültem, hogy már június elején olvashatom a DB2-öt, erre jön ez a hír...Én már áprilisra vártam a megjelenését.

De aztán el kezdtem pozitívan nézni a dolgot: mindenképp örvendetes, hogy egy hónapra rá jön egy újabb könyv, ami igaz, hogy már második kiadás, de nekem aki még nem olvasta, tökéletes. :) Remélem, most már nem adják alább az egy hónap, egy könyv kiadása ütemnél. :D

Szerintem biztos nem fognak havonta 1 SW-t kiadni, de ha ilyen ütemben haladnak, akkor még idén 2-3 könyv biztos lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Túlélők keresésével jártam úgy, hogy kiadás után kb. 1 héttel néztem be a könyvesboltba, és az utolsót vittem el - ami a kirakatban volt.

Utána már nem is kapott belőle a bolt utánpótlást? Pedig a könyv csak 2009 tavaszán fogyott el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utána már nem is kapott belőle a bolt utánpótlást? Pedig a könyv csak 2009 tavaszán fogyott el.

Hetek múlva jártam legközelebb a könyvesboltban, addigra már csak a Thrawn és az Akadémia trilógiák 2-3. részei maradtak. Inkább biztosra megyek és beszerezem, amint tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem biztos nem fognak havonta 1 SW-t kiadni, de ha ilyen ütemben haladnak, akkor még idén 2-3 könyv biztos lesz.

 

Tudom én, de olyan jó lenne. :D

 

Mozgolódás van a Szukits honlapján. Hamarosan indulnak, már karbantartás alatt van.

 

Már meg is van a honlap, bele is lehet olvasni a könyvekbe. http://www.szukits.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fülszöveg

 

Darth Bane immáron készen áll arra, hogy a gyakorlatban is megvalósítsa elveit. Úgy hiszi, megtalálta a diadalát betetőző, kulcsfontosságú eszközt: egy tanítványt, akinek átadhatja a tudását. Zannah-t - noha nagyon fiatal még - természetes és erős kötelékek fűzik a sötét oldalhoz. A képességei alkalmassá teszik arra, hogy egy napon átvegye az örökséget, és folytassa a mestere által megkezdett hadjáratot, amelynek célja a Jedik megsemmisítése és a Galaxis feletti uralom megszerzése.

 

Ám van valaki, aki feltette magában, hogy megállítja Darth Bane-t: Johun Othone, a legendás Hoth tábornok padavanja. Noha a többi Jedi nem ért vele egyet, Johun nem tud megszabadulni azon gyanujától, hogy legalább egy Sötét Nagyúr túlélte a háborút.

 

Mialatt Johun konok elszántsággal keresi mestere gyilkosát, Zannah váratlanul szembekerül múltjának egyik alakjával, és a találkozást követően a sötét oldalba vetett hite meginog. Darth Bane ezalatt egy véletlenül elébe kerülő nyomot követve új tudásra, valamint megdöbbentő hatalomra tesz szert, és ez a hatalom olyan változásokat hoz az életébe, amelyeket korábban elképzelni sem tudott volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már meg is van a honlap, bele is lehet olvasni a könyvekbe. http://www.szukits.hu

Köszi a linket! :)

Elolvastam az 1-2. fejezetet, ami alapján legalább olyan jó lesz, mint az elődje. A borító se rossz (Zannah nem semmi). :cool:

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem se tetszik, bántja a szemem, de nem a színei, Bane elég meredeken néz ki rajta. Úgy általában az elrendezés, a forma nem jön be.

 

Hát a Pusztítás útja borítóján parszekekkel jobban van megcsinálva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.